Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie własnie wrocilem od mechanika zostawilem mojego BLB 2005rok na swap pompy (wersja bez wymiany walu) zaczela dluzej krecic i troche szumialo w misce(140TysKM przejechane ) wiec postanowilem zrobic swap na jutro do odbioru jutro zdam relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie własnie wrocilem od mechanika zostawilem mojego BLB 2005rok na swap pompy (wersja bez wymiany walu) zaczela dluzej krecic i troche szumialo w misce(140TysKM przejechane ) wiec postanowilem zrobic swap na jutro do odbioru jutro zdam relacje :)

To 140tys przelotu to auto raczej niema :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne taki maly przebieg i juz by ci naped polecial ja mam 180 tys i chodzi dobrze nic jeszcze nie slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie dziwne, nie poczytali tematu - ktoś pisał już od ilu najwcześniej komuś tam się nie poszczęściło..., ale cóż taka konstrukcja, po swapie silnik robi się zegareczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie odbiore auta dzis okazalo sie ze doszedl do tego napinacz paska W-R zamowiony dzis ale przjdzie dopiero na ponedzialek :/

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Panowie znacie kogos w Krakowie moze co by zrobil taki swap pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pytasz sie czy znamy kogos jak ty to juz robisz a dziwna sprwa robisz cos takiego to wiadomo zeby rozrzad wymienic od razu bo po co za kilka mies znowu rozbierac przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy we Wrocławiu jakaś firma robi ten swap?Mam na stanie służbowego Paska BMR i nie chciałbym jakichś niespodzianek w trasie,tym bardziej,że pare dni temu oglądałem wybebeszonego na warsztacie Paska,w którym padło smarowanie. Na szczęście klient zgasił szybko autko i silnik nie dostał popalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam czy Znacie kogos bo moj mechanik niestety zrezygnowal powiedzial ze nie chce sie tego podjac ze wzgledu ze tego nie robil i nie chce tego spierr... dlatego pytam czy znacie kogos w Krakowie lub okolicy co to juz robil. A rozrzad wymienial mi miesiac temu i nie znalem tego forum wtedy i nie wiedzialem ze jest mozliwy taki swap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką średnicę rozwiercamy ew. gwintujemy otwór do zaślepienia? Jakieś specjalne wymagania co do typu śruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką średnicę rozwiercamy ew. gwintujemy otwór do zaślepienia? Jakieś specjalne wymagania co do typu śruby?
M10 z lbem na imbus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jakiegos dobrego machera na wymiane pompy w podkarpaciu lub malopolskim. jak by ktos mial jakies namiary to nardzo prosze wiad na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek jakbyś zdobył jakieś namiary daj mi znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jakie konkretnie sruby trzeba sie zaopatrzyc poza oczywiscie M10 aby zamocowac pompe oleju,czy beda pasowac te z demontazu walkow?Jaki klucz jest potrzebny do odkrecenia kola rozrzandu na wale?I czy likwidacja walkow nie wplywa na skrzynie multitronik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jakie konkretnie sruby trzeba sie zaopatrzyc poza oczywiscie M10 aby zamocowac pompe oleju,czy beda pasowac te z demontazu walkow?Jaki klucz jest potrzebny do odkrecenia kola rozrzandu na wale?I czy likwidacja walkow nie wplywa na skrzynie multitronik?

Nic nie wpływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...