Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedyś w ręce te dechsteiny ,w sworzniu mają podkładke teflonową ,są nawet sztywne ale gumy ( czytać tuleje ) miały słabą jakość i pewnie dlatego padły ,ale i tak 35tyś zata cene ( około 430zl po rabacie ) wiec nie jest źle ,czasami ms-y tyle robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli te wahacze mastersport-y są ok?polecacie sklep motoryzacyjny czy internet by je zakupić?na allegro są ceny około 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te wahacze mastersport-y są ok?polecacie sklep motoryzacyjny czy internet by je zakupić?na allegro są ceny około 500zł.

Są ok.Możesz też kupić z forum od kolegi Wandej.Ma dobre ceny ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwile po 9tys km jezdzenia po dziurach, wiochach ms-y górne dalej bez luzów ( sprawdzane po wyjeciu ) a nie na aucie. stawiam na to że jak drogi by były takie jak w niemczech 100tys km by sie na tym zrobiło spokojnie .

kolega kupił na lewą strone wahacz QAP ,niby nie puka ale juz ma luzy na aucie ,czyli po wyjeciu bedzie latał ,zrobił nim tylko 4 tys km ,wiec omijać te wahacze a w cale mało za niego nie zaplacił ,w sklepie 50zl to drogo .za ms-a teraz wołają 40zł

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy w tych tematach, gdyż audi jeżdżę od niedawna. Moje pytanie brzmi czy kupując cały zestaw wahaczy to one są tylko na przód czy przód i tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylne zawieszenie z czego się składa jakby się okazało do wymiany ?

Bo z tego co widzę u mnie w mieście za części narzucają sobie dobre 300zł te ms u mnie w warsztacie 800 zł krzyczą + robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi nie 9 tysięcy ale 90 albo lepiej 190 to można będzie chwalić. Przecież to jest bardziej niż żałosne żeby się zachwycać, ze wahacze póki co są ok po 9 tysiącach. A mnie śmiech ogarniał na forum Giulietta przy temacie o ustwrkqch przy pierwszych 10 tysiącach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja mam w aucie jeszcze kilka wahaczy z fabryki, 120 000km w niemczech i 100 000km w polsce mają za sobą. Te, które padają, wymieniam na lemfordery i liczę, że ze sto tysięcy będzie spokoju w zawieszeniu :D

Edytowane przez TrollGun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te, które padają, wymieniam na lemfordery i liczę, że ze sto tysięcy będzie spokoju w zawieszeniu

To będziemy liczyć razem, bo też zamierzam Lema kupić. W B5 jednego lema też wymieniłem i śmigałem na nim ponad 70tkm, aż do sprzedaży auta. Mam nadzieję, że nie spadli z jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadli bo dlaczego mieliby trzymać jakość? Najlepsze części szly na pierwszy montaż, potem na ASO. Od dawna te części nie są robione na fabryczny montaż bo model juz dawno nie produkowany. Wymagania jakościowe ida automatycznie w dół bo nikt nie ma interesu w produkcji super części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za MS tyle wołają to sobie odpusc.Na forum kupisz taniej.Za 800 zl to ja kupiłem komplet MS i wymieniłem.Z tyłu też masz wahacze,ale można wymienić same tuleje.Tak jest przynajmniej w Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tyłu też masz wahacze

nie ma żadnego wachacza tylko belka skrętna i tylko tuleje sie na niej wymienia. koszt 1 tulei to okolo 40 zł to groszowa spraw ,gorzej z jej wymianą w warunkach domowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że wahacze masz w Q. Nie wiedziałem jaki napęd ma kolega RAby93.A w ośce jest tak jak piszesz-belka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie wymieniałem zawiechę na MS i jak na tą cenę było spoko. Fakt, że dużo nie zrobiłem po około 15tyś i auto poszło na sprzedaż ale przez ten czas wszystko na plus. W obecnym aucie, które jest dopiero 3 miesiące w PL mam ori zawieche i jestem ciekaw ile tutaj wytrzyma :/

Chwile :grin:
moje A4 przyjechało do PL w 2008 r. z przebiegiem 158 tys . Po 2 latach zmieniłem górne wahacze. Dół cały czas Ori , aktualny przebieg 220 tys.Także Ori zawiecha dużo wytrzymuje , pewnei jakieś 10 kompletów MS :decayed:
ale ori z 2000r tlo nie ori teraz ją

Wymieniłem or po 260000,a teraz tk lm nawet szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od 2 lat, zrobiłem ponad 30tysi i wszystko pięknie gra, zero luzów. :) Polecam, ponieważ nie warto przepłacać za podrobione lemfordery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane 4 tyś km po dziurawej Łodzi i jest spoko.

Powiem Wam, że jak je wziąłem do ręki to mi się takie solidne wydały.

Sądzę, że posłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...