Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 17.09.2017 o 18:38, Foulen napisał:

Pozdrawiam kolege widzianego dzisiaj o 16 pod Ikea w Kato. Czarna B6 z klubowymi ramkami :) stalem obok zielona 80 b4 ?

To my! to my! to my :D 

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 4.10.2017 o 07:57, bossawka napisał:

Przed chwilą na Ostrobramskiej w W-wie widziałem czarne B5 sedan klubowa naklejka na klapie i ramki. Nie udało mi się dogonićemoji41.png. Pozdro

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

To pewnie Moje Auto emoji41.png   Pozdro 

Opublikowano

Ktoś od nas We441fs?
Droga Kielce Busko Zdrój DK73, miejscowość Piotrkowice godz ok 12.15 1acc47929669b23fc8a4c2828946796d.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Namierzone pod Bemo Motors przy Krakowskiej :kox:

Bardzo ładna bryka, zapraszam na Spota :wink:275fe0e26a4e91320f3efb1dba344ac0.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Kolkov napisał:

Namierzone pod Bemo Motors przy Krakowskiej :kox:

Bardzo ładna bryka, zapraszam na Spota :wink:

Każdy forumowy/klubowy wóz powinien mieć naklejkę z nickiem. Wtedy wiedziałbyś do kogo napisać żeby wpadał:) A tak pewnie nawet tu nie zajrzy..

Opublikowano

Klubowicz ustrzelony dzisiaj pod silesia city center ok. Godziny 17. ST 6290E srebrny avant :>

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z Przemyśla który mijał mnie na światłach - za późno ogarnąłem ze forumowicz. Jak mnie mijałeś to zwróciłem dopiero uwagę na ramki [emoji85] Nie opisze gdzie to było bo nie znam Przemyśla, ale gdzieś w okolicach PKP chyba? [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziś po 16 widziana w Sandomierzu piękna srebrna RS4 B5 Avant.. Tablice chyba WB. Może ktos od Nas? 

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Dzisiaj koło 13 w Krasnymstawie na ul.Okrzei B7 w avancie dymione lampki z tyłu i ramka klubowa nr rej LC3233* Pomrugane z busa :hi:

Opublikowano

W środę polatane było od starej miłosnej do trasy siekierkowskiej. Kolega z wlepą klubową. Pzdr z szarej B9. Wyprzedziłem, mrygnąłem awaryjkami ale nie wiem czy kolega ramki zobaczył bo odzewu nie było. Pzdr.0db69c569b5faf7e9badbf1b0bdb21e3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z forum. Akurat jechałem Jazz'em z kolegą bo moje autko było na wymianie zestawu sprzęgła. Fotka z piątku albo soboty :)
Silno próbowaliśmy gonić ale silnik 1.2 stwierdził że "nope". :decayed:

 

 

IMG_20171104_160904.jpg

Edytowane przez Sulfur

Opublikowano

Dzisiaj w Rykach kolo 11 wymijałem się z A4 w sedanie B6 chyba czarny na nr rej WKZ90** ramki klubowe :hi:

Opublikowano

Wawa, parking przy warsztacie na Jugoslawianskiej 3. Okolo 9:40 dzis :) Pozdrawiam! Ladna furka :good:

6c436c3a21f33f2cf43a0037cc0fbc31.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozdro dla czarnej B7 kombi WPR09.. dziś Wa-wa na A2 po 16 od takiej samej WZW 137..

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez keczu

Opublikowano

Pozdro dla niebieskiego Avanta B6 z naklejka B6 Elite na tylnej szybie i nr WSC jadacego w kierunku Blonia przed chwila ;)

Opublikowano

Pozdro dla czarnego B6 sedan nr WND spotkane w Markach :) kierownik zjechał w kierunku centrum

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam kolege z avanta b6 ktory zaparkowal na parkingu Tesco ok 18 godz w Czestochowie obok mnie na klubowych ramkach SC4374N :wink::hi:

Opublikowano

Pozderki  dla kierownika w czarnej b6 na WT.... przejeżdżającego przez rondo w Kołbieli:)

Opublikowano

Pozdrowienia od kominiarzy dla kierownika i pasazera w szarej B6 na Krakowskich blachach:)  dzisiaj trabiłem na lublańskiej w niebieskim doblo:decayed:

Opublikowano

Pozdro dla ciemnej B6 avant dziś na Modlinskiej nr RZ... pomigane z LRD4 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.