Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

spękał :wink4::)

jasne że spękałem, napisałem kiedy jestem w poznaniu, kolega yamaha nie mógł więc pojedynku nie było, a mam teraz 500km do poznania więc kolejna szansa dopiero za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że spękałem, napisałem kiedy jestem w poznaniu, kolega yamaha nie mógł więc pojedynku nie było, a mam teraz 500km do poznania więc kolejna szansa dopiero za jakiś czas

oooo wystarczylo jedno slowo i wywolalem wilka :wink4: , i pamietaj ze nawet jak dostaniesz a sie za nim choc troche utrzymasz to dla mnie i tak jestes wygranym :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił dobre STI chociażby MY2010 vs. S4 Yamahy, kilka filmików na YT jest z takich pojedynków

BTW kuredu wygrywa naturalnym zacięciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff w końcu udało mi się znaleźć trochę czasu i przebrnąć przez te 25 stron... Piękne auto :good: Chciałbym kiedyś doczekać czegoś takiego w garażu ale koszty codziennej eksploatacji mnie przerażają :wink4: Żałuję, że na ostatnich spotach nie znalazłem czasu aby porządnie się furce przyjżeć i pogadać z właścicielami - mam nadzieję że nadrobimy to przy następnej okazji :decayed:

Podsumowując wątek przewodni - yamaha jest chętny a ze strony oponentów jak na razie dużo gadania a mało działania. Jestem bardzo ciekawy wyników dlatego mam nadzieję, że jakaś ustawka w końcu dojdzie do skutku ;) Gdyby nie to, że w BBK lagaduli siedzi tip - byłaby świetna okazja do "lokalnych" testów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba masz większe doświadczenie, yamaha będzie miał operatora na pokładzie - podejmij wyzwanie :wink4:

Jeśli przegrasz to i tak nikt nie będzie miał Ci za złe (tip+waga itd.) chodzi o to abyśmy w końcu mogli przeprowadzić jakiś wiarygodny test...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z jakiś czas z pewnością tak się stanie. Zobaczymy ile poleci.. 270? 280? ...? :))

270 to Kuredówka pojechała, więc powinno lekko do przodu jeszcze pójść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego gościa w 54sek to bym zestrzelił, dużo takiego buractwa jezdzi po drogach niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawość zaspokojona :> fantastycznie przyspiesza :good:

jest tu też na forum b8 3.0 tdi 301ps, jak czytałem też w okolicach 14-15 s robi 100-200, czyżby w takim razie prawdą było to że jest w stanie utrzymać się za s4 b8?

no i ciekawe co na to b8 Kuredu ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...