Spotkania na drodze

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NO to coś z północy - na wylocie z Malborka mamierzyłem Alvaro. Ciekawe w którym momencie sie zoriętował?

adadur

Ciekawe w którym momencie sie zoriętował?

jak mignąłeś awaryjnymi :decayed: Szkoda że nie udało się zatrzymać na krótki bajer :przebiegly:

wołałem dziś na radiu na Łomiankach srebrną A4 z poliftowymi świeczkami z przodu ale chyba byliśmy za blisko, bo słabo słyszałem odzew. to ktoś z Klubu? poza tym gdzieś na trasie Wwa-Toruń mijałem czerwoną B5 na alu 16 lub 17" z bacikiem na klapie (również brak odzewu) i ciemną S4 B5 z anteną (j.w...).

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

Gość Goodspit

Przez długi weekend przelatałem nasz kraj piękny i równie pięknych a4 widziałem po trasie mnóstwo. Ja akurat byłem charakterystycznie widoczny bo miałem 2 rowerki na dachu. Trasa Gdynia-Łódź-Szczawnica-Sandomierz-Warszawa-Gdynia, na CB nie udało mi się z nikim dogadać ale pozdrawiam wszystkich a4 maniaków jakich na trasie mijałem :)

Moze to Smoczyca?

raczej nie, zdaje mi się że Smoczyce kojarzę jeszcze z grona Passata B5 kiedy oboje takowe mieliśmy i to nie była ona

Racja, to nie ja : )

we wtorek nie było mnie przy uksw, chociaż nie ukrywam, że to moje rejony : )

A mamy jakiegoś klubowicza z okolic Pruszkowa ?

Wczoraj na Łopuszańskiej, kierowca czarnej A4, strasznie mi się przyglądał rejestracji - ale staliśmy w korku ja trochę z przodu więc nie dało się wyłapać za bardzo ;) Ale chyba zrezygnował, bo nie mam jeszcze ramek na blachach :thumbdown:

Pozdrawiam tego kto mnie wyprzedzał (miał ramki klubowe) 25.08 na 7 między Płońskiem a Warszawą wczesnym popołudniem.

Chyba jednak będę musiał jednak kupić CB. :gwizdanie:

Który z klubowiczów z Bytomia jechał wczoraj około 13.15 z centrum w kierunku Tarnowskich Gór ulicą Strzelców Bytomskich?Avant B5 z ramkami klubowymi.Kolor czarny?Ciemny granat? :mysli:

Pozdrowionka.

:kox: Pozdrowienia dla kolegi z klubu i ze studiów :th:

Spotkaliśmy się dzisiaj na parkingu podziemnym w WSHiP, srebrna B5, z rameczkami klubowymi.. :hi:

Wustyle co Ci sie znowu zepsuło w A4 :> widziałem Twoja furę z napisem brudas na klapie (miałem coś dopisać ale nie chciało mi sie rękawic ściągać ):P w SSS(serwis samochodow sportowych) u Kamila na geodetów w P-nie:> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:32 _________________________________________________dzisiaj o 14,20 w Konstancinie mijałem ciemne a4 b5 sedan na blachach chyba WPI ramki klubowe z przodu lampy FK black a z tylu jakieś czarne kto to??:>

To moja Paulinka wracała z małą niunią ze szpitala. Powiem jej ze znowu została "widziana"