Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis po 9 rano pod ELEĄ na Broniewskiego stal czerwony avant B5 z ramkami. Blachy DMI - ktoz to? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj 8:30 JP2 wysokosc anielewicza namierzony Kolkov

Opublikowano
:) pozdrowienia dla kolegi z Avanta B6 ;) dziś 19 na alejach WY98..... Nie masz tylnego światła pozycyjnego :hi:
Opublikowano

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiej B5 Avant (SC *****) widzianej dzisiaj w Częstochowie obok Blaszaka na Westerplatte. :hi:

Opublikowano

Dzisiaj 8:30 JP2 wysokosc anielewicza namierzony Kolkov

Niestety to nie mnie widziałeś :no:

Opublikowano

Flyer w sobotę przed południem pod KFC w WPN widziany :kawa:

Opublikowano

Flyer w sobotę przed południem pod KFC w WPN widziany :kawa:

No prosze, nawet na kacu czlowieka znajda :polew:

Opublikowano

Flyer w sobotę przed południem pod KFC w WPN widziany :kawa:

No prosze, nawet na kacu czlowieka znajda :polew:

Ten z prawego fotela sole trzeźwiące Ci aplikował ? :JC_fan:

Opublikowano

Flyer w sobotę przed południem pod KFC w WPN widziany :kawa:

No prosze, nawet na kacu czlowieka znajda :polew:

Ten z prawego fotela sole trzeźwiące Ci aplikował ? :JC_fan:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pozdrawiam kolege szarej A4 B5 w kombiku z rameczkami widzianenego na trasie Radom-Ostrowiec o godzinie 7.30 w miejscowosci Brody .Ale niestety nie zobaczylm ramek ale darlem sie na radyjku i chyba miales wylaczone

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi z srebrnego A4 (WS......) :hi: dziś 17:30 przed wjazdem do Wieliczki, dzięki że mnie wpuściłeś :notworthy:

Opublikowano

Pozdrawiam właścicielke zielonej a-czworeczki z naklejka klubowa na tylnej klapie ,autko widzialem wcZoraj około godziny 16 na poznanskich jezycach

Opublikowano

pozdrawiam niebieskiego avanta z przyciemnionymi szybkami i rameczkami klubowymi widzianego na skrzyżowaniu na ul. człuchowskiej

P.s- zanim zobaczyłem ramki to już było za późno na pozdrowienia

coś mi się zdaje że to kolega szybki...

Opublikowano

pozdroweinia dla srebrengo avanta z naklejka na klapie , trasa "1" okolice TOrunia;] mrugalem i zgadalem na CB ale bez odzewu ... tablice chyba ZGR...

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika B5 Avant granatowy WWY - spotkany dzis na JP2 przy arkadii w koreczku :)

Kolkov :cool1:

zgadza się wszystko :kox: też pozdro :decayed:

Oj raczej nie kolkov :tongue4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 16:12_________________________________________________

Pozdrowienia dla spetsnaz'a, z którym w piątek miałem przyjemność "gaworzyć" przez CB i wspólnie pokonywać trasę Warszawa-Nieporęt-Zegrze.

cała przyjemność po mojej stronie :good:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________

Dzisiaj 8:30 JP2 wysokosc anielewicza namierzony Kolkov

Niestety to nie mnie widziałeś :no:

to raczej ja :) moja trasa i godzina.

Opublikowano

spetsnaz - no mozesz byc ty bo cb mial :) - no to do zobaczenia jutro :)

Opublikowano

spetsnaz - no mozesz byc ty bo cb mial :) - no to do zobaczenia jutro :)

jutro wypatruj srebrnego sedana :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla pięknej RS4 B7 na numerach z łukowa dzisiaj nad Siedleckim zalewem.

Niestety byłem moto i nie było jak pogadać...[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________

pozdrowienia dla kolegi z srebrnego A4 (WS......) :hi: dziś 17:30 przed wjazdem do Wieliczki, dzięki że mnie wpuściłeś :notworthy:

:)

Opublikowano

Z pół godziny temu Flyer lansujący grzywkę przy otwartym oknie na Czerniakowskiej :decayed::hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi w oklejonej czarnej B5 koło E.Leclerc w Lublinie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.