Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam Kolesia w Nowej Zelandii, zapalonego fanatyka polskiej i nie tylko piłki

gdy mecz sie skonczył to sie tak nayebał a przy tym cieszył jak dziecko że wylądował na komisariacie

całował ludzi na ulicy, ściskał sie z nieznajomymi że uznali go za islamiste czy innego terroryste

a zona rano musiała go odbierać :facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Wczoraj po meczu pod stadionem, na mieście takich ludzi było "miliony". Wszyscy przybijali V, całowaLi się. Świetna atmosfera!

Opublikowano

Ale nie ma co dobrze, ze lew dał do składu bellarabiego który im zyebal ten mecz a nie np Podolskiego :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Są lepsi od Podolskiego, dlatego ten siedzi na ławce od jakiegoś czasu... A ten Bellarabi zagrał dobry mecz, tym bardziej, że to był jego debiut, brakło mu tylko gola, a właściwie dwóch, trzech ;)

Opublikowano

Ja o czymś innym a Ty o innym :P on najwiecej akcji im zmarnował na nasze szczęście Łukasz jest min 5x bardziej doświadczonym piłkarzem i mozemy teraz gdybać ale dziękujemy lewowi, ze nie wybiegł w pierwszym składzie bo jakby on tam był moglobybyc inaczej :P takie moje zdanie ;)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

u3egagyn.jpg

Taki spontaniczny pomysł. Myśle ze jutro bedzie fajny dzień w robocie :)))))

Opublikowano

Licz sie z wypowiedzeniem umowy o prace :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cieszę się, że dożyłem zwycięstwa :) Wspaniale !!

Ja też ! :)

Oglądaliśmy w klubie ten mecz i stawiałem 2:1 dla naszych. Trzy osoby były za szwabami dlatego wraz z kumplem po szpilu mieliśmy z nich niezłą bekę :)

Bellarabi to dobry zawodnik, widziałem wiele meczy Bayeru Leverkusen i jest tam jednym z najlepszych piłkarzy :)

Ze Szkocją będzie ciężko chociaż Ci wygrali tylko 1:0 z Gruzją.

Dzisiaj Bośnia i Hercegowina - Belgia !

Widzieliście ? : :D

http://www.youtube.com/watch?v=eFr0XQAXWEE

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

mecz musialem nagrac, bo w Paryzu (spedzalem caly weekend) pokazywali giercowanie vs Portugal

potem caly dzien uwazania na radio i tv, nie mowiac o necie, zeby tylko wyniku nie uslyszec

i wieczorem ogladanie z dysku, nagrane z RTL

rewelacja

na wynik nigdy bym nie postawil zlotowki ...

Opublikowano

Jak nastroje przed dzisiejszym meczem?

Opublikowano

Jak wygrają 3:0 lub więcej to jest cień szansy na to, ze cos faktycznie sie zmieniło :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja myślę że będą mieli cięższą przeprawę jak z Frycami.

Opublikowano

POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BIAŁO-CZERWONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Szybka odpowiedź

Opublikowano

Gibraltar spada!!!!

już 0:2 :wink:

Opublikowano

Hyhy

Opublikowano

jak piłka tak długo wisiała w powietrzu, słyszę krzyk sąsiada zza ściany: curva..... chyba przeczuł, że to będzie gol :facepalm:

Opublikowano

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Arkadiusz Milik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Pan Piłkarz Sebastian Mila :grin:

swoją drogą - niezła akcja :naughty:

Opublikowano

Pan Piłkarz Sebastian Mila :grin:

swoją drogą - niezła akcja :naughty:

Szkoda tej akcji...

Jaja :D. W 94 min John O'Shea i w meczu Niemcy 1:1 Irlandia

Opublikowano

Oj szkoda, ale dobre i to.2:2 rzutem na taśmę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.