Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziane a4 avan na mikołowskich blachach jechal w strone mikolowa z łazisk , wlepka na tylnej klapie

Jak czarne to ja. Pozdrawiam :)

to było takie szary metalik czy jakoś tak , ja jechałem za nim srebna A6 na sk

Teraz od 2 miechów siedze na łaziskach i widziałem chyba twoja fure pare razy , choć wlepy nie widziałem

Wlepa z tyłu i ramki klubowe mam często tam jeżdżę wiec na pewno się jeszcze zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz od 2 miechów siedze na łaziskach i widziałem chyba twoja fure pare razy , choć wlepy nie widziałem

Wlepa z tyłu i ramki klubowe mam często tam jeżdżę wiec na pewno się jeszcze zobaczymy

ja czesto po mikolowie jezdze też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo miajałem dzisiaj Grodzisku na wiadukcie kolejowym około 18:45 ???? Ciemna B5 w sedanie na 17"

jak granatowa i na WZ to chyba moja bo czesto jezdze tamtedy codzien ok 18 30. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna b6, tym razem czarny sedan 1.8T KWI..., ~16 od ronda ofiar katynia w strone zabierzowa, mrugałem długimi ale prawdopodobnie zostało to odebrane jako "spychacz" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj pozdrawiam szare b6 avant KCH... na alejach, trąbiłem i mrugnąłem awaryjnymi ale jako że nie mam z tyłu klubowej tylko z przodu na rejestracji, mało kto mnie kojarzy :wink4:

A to prawdopodobnie moje ;) Teraz kojarzę, że widziałem jakieś B7 i coś w tym czasie trąbiło :) Jestem jeszcze noobem jeśli chodzi o znajomość Waszych aczwórek ;) Mieszkając na codzień w KRK postaram się to zmienić ;)

Pozdro ;)

P.S. Ostatnio za bardzo ładną B7 czarną KR na klubowych ramkach zaparkowałem pod Biprostalem ;) Pozdrawiam przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko a możeci mi powiedziec gdzie mozna dostac naklejke na tylną szybe lub podkładke pod tablice z logiem AKP:) :mysli:

[mod]chyba trafiłeś nie na to forum - tu szukaj http://www.audiklub.org/[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko a możeci mi powiedziec gdzie mozna dostac naklejke na tylną szybe lub podkładke pod tablice z logiem AKP:) :mysli:

nie przesadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer namierzony wczoraj około 17 na Domaniewskiej, pomykał z torbą motorsport na ramieniu i ludzi nie poznawał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer namierzony wczoraj około 17 na Domaniewskiej, pomykał z torbą motorsport na ramieniu i ludzi nie poznawał. ;)

podobno za***iście zakochany jest ostatnio :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczar z panną u rzeczko dziś akurat wyjeżdżałeś a ja wjeżdżałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer namierzony wczoraj około 17 na Domaniewskiej, pomykał z torbą motorsport na ramieniu i ludzi nie poznawał. ;)

a widzisz, z kumplem z pracy wracalem, sorry :)

musimy sie na jakies zarcie ustawic kiedys, bo teraz pracuje obok Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 16, w Łodzi na Zachodniej pod sklepem InterCars srebrny sedan B5 ETM... ramki klubowe.

Pozdrawiam Kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczar z panną u rzeczko dziś akurat wyjeżdżałeś a ja wjeżdżałem :decayed:

Czyżbyś to Ty był tym Seicento co się mijaliśmy przy wjeździe ;> Pozdro Panie :hi:

PS. Dziś też się wybieram bo może się na jakiegoś mazurka za free załapie, co rok rozdają w sobotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne lub czarne b5 sedan na WJ w Plonsku pod KFC. Z wielkim coolerem z przodu :kox: Czy to nie Colo?? pozdrawiam :hi:

Dodam ze na tym samym parkingu chyba byl zlot audi tt bo stalo 5 sztuk w tym nowy TT RS :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylem Ja :)

A bylismy dzisiaj tam po upalac :) Troszke polatalismy z tymi TeTekami ;)

Pozdrawiam :hi:

Bylo wejsc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...