Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj dzisiaj trasa bielsko katowice mijałem kilka a4 mrugnąłem awaryjnymi ale zero odzewu ktoś stąd

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO to coś z północy - na wylocie z Malborka mamierzyłem Alvaro. Ciekawe w którym momencie sie zoriętował?

Opublikowano

adadur

Ciekawe w którym momencie sie zoriętował?

jak mignąłeś awaryjnymi :decayed: Szkoda że nie udało się zatrzymać na krótki bajer :przebiegly:

Opublikowano

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

Opublikowano

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

chialbys :wink4:

Opublikowano

co bym chcial?

Opublikowano

wołałem dziś na radiu na Łomiankach srebrną A4 z poliftowymi świeczkami z przodu ale chyba byliśmy za blisko, bo słabo słyszałem odzew. to ktoś z Klubu? poza tym gdzieś na trasie Wwa-Toruń mijałem czerwoną B5 na alu 16 lub 17" z bacikiem na klapie (również brak odzewu) i ciemną S4 B5 z anteną (j.w...).

Opublikowano

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

Moze to Smoczyca?

Opublikowano

Przez długi weekend przelatałem nasz kraj piękny i równie pięknych a4 widziałem po trasie mnóstwo. Ja akurat byłem charakterystycznie widoczny bo miałem 2 rowerki na dachu. Trasa Gdynia-Łódź-Szczawnica-Sandomierz-Warszawa-Gdynia, na CB nie udało mi się z nikim dogadać ale pozdrawiam wszystkich a4 maniaków jakich na trasie mijałem :)

Opublikowano

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

Moze to Smoczyca?

raczej nie, zdaje mi się że Smoczyce kojarzę jeszcze z grona Passata B5 kiedy oboje takowe mieliśmy i to nie była ona

Opublikowano

we wtorek na terenie uksw przy woycickiego, widziałem granatowego avanta b5 po lifcie, kierowany byl przez kobiete, moze jakas kolezanka z klubu? ja jechalem szara b8

Moze to Smoczyca?

raczej nie, zdaje mi się że Smoczyce kojarzę jeszcze z grona Passata B5 kiedy oboje takowe mieliśmy i to nie była ona

Racja, to nie ja : )

we wtorek nie było mnie przy uksw, chociaż nie ukrywam, że to moje rejony : )

Opublikowano

a ja pozdrawiam wlasciciela granatowej a4 kombi kt spotkalam pod biedronka w szczecinku :evil:

Opublikowano

A mamy jakiegoś klubowicza z okolic Pruszkowa ?

Wczoraj na Łopuszańskiej, kierowca czarnej A4, strasznie mi się przyglądał rejestracji - ale staliśmy w korku ja trochę z przodu więc nie dało się wyłapać za bardzo ;) Ale chyba zrezygnował, bo nie mam jeszcze ramek na blachach :thumbdown:

Opublikowano

Pozdrawiam tego kto mnie wyprzedzał (miał ramki klubowe) 25.08 na 7 między Płońskiem a Warszawą wczesnym popołudniem.

Chyba jednak będę musiał jednak kupić CB. :gwizdanie:

Opublikowano

Który z klubowiczów z Bytomia jechał wczoraj około 13.15 z centrum w kierunku Tarnowskich Gór ulicą Strzelców Bytomskich?Avant B5 z ramkami klubowymi.Kolor czarny?Ciemny granat? :mysli:

Pozdrowionka.

Opublikowano

:kox: Pozdrowienia dla kolegi z klubu i ze studiów :th:

Spotkaliśmy się dzisiaj na parkingu podziemnym w WSHiP, srebrna B5, z rameczkami klubowymi.. :hi:

Opublikowano

Dziś o 13 na Wisłostradzie w kierunku Gdańska, bliźniaczy do mojego (tylko czystszy i z ładniejszą felą :> ) Audik z Wołomina .... ktoś od nas ? tak nam się fajnie jechało przez chwilę : )

Opublikowano

Wustyle co Ci sie znowu zepsuło w A4 :> widziałem Twoja furę z napisem brudas na klapie (miałem coś dopisać ale nie chciało mi sie rękawic ściągać ):P w SSS(serwis samochodow sportowych) u Kamila na geodetów w P-nie:> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:32 _________________________________________________dzisiaj o 14,20 w Konstancinie mijałem ciemne a4 b5 sedan na blachach chyba WPI ramki klubowe z przodu lampy FK black a z tylu jakieś czarne kto to??:>

Opublikowano

dzisiaj o 14,20 w Konstancinie mijałem ciemne a4 b5 sedan na blachach chyba WPI ramki klubowe z przodu lampy FK black a z tylu jakieś czarne kto to??:>

To moja Paulinka wracała z małą niunią ze szpitala. Powiem jej ze znowu została "widziana"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.