Spotkania na drodze

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś 21:50 ul.Nowogrodzka przy teatrze Roma,widziana czarna A4 w avancie na WPR.... Z klubowymi ramkami.Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki2

Snajper1998:naughty:

Dokładnie to auto :)

Robi wrażenie :)

łiii tam :decayed: taka tam padaka :decayed::facepalm:

A teraz moja kolej:

Wczoraj (niedziela) 16.12.2012 ok. godz. 18-19, W-wa, stacja BP przy ul. Kopińskiej, czarny sedan B6, tabl. rej. WSC ... ramki klubowe. Kolega wsiadał do autka a ja się na niego gapiłem, miałem machnąć ręką ale... nie wyszło :facepalm: Wyrzucałem coś do śmieci a potem wsiadałem do CC :decayed: Chyba zauważyłeś że jakiś człek się gapi :decayed: Pozdr :hi:

tydzień temu w środę widziane zielone A4 z ramkami klubowymi na blachach Hrubieszowskich,pod Decathlonem w lublinie

dziś przy pomniku lotnika w wawie przed światłami w stronę grójeckiej srebrny avant B7 blachy POS 9..6 z ramkami klubowymi z tyłu,

pozdro dla kierownika :decayed:

B6 avant ciemne zaparkowane na Aleji Krakowskiej po godzinie 14 w stronę centrum.Stare ramki klubowe numery WU

Wczoraj około 19:40-20 czarne audi chyba a4 w kombi na klubowych ramkach spotkane pod tesco w Łęcznej na chełmskiej ;) Kto to ? :) Numery LLE ;)

hmmm to mogłem być ja :kox:chociaż niekoniecznie czarne :):hi:

Dzisiaj w Ciechanowie na Pułtuskiej parę minut po 12.00 ciemny sedan b5 na klubowych ramkach. Kto to ?

Pozdro dla Kierownika.

hmmm to mogłem być ja :kox:chociaż niekoniecznie czarne :):hi:

Nie nie To nie Ty ;) Tam jednak była a6 ;) na ksenonach mocno niebieskich :)

Ciebie za to widziałem na lotosie w jakiś piątek, tankowałeś jakoś po 3 w nocy bodajże było. Wracałeś chyba z podróży bo z jakimś kumplem i bagaże mieliście w bagażniku :)

hmmm to mogłem być ja :kox:chociaż niekoniecznie czarne :):hi:

Nie nie To nie Ty ;) Tam jednak była a6 ;) na ksenonach mocno niebieskich :)

Do krk na zajecia jechałem :)

W niedzielę Czarne B6 Avant spotkane przy wjeździe na Bemowo od A2 , blaszki WF***** na ramkach klubowych.

Leciałeś z kobietą spojrzałeś się nawet w lewo , ja leciałem czarną skodą fabią . Pozdrawiam :hi:

Snajper1998:naughty:

Dokładnie to auto :)

Robi wrażenie :)

łiii tam :decayed: taka tam padaka :decayed::facepalm:

A teraz moja kolej:

To ja byłem na tej stacji :decayed:

Zamyślony byłem, bo chwile wcześniej RS4 B7 w szarym kolorze zajechał :slina:

Pozdro

Dzisiaj około 12.00 na Towarowej widziałem przejeżdżającego zielonego sedana przedlifta B5 z ramkami i tablicą LBI... Pozdro!