Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś na Trasie Łazienkowskiej w stronę centrum ciemny b5 avant z nalepką klubową na lewej szybie bagażnika i ogłoszeniem SPRZEDAM :wink: numery LRY .... zjechał na górę do Alei Ujazdowskich ok. 18tej.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z sedana b5 widzianego dziś w Łodzi na Gdańskiej przy Sierpnia,około 12-12,15 Jak się nie mylę to początek KR,lekko staranowałeś gościa jak ruszałeś :grin:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy którego B7 z klubowymi ramkami, zaparkowane było ok 14 na Placu Narutowicza w Bełchatowie.

Opublikowano

Dziś o 16 wyjeżdżał granatowy sedan B5 na SZ***** z terenu PKiN z klubowymi ramkami i CB.Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

dzisiaj po 14 mijane przed Płońskiem czarne b6 avant s line na klubowych rejestracja GBY albo GBW pozdro dla kierownika

Opublikowano
dzisiaj po 14 mijane przed Płońskiem czarne b6 avant s line na klubowych rejestracja GBY albo GBW pozdro dla kierownika

może CBY bo nie orientuje się by inna ciemna b6 była w mojej okolicy:eusathink:

Opublikowano

Dzisiaj koło Rożnowa Avant B6 czarny SBE , pozro.

Opublikowano

Znów BMW i znów klubowa A4.

Niebieski sedan B6 na WOT, ramki klubowe widziana w Kazimierzu Dolnym.

Pozdrawiam.

Opublikowano
dzisiaj po 14 mijane przed Płońskiem czarne b6 avant s line na klubowych rejestracja GBY albo GBW pozdro dla kierownika

może CBY bo nie orientuje się by inna ciemna b6 była w mojej okolicy:eusathink:

bardzo możliwe bo tak szybko się mineliśmy że kątem oka lukłem na blachy na początku myślałem że to Ty strawberry bo była bardzo podobna

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

a zaraz za nią leciała srebrna b6 avant ale już nie zdążyłem luknąć czy klubowa i jakie blachy

Opublikowano

dzisiaj o 11 lub pare minut po w łodzi na ul.wydawniczej na parkingu na przeciwko castoramy stało B7 avant z ramkami klubowymi

pozdrowionka :wink:

Opublikowano

Dzisiaj w Zabrzu "Zaborze/Pawłów" jechałem za srebrnym kondonem B5 w gnoju z reklamą "drewna budowlanego" na tylnej szybie. Były klubowe ramki. pozdrawiam

Opublikowano

Teraz na Wawelskiej jechałem za czarnym avantem B7 WT z ramkami. Mrugałem długimi ale chyba kierownik nie zauważył :-). Pozdro

Opublikowano

Dziś na Polkowskiego 4 przy osiedlu "Sokółka - Zielenisz" na Wiczlinie. Kto to?

Pozdrawiam :)

DSC_1240.jpg

(zdjęcie z kalkulatora - sorry za jakość :P)

Opublikowano
Dziś na Polkowskiego 4 przy osiedlu "Sokółka - Zielenisz" na Wiczlinie. Kto to?

Pozdrawiam :)

http://s17.postimg.org/m31vz6xm3/DSC_1240.jpg

(zdjęcie z kalkulatora - sorry za jakość :P)

właśnie ten był w zeszła niedziele w bytowie tylko ramki jakieś takie dziwne:eusathink: mydlo?

Opublikowano
Dziś na Polkowskiego 4 przy osiedlu "Sokółka - Zielenisz" na Wiczlinie. Kto to?

Pozdrawiam :)

http://s17.postimg.org/m31vz6xm3/DSC_1240.jpg

(zdjęcie z kalkulatora - sorry za jakość :P)

właśnie ten był w zeszła niedziele w bytowie tylko ramki jakieś takie dziwne:eusathink: mydlo?

ramki stare są ;P

Opublikowano

Mydło:wink:

Opublikowano
Mydło:wink:

Kolega Mydlo tam mieszka przy tej Polkowskiego? Całkiem niedaleko mnie :P

Opublikowano
Teraz na Wawelskiej jechałem za czarnym avantem B7 WT z ramkami. Mrugałem długimi ale chyba kierownik nie zauważył :-). Pozdro

Tom77

Opublikowano

Dzisiaj tzn wczoraj poniedziałek we Frampolu chyba srebrne B5 i chyba naklejka klubowa z tylu po lewej , ok gdz 22:13 stojące przy drodze chyba pasażer był ale trabniete i migniete :decayed:

Opublikowano

Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.