Spotkania na drodze

Traviz

Wczoraj ok 17:15 na Głębockiej w kierunku CH Targówek niebieskie A4 B? na WWL z klubowymi rameczkami.Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj tzw. wczoraj w godzinach 18:00-19:00 widziany w Skawinie na światłach koło Avity granatowy Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI na klubowych ramkach i naklejkach. Pozdrawiam :hi:.

Dziś przed 14:00 na ślimaku przy Wyb.Kościuszkowskim pod Mostem Poniatowskiego zaparkowany czarny avancik A4B6 na WE***** z klubową naklejką na tylniej szybie.Pozdrawiam :hi:

musti dzisiaj wyprzedzony na alejach jerozolimskich w stronę Żyrardowa na wysokości Reguł.Jechałem czarnym golfem 3 kombi.pozdro

ta padaczke to ostatnio dorożka w dwa kunie w środku Grodziska chodnikiem wyprzedzała :kox: :kox: :kox:

dzięki :hi: nie widziałem bo się śpieszyłem do roboty ale jakiegoś golfa pamiętam bo wyprzedałem :decayed:

pitol pitol a i tak sam jak na razie powozisz się dislem :polew:

pitol pitol a i tak sam jak na razie powozisz się dislem

Przyzwyczai się do dreizilinderdiesel i moskalowa będzie eSą ganiać.

pitol pitol a i tak sam jak na razie powozisz się dislem :polew:

Przyzwyczai się do dreizilinderdiesel i moskalowa będzie eSą ganiać.

Panowie , co wy wiecie o krainie 7500rpm ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

EOT

Kogo spotkalem dzis na Pileckiego w strone Pulawskiej o 9 ?

B6 Avant, delfin, z tylu ledy, z przodu zderzak s-line, blachy EP - jechales w kierunku Poleczki, minalem Cie.

Oczywiscie klubowe ramki.

Przedwczoraj z bajkiem spotkalismy tez B5 Avant [chyba granatowe] na blachach WN, klubowe ramki, w mega korku na Armii Ludowej :gwizdanie:

ciemne B6 Avant na ogromnej 5 ramiennej feldze (nie ori) dzisiaj ok 18 plac bankowy wawa (kierunek) praga. Ramki klubowe rejestracja LOK lub KOL (skleroza) - ja lecialem skuterkiem wiec nie mogles mnie poznac

Jeśli rejestracja LOP to mogłem być ja. Leciałem w tych godzinach na Bródno.

Jeśli rejestracja LOP to mogłem być ja. Leciałem w tych godzinach na Bródno.

a sebka z LOP z nasz?

Dzisiaj A4B7 w niebieskim kolorze kombi widziane zaparkowane niedaleko Wydziału Fizyki w Katowicach na parkingu UŚ koło 13 ;) rejestracji zapomniałem :embarrassed: ale ładne obklejone na tylnej klapie i małe naklejki na bocznych tylnych szybkach o ile dobrze pamiętam. Może jutro znowu uda się je trafić ;) to zapamiętam początek rejestracji ;)