Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj koło 19 na ul.Mokotowskiej w Warszawie przy kościele widziane A4 B6 Sedan WYJ czy WY nie pamiętam dokładnie ale klubowe ramy były, pozdro dla kierownika :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ZS 8840r Czarne B6 widziane na grafitowej feldze coś w styl dtm, zglebiona, z wlepą na klapie bagażnika. Widziana na ul. Łokietka w Szczecinie około 12:30 w środę

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi skręcającego z wisłostrady na trasę łazienkowską wczoraj ok 23.30 avant B7 WI

Dwie panie mijane dzisiaj ok 8.00 na wisłostradzie w czarnej B6 avant WND - samochód chyba pożyczony bo strzeliłem awaryjnymi i nie było reakcji :D

Opublikowano
ZS 8840r Czarne B6 widziane na grafitowej feldze coś w styl dtm, zglebiona, z wlepą na klapie bagażnika. Widziana na ul. Łokietka w Szczecinie około 12:30 w środę

Auto spiidy 'ego

Opublikowano

07.04.12 Osiedle Niewiadów , ciemne A4 w sedanie chybe przedlift ale przednie lampy od polifta i halogeny w zderzaku przedliftowym na tablicach rejestracyjnych DL......

Opublikowano

biały/kremowy avant WN rejestracja bodajże, dzisiaj o 14 w Puławach wlepa na klapie, pozdro

Opublikowano
biały/kremowy avant WN rejestracja bodajże, dzisiaj o 14 w Puławach wlepa na klapie, pozdro

Dzięki i wzajemnie pozdro!

Widziałem Twoje auto i słyszałem trąbnięcie ale nie zauważyłem czy ramki były. Żona tylko spytała "a ten czego się wścieka" ;-)

Opublikowano
biały/kremowy avant WN rejestracja bodajże, dzisiaj o 14 w Puławach wlepa na klapie, pozdro

Dzięki i wzajemnie pozdro!

Widziałem Twoje auto i słyszałem trąbnięcie ale nie zauważyłem czy ramki były. Żona tylko spytała "a ten czego się wścieka" ;-)

już Cię wcześniej widziałem ale nie było możliwości wyprzedzenia żeby wlepę na klapie pokazać:decayed:

Opublikowano
biały/kremowy avant WN rejestracja bodajże, dzisiaj o 14 w Puławach wlepa na klapie, pozdro

Dzięki i wzajemnie pozdro!

Widziałem Twoje auto i słyszałem trąbnięcie ale nie zauważyłem czy ramki były. Żona tylko spytała "a ten czego się wścieka" ;-)

już Cię wcześniej widziałem ale nie było możliwości wyprzedzenia żeby wlepę na klapie pokazać:decayed:

I tak w ostatniej chwili się zorientowałem gapiąc się na mapę bo nie pamiętałem którędy do Lublina :-)

Anyway - wesołych i mokrego jajka :-)

Opublikowano

Dziś o 17:15 Wybrzeże Gdańskie(a pózniej wjechał na Trasę Łazienkowską) widziany błękitny avancik A4B6 na WWE**** z klubowymi ramkami.Pozdrawiam.Piękny kolorek na ładnej feldze :wink:

Opublikowano

Dzisiaj miedzy 20.30 a 21 przed Bloniem w strone Warszawy w korku B5 avant zielone PKL z ramkami klubowymi.pozdro

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy szarego avanta Lu 999.. przód zderzak od S w środku chyba Recarosy stojącego w korku na Wojciechowskiej w Lublinie.Auto zacnie się prezentuje tylko ramek forumowych nie mogłem dojrzeć.

Opublikowano

biała b6 wczoraj na lotosie w miszewie

ciemne szybki i czarne fele - niezła sztuka całkiem zacnie sie prezentuje pozdro

Opublikowano

Srebrne A4 B5 kombi na numerach NSZ z ramkami klubowymi widziane dziś o 9 w Wycinkach Osowskich

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisaj miła niespodzianka, widziane czarne audi b6 z ramkami klubowymi z rejestracja WRA 19*** na parkingu koło Politechniki Radomskiej na wydziale ekonomicznym, tam gdzie studiuję :wink: ktoś z Was :eusathink:

Opublikowano

Dzisiaj w Rybniku na rondzie koło hondy białe A4 awant zawracało mrugnąłem awaryjnymi

pozdrawiam

Opublikowano
Srebrne A4 B5 kombi na numerach NSZ z ramkami klubowymi widziane dziś o 9 w Wycinkach Osowskich

Pozdrawiam :hi:

Ostatnio widuje je bardzo często na naszych terenach. Przed świętami stało przez 2 dni na Piasta w Milanówku koło tego domu opieki a dziś mijaliśmy się na Królewskiej w Grodzisku.

Również pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki czarnego B6 avant spotkanego w W-wie na Puławskiej w stronę Piaseczna dziś około 15

Opublikowano

d286a27609a50393m.jpg

Dziś Koło Centrum stomatologii na Pomorskiej w Łodzi Pozdrawiam kolegę ze świętokrzyskiego

Opublikowano

pozdro dla kierowcy czarnej B6 w avancie z klubowymi ramkami, stojącej na parkingu pod zamkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.