Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który obtrąbił mojego brudasa jakąś godzinę temu na Czecha :bicz2::wink4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Który obtrąbił mojego brudasa jakąś godzinę temu na Czecha :bicz2::wink4:

ja :kox:

Opublikowano

Rękę bym oddał że to było b6 i to w dodatku ładniusie :shocked:

:hi:

Opublikowano

Rękę bym oddał że to było b6 i to w dodatku ładniusie :shocked:

:hi:

zachował byś rękę bo to było B6 :wink4:

pozdro :hi:

Opublikowano

Ciemna B5 avant WL* strąbiona po 17 na Nocznickiego w Wawie :gwizdanie:

Opublikowano

Zastanawiałem się właśnie kto to. Mrugnąłem długimi. Również pozdrawiam. BTW troche kopci Ci ten klekot :P

Opublikowano

BTW troche kopci Ci ten klekot :P

Zawsze kopci na zimnym, ja dopiero z parkingu ruszyłem :przebiegly:

Opublikowano

Troszkę sobie pogadaliśmy z rańca :wink4

i to z samego rańca ;-)) jeszcze spałeś :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj widziany (ok.9 rano) zaparkowany błękitny avancik pod PKiN na Pl.Defilad na WWE ****.Pozdrawiam. :>

Opublikowano

Wczoraj srebrne B5 o 21 stało koło Sahary z rameczkami :hi:

Opublikowano

mm.max na ul.Polnej dzisiaj przed 15 :wink4:

Opublikowano

Pozdro dla B5 sedan czarny o nr RKL **** spotkanej na Wilkowyji od giełdy w Rzeszowie przed 11 :naughty:

Opublikowano

Dzis na rondzie Zeslancow Syberyjskich kolo 16:00 podjechalo kolo mnie srebrne B5 Avant na blachach ZBI, kierowca sie usmiechal, pokazywal na przod mojego auta, myslalem, ze jest z klubu... a chodzilo mu o to zebym go wpuscil przed siebie :polew:

A moze to ktos jednak od nas?

Opublikowano

A kto przebywa na parkingu Al.Niepodległości/Woronicza na DGL****??Pozdrawiam :)

Opublikowano

A kto przebywa na parkingu Al.Niepodległości/Woronicza na DGL****??Pozdrawiam :)

ja mam DGL ale to nie :gwizdanie:, jaki model, kolor auta

Opublikowano

dzisiaj na parkingu przy McD w Pruszkowie jakies srebrne B6 w gnojówie na replikach MAM , damsko błękitne B6 również w gnojówie , za***iste RS4 B5 , spamerskie ciemne B5 i jeszcze jakieś paździerze, ktoś od nas ????

Opublikowano
ja mam DGL ale to nie , jaki model, kolor auta

srebrny avancik A4 B5.

Opublikowano

spamerskie ciemne B5

Jezeli SPAMerskie to Nosfer.

END OF INSIDE JOKE :decayed:

Ja dzis widzialem calkiem ladne granatowe B6 Avant na Wislostradzie rano... z ramkami, blachy warsiawskie, ale nie znam tego auta :mysli:

Opublikowano

Przyznać mi się tu zaraz :przebiegly: który zostawił szarego avanta B6 na 11 listopada z wystającym kuprem na ulicę (była wlepka :a4fan:)

:wink4::hi:

Opublikowano

Przyznać mi się tu zaraz :przebiegly: który zostawił szarego avanta B6 na 11 listopada z wystającym kuprem na ulicę (była wlepka :a4fan:)

:wink4::hi:

jak była źle zaparkowana to na bank nie z tego klubu , może z ajkiegoś innego clubu była :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.