Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

i te felgi wygladaja jak 17

dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18

te, które ma wojtas -audi bardziej mi leżą :wink: ale najbardziej te, które bratpit wkleił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te felgi wygladaja jak 17

dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18

:

Faktycznie na zdjęciu jakies małe wyszły.Dobrze , że na żywo wyglądają na większe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te co bratpit wkleil sa takie sobie, fakt oryginal to oryginal, ale jednym sie podoba drugim nie , lepsze moje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale Hugo fotki wszystkiego nie oddaja, tak to juz jest, trzeba po prostu na zywo zobaczyc a wtedy efekt jest napewno powalajacy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem o tym temacie musze przyznac. bo nie napisalem nigdy nic w nim i nie dostawalem powiadomien. nie chwalilem sie felami bo niebylo czym. orginalne 15" to d*pa i tyle :P ale teraz mam 17" z S4 to chyba moge sie pochwalic. moze juz niektorzy widziel w temacie moje audi :) a jak nie to zapraszam do albumu :P:)album i jak sie wam podoba?? i chy mozna stwierdzić czy jest obnizony po tych fotach bo mi sie wydaje ze nie wyglada jak allroad

pict01797th.th.jpg

pict01809yp.th.jpg

pict01826va.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada tak jak moj - nie allroad, mi sie podoba, a nad obnizaniem sie dlugooo zastanowie, narazie mi wystarcza to co jest, u Ciebie tez spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu , ale nie trawie czarnych felg.W dodatku widze , że dokładki i progi nie są pomalowane pod kolor nadwozia , a to dużo daje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zlote w subarynce ale czarne w audi to nieeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę był by z tym problem bo one nie mają rantu to sąorginały S-Line

A właściwie to listwy w drzwiach są już pomalowane wszystko powoli i dokładnie bo narazie jestem u niemców a maluje w kraju bo lepiej jak nasi zarobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale takie ładne felgi pomalowane na czarno - ble niepodoba mi się. Czarne auto plus srebrna felga to dopiero ładnie wygląda a tak jak na stalówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne auto plus srebrna felga

Dokladnie, wymyslaja juz wynalazki, zadnych czarnych felg do audi .... tylko ladne srebrne felgi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...