Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

No na bank nie, bo ja i moje autko jestesmy od wrzesnia poza granicami PL , chyba ze....

....powinnienem przejsc sie do garazu! :blink::decayed:

No juz pare klonow widzialem, ale jeszcze zadnego z DectaneLED, jak ja mam. :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 17:29_________________________________________________Dzisiaj bylem w ASO na reklamacji, bo pozostawiali mgielki po malowaniu i tylni prawy hamulec blokowal...

Wieczorem jak pojechalem odebrac auto zastalem taki obraz :facepalm: :

951648bcde35e4c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest kuźwa przegięcie interesu bez względu jak to się stało :wallbash: :wallbash:

co ASO na to ? niech zgadnę- powiedzieli, że to nie oni? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

w dzisiejszych czasach trzeba umieć iść na kompromis- powiedz im, że skoro nie R8 to może Q7 V12 czy S6 C7 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

w dzisiejszych czasach trzeba umieć iść na kompromis- powiedz im, że skoro nie R8 to może Q7 V12 czy S6 C7 :naughty::kox:

musze sie z tym przespac.... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys a gdzie Ci helmuty taką nową lampę znajdą ?? :naughty::kox: R8 i ni ma chu ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz im mowilem ze to LIMITED EDYSZON :decayed: - i chce takie same. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe....

i tym sposobem masz juz malowane pol auta :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe....

i tym sposobem masz juz malowane pol auta :rolleyes:

...w sumie to jeszcze tylko dach i maska są z oryginalnym lakierem... :decayed:

To według życzeń na polskim rynku jest już złom nie warty uwagi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według życzeń na polskim rynku jest już złom nie warty uwagi

No u nas jak by fachowcy z miernikiem lakieru przyjechali kupować to już na każdym forum by był opisany w "TREFNE OGŁOSZENIA - czyli uwaga na tą A4" walony z każdej strony tylko maska i dach nie malowany ale też pwenie były uszkodzone tylko wstawił nowe :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys, zrób ewentualnie foty przed naprawą. W razie ewentualnej odsprzedaży auta za jakiś czas możesz pokazać fotę, że to parkingowa obcierka a nie spotkanie z TIRem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazalem im ten zderzak oddać więc jakby kto S lajna potrzebował to meldowac sie! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlamala sie ceramiczna cześć świecy zarowej i zrobiła sałatkę w cylindrze. Jeszcze nie wiem czy przeszło na wirnik turbiny. W serwisie powiedzieli mi ze te świece były wadliwe. Przebieg 168 000 km...

Jak rozkrece to wszystko to dam fotostory. Ale na razie muszę zebrać kasę na drugi silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...