Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

hmm...nie wiem czy ktoś tu na forum nie sprzedaje (musisz mi to wybaczyć:decayed:), ale to pytanie do innych kolegów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupowalem od tego goscia, zamowiłem o godzinie 9 a drugiego dnia kolo 15 juz byly, narazie 500km zrobione na lewej stronie i cisza

ZESTAW ZAWIESZENIA MASTER SPORT Audi A4 A6, Passat (2398026055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, pomogłem tyle ile umiałem:wink:

...myślę, że jutro koledzy dadzą Ci namiary, na kogoś zajmującego się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ostatnio komplet wahaczy RUVILLE'a - Made in Germany. Na LEMki nie było mnie stać tego razu. Wcześniej miałem ori z fabryki, no chyba, że Hansowi wymieniali. Sam wymieniłem 2 banany RUVILLE'a w marcu 2011 i 25 tys dały radę. Teraz komplet dostałem za ok.900zł i wywaliłem całość ori (wahacze były już na wymarciu) zastępując nowym nabytkiem. Co są warte zobaczymy. Latam na ogół po Wrocławiu i trasy w stronę Lubuskiego. Wrocław jak wiemy nie oszczędza samochodów. Póki co zrobiłem 500km, więc nie będę nic więcej pisał. Ogólnie jest dobrze, stabilna jazda, cisza w środku. Napiszę, jak już coś się odezwie lub całość da znaki ogólnego zużycia, to będzie kolejna opinia na temat wahaczy z Reichu za mniej niż 1000zł. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega do Paska założył komplet MS i po tej wymianie ściąga mu auto w prawo. Nie pomaga ustawienie zbieżności i nie może sobie z tym poradzić. Pytanie na ile takie wahacze trzymają wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomylił przednich wahaczy z tylnymi? Wiem, że to głupie ale nic innego mi na myśl nie przychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nawet by one nie pasowały. Bo dlatego jeden jest prosty a drugi wygięty. Nawet jakby jakimś cudem udało mu się to zamontować, to nie ma bata kapnął by się.:wink: Jedyne co mi przychodzi na myśl, to...czy jak zakładał z jednej i drugiej strony (wiem że to są małe "miary" ale...), te aluminiowe górne trójkąty z wahaczami, to czy nie zrobił w jednym kole, o wiele większego negatywu a drugie np. aż za bardzo prosto idzie, patrząc na przód auta. Co za tym idzie jedna opona trzyma całą szerokością "gumy" a druga już np. nieco ponad 3/4...:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go znosi to pewnie cos zle skrecil, moze nie dokonca skrecil dolne wachacze. Mi sie udalo zalozyc dolne tylne wachacze odwrotnie na jednej stronie i przejechac 200 metrow a potem wrocic tylem na kanal, a mowiono ze to nie mozliwe a jednak, troszke felga ucierpiala i ryska na wachaczu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu kupiłem lema 1490 zł z wys.........także cena dośc dobra i najwazniejsze ze ori......kumpel w passacie b5 kombi przez 2 lata własnie bedzie wymieniał 3ci raz zawieche Kraft (coś za 600zł) i zastanawia sie w koncu nad lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was taki przypadek, kupiłem jakiś czas temu banan z TRW, wszystko ładnie pięknie, znaczki starte, pisze na nim Made in EU a tuleja jest Lemfordera.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Audi fabrycznie montowało wahacze firmy TRW, prawda to ?

Zgadza się TRW też wkładali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie było TRW lub Lemforder

np. u siebie mam TRW i rocznik wahaczy ten sam co auta :hi: puki co 205 tys i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawą rzecz ostatnio napotkałem ;) kupiłem wahacze TRW w sklepie motoryzacyjnym, i posiadały one oryginalny znaczek audi, który... był spiłowany :decayed: wygląda na to, że kupiłem oryginał, który normalnie może być sprzedawany tylko w serwisie , ciekawe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebansk8 - no to fajnie, tylko się cieszyć, na pewno trochę na nich pojeżdzisz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak jest bo ze znaczkami mogą trafić tylko do ASO a w fabryce robią wszystko ze znaczkiem i pewnie co im zostanie a Audi nie weźmie to muszą spiłować i mogą sprzedać normalnie na hurtownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie koniec testu MSów, w komplecie wytrzymały 70 000km, jeżdząc po relatywnie niezłych drogach. Rozwulkanizowały sie tulejki dolnych prostych wahaczy /mocowanie amora/ ... tulejka jest teoretycznie wymienna ale dałem sobie z tym spokój, dodatkowo widac juz mocne spekania tuleji górych wahaczy. W sobote zakładam kolejne MS .... mam nadzieje ze znów trafię na dobrą partię :)

Ps. Zawieszenie 1BA, nowe wszystkie amortyzatory od początku testu, końcówki drążków LEM też od początku testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...