Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

multi się bardzo przydaje..jak jade innym samochodem to cały czas szukam pokręteł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adamooo

multi się bardzo przydaje..jak jade innym samochodem to cały czas szukam pokręteł smiley

Mam to samo w polówce hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektorzy pamietaja moja rozkminke na temat skrzyni...

Ciekawi mnie jak to bedzie skoro np. B8 2.0T ma rowniez bardzo dluga skrzynie (III bieg to nawet 180kmh, IV 240km/h) i tam jakos ludzie nie narzekaja na brak elastycznosci :mysli:

Musze rozkminic temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w S4B5 3ci bieg czasem nie konczy sie w okolicach 200 :?: W 1.8t prawie 170 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to bedzie skoro np. B8 2.0T ma rowniez bardzo dluga skrzynie (III bieg to nawet 180kmh, IV 240km/h) i tam jakos ludzie nie narzekaja na brak elastycznosci :mysli:

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne - masz skrzynie 5. My tu mowimy o 6, a to "delikatna" roznica.

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska :wink4:

A powinienes wiedziec :naughty: , 2 turbawki, spora pojemnosc i duzy niuton jest juz kolo 2000 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinienes wiedziec :naughty: , 2 turbawki, spora pojemnosc i duzy niuton jest juz kolo 2000 obr.

jak będzie mnie stać na benę to się zacznę interesować :cool1: w takim razie chyba nie masz się czego zbytnio obawiać :mysli: najwyżej będziesz szybciej robił mody mechaniczne jak Cię zaczną objeżdżać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne - masz skrzynie 5. My tu mowimy o 6, a to "delikatna" roznica.

Fakt wlasnie policzylem i wychodzi podobnie :decayed: Zawsze mozna zrobic skrzynie hybryde :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly gdzie TY między światłami na warszawce 6 wbijesz?

Wiesz... czasami wyjezdzam poza miasto :polew:

Jutro podobno fura wraca do Nosba... ktoremu moj kumpel dzis zalatwil prad w calym domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Cię widzę jak w drodze do domu tylko na rondzie w radomiu 4wbijasz póżniej już tylko 6 :ad: :ad:

Fly gdzie TY między światłami na warszawce 6 wbijesz?

Wiesz... czasami wyjezdzam poza miasto :polew:

Jutro podobno fura wraca do Nosba... ktoremu moj kumpel dzis zalatwil prad w calym domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska

nieziemska to chyba troche na wyrost :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieziemska to chyba troche na wyrost :wink4:

w porównaniu do 105km diesla to nieziemska :gwizdanie:

a tak BTW. Fly nie znudziły Ci się jeszcze Avusy? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia bazyl jest niesamowity ... :) Jak klucza nie zlamie to prad tak zalatwi ze elektrycy z podnosnikiem przyjezdzac musza :D Jeszcze nei wiem czy dzisiaj mi nasadki nie zgubil piz*ziak :) Jutro auto wraca ? A jak ? :D bo ja nic nie wiem :naughty:

BTW skonczcie jzu temat tej skrzyni :) Bedzie ok. 140km/h w seryjnej skrzyni z S4 to obroty okolo 3 tys.Wiec w trase jak znalazl a do 150 ( powiedzmy po miescie :P ) 3 pierwsze sa prawie takie same :) Mysle fly ze bedziesz z niej zadowolony :) a jak zrobisz 800 + nie bedziesz sie chociaz martwil ze ci skrzyni zabraknie na 340 km/h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do 105km diesla to nieziemska

cy ja wiem, w porownaniu z moim dyszlem to raczej przecietnie wypada :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...