Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mario_ widziany wczoraj Racławicka / Wołoska około 15,30 ...jechałem w drugą stronę i rozmawiałem przez telefon i w ostatniej chwili poznałem Twoją furkę i oczywiście Ciebie - stałeś do skrętu w lewo w Wołoską ... sory że nie pomachałem ale brakło mi już rąk ...Pozdrawiam PIXI :wink4:

No właśnie... Załóż sobie ramki, bo tylko po :kox: można Cię poznać!!!!!!

Pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla niebieskiego sedana B5 na WF (bodajze) widziany dzisiaj w Rykach ok 13 koło zegarmistrza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi75 widziałem dziś twojego strucla :kox: przy cmentarzu w Antoninowie , jestem zatwardziałym przeciwnikiem chromów ale u Ciebie ładnie wygląda :)

co to za fela ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (środa 15,04,2009 przed 9,00) róg okopowej i Solidarnosci.

Tosik???

Na brudnawego, granatowego Stilo chyba nie zwróciłeś uwagi :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 11:34:38_________________________________________________Nie Tosik, bo to było B6 w kombi.

Ale gęba znajoma.

Boże, kiedy ja Was zacznę kojarzyć :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi75 widziałem dziś twojego strucla :kox: przy cmentarzu w Antoninowie , jestem zatwardziałym przeciwnikiem chromów ale u Ciebie ładnie wygląda :)

co to za fela ????

No wlasnie widze ze ty nie lubisz chromow :decayed: to bede go teraz w lesie parkowal :polew: a fele to 18 Toory ,jesze musze sportowy zawias zapodac bo moj na jesieni sprzedalem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(rav) widziany dzis na ul. Alternatywy, Pileckiego, Rosoła, w Dolince Sluzewieckiej i Sikorskiego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

(rav) widziany dzis na ul. Alternatywy, Pileckiego, Rosoła, w Dolince Sluzewieckiej i Sikorskiego :polew:

Tak to byłem ja :) . Z wyjazdu z osiedla praktycznie jechaliśmy razem. Zazwyczaj jadę prosto na Trasę Siekierkowską, lecz dzisiaj musiałem zajechać na ul. Bobrowiecją i stąd skręciłem w Sikorskiego :>

PS. Ten kawałek byłej ul. Rosoła na którym się widzieliśmy teraz nazywa się Rodowicza Anody, czy jakoś tak :decayed:

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowy sedan B5 z naklejką klubową na klapie namierzony dzisiaj w Dębicy, parkował pod apteką Centrum na Krakowskiej ok 17:10 Pozdro

Pozdro również dla kierownika ciemnego sedana (chyba zielonego) również wyposażonego w naklejkę na klapie którego brykę widuję od jakiegoś czasu codziennie zaparkowaną na parkingu przy ul. Parkowej, kolega chyba pracuje przy remoncie budynku przyszłego Starostwa Powiatowego, jak zerkniesz z wysokości chociażby z I pietra w stronę osiedla to moja bryczka stoi zaparkowana z 10 metrów za tym blaszanym ogrodzeniem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...i stąd skręciłem w Sikorskiego :>

W Sobieskiego :decayed:

Zgadza się tą ul. Sikorskiego zasugerowałem się z Twojej wypowiedzi :) :__> Jana Sobieskiego -> Ludwika van Beethovena -> Bobrowiecka :decayed:

_______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo widziany dzisiaj w Przeworsku w Rynku. Ładnie się teraz prezentuje na alu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.04.2009 godz 16.30 widziałem B5 NNI ***** granatowe z naklejką klubową na świetnym rondzie w Nidzicy.

Tak mi kierownik śmignął, że mu nawet mrugnąć nie zdążyłem, pomimo tego, że leciałem BMW.

Co on miał pod maską :polew: :polew: :polew::mysli:

Ale rondko jest zaj...ste.

Ten kto je wymyślił powinien nagrodę Nobla dostać :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ale pozdrawiam kolegę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamoooooo widziany dziś ok 13:20 mknący w stronę Starej Miłosnej :decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ul. Stawki srebrne B7 a Avancie blachy WGM FTXX

Naklejeczka na klapie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov - tudej on da Tacho :decayed:

wyczaiłem Cię wcześniej jak ruszałeś z osiedla drive1.gif

Al_Capone widziany dziś ok 8:30 w Centrum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...