Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejrzałem kilkanaście ostatnich stron i nie znalazłem ani jednego AJM'a. Czy ktoś mi powie ile pali wam ten silnik? Mnie nie schodzi poniżej 7 na letnim setupie :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 623,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na 18" w mieście pali mi 8 litra /100km

Opublikowano

A to dobrze. W poprzednim 1Z spalanie było zauważalnie niższe ale nie ma co żałować :naughty:

Opublikowano

autostrada ita-pl-

140-180 gdzie sie dalo

6,3 na sto!!!!

830 km i jeszcze rezerwa nie swiecila,dolalem pod sam korek cos ponad 52l.

kolo domu 50 na50 miasto i poza to 6,8

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

u mnie średnio w trasie 6l na 100km (jazda 120-150km/h), w mieście różnie od 7 do 8l , maks to 10l w zimę (bardzo krótkie odcinki)

Opublikowano

średnia z wyjazdu "zagramanicę" - w upałach, i po niemieckich autostradach, na dystansie około 3500km - 5,4 :)

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox: kola 17cali 225/45 bridgestone potenza

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox:

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

7L/100km w AVJ? To po co wiara kupuje diesle ????

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox:

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

nie rozumiem, czyli przez pelny fis auto ma palic mniej? :shocked:

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox:

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

nie rozumiem, czyli przez pelny fis auto ma palic mniej? :shocked:

Dobrze, że mam FIS, bo nie wiem ile by mi palił jak bym nie miał :kox: :kox:

Opublikowano

zatankowane pod korek 750km jazda do 140max :) po miescie 9-10 l chla lekko jak jest na klimie :wink4:

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox:

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

nie rozumiem, czyli przez pelny fis auto ma palic mniej? :shocked:

no dokladnie Kolego;) oczywiscie chodzi tylko o to ze majac pelny FIS kontrolujesz na biezaco spalanie i wiesz ile auto pali przy jakiej nodze, ja zawsze na jedynce i dwojce pelnym butem jezdzilem, nawet kiedy mi sie nie speszylo;) a teraz kiedy mi sie nie spieszy po prostu jade lekka noga;) w dieslu jest inaczej bo tam mozesz fure butowac i nie ma to az tak wielkiego przelozenia na spalanie jak w benzynie a dopiero turbo benzynie :wink4:

Opublikowano

z gorki na luzie

Proszę Cię, to nie Polonez albo duży Fiat

Opublikowano

z gorki na luzie

Proszę Cię, to nie Polonez albo duży Fiat

no to bylo podane tylko w formie ciekawostki :tongue4:

bo sam z ciekawosci sie tak przejechalem do ilu mozna zejsc:) a ze duzo jezdze to czasem mam rozne pomysly :tongue4: i wyszlo 5,3 na komputerze :kox: ale tak jak napisalem wczesniej- tak sie nie da przynajmniej ja tak nie potrafie na codzien :naughty:

dzis np w 12 sie nawet nie zmiescilem ale to tak jest jak sie autostradkami lata ;)

Opublikowano

z gorki na luzie

Proszę Cię, to nie Polonez albo duży Fiat

no to bylo podane tylko w formie ciekawostki :tongue4:

bo sam z ciekawosci sie tak przejechalem do ilu mozna zejsc:) a ze duzo jezdze to czasem mam rozne pomysly :tongue4: i wyszlo 5,3 na komputerze :kox: ale tak jak napisalem wczesniej- tak sie nie da przynajmniej ja tak nie potrafie na codzien :naughty:

dzis np w 12 sie nawet nie zmiescilem ale to tak jest jak sie autostradkami lata ;)

Ludzie!!!! Szlag mnie trafia jak podajecie spalanie według wskazan komputera!!! Wez człowieku jeden z drugim zatankuj do pełna i sparawdz ile ci twoje auto spaliło realnie! A póżniej wypisujcie bajki i legendy!!!
Opublikowano

Ostatnio trasa mieszana 1000km a poszło tylko 3/4 baku.

Całkiem niezły wynik.

Opublikowano

Ludzie!!!! Szlag mnie trafia jak podajecie spalanie według wskazan komputera!!! Wez człowieku jeden z drugim zatankuj do pełna i sparawdz ile ci twoje auto spaliło realnie! A póżniej wypisujcie bajki i legendy!!!

to niech Cie trafi kolego ;) jesli chcesz sie dowiedziec dokladniej ile pali moja furka przy jakiej jezdzie to przejrzyj strone wczesniej, w tym przypadku byla mowa o bardzo bardzo spokojnej jezdzie!

rozumiem ze sam nie masz komputera skoro sie oburzasz :naughty:

jakies 5lat jezdzilem passatami z komputerem i zawsze srednie spalanie wg komputera i baku roznilo sie o max 0,2L/100.. zawsze :wink4: nie mowimy o spalaniu chwilowym!!! tylko srednim :gwizdanie:

Opublikowano

Moje autko 1,9 TDI 66kW w cyklu mieszanym (około pól na pół ) trasa dwa pasy prędkość przelotowa 120-130, miasto to Warszawka i spalił 6,8 l, obliczone nie przeczytane z FIS :)

Opublikowano

7-14L/100km ; bak 70L; na baku 500-1000km :kox:

moja srednio palila zawsze ok. 10-12/100 tj na baku robilem ok. 600-700km, rekordowo jakies 500km na baku to daje ok.14L/100km :kox:

ale to byly raczej bardzo dynamiczne podroze- w koncu trzeba cieszyc sie furka :polew:

do czasu..

no wlasnie do czasu kiedy zalozylem pelny FIS :naughty:

przesialem sie z passata TDI w ktorym mialem komputer a jednak z benzyna trzeba obchodzic sie troszke delikatniej bo kiedy w moim AVJ na dwojce pojde ogniem to jednak spalanie chwilowe pod 50l/100 podchodzi a to diametralnie zmienia wartosc sredniego spalania :polew:

w kazdym badz razie od kiedy mam pelen FIS robie spokojnie 1000km na baku;) czyli audiczka pali srednio ok.7L/100km

rekordowo malo UWAGA na trasie ok.40km po w miare rownej trasie (tj. wyjazd i powrot na +/- tej samej wysokosci npm) komputer zarejestrowal mi 5,3L/100km ale to bardzo delikatna noga predkosc ok.70-80km/h po rownym tempomat, z gorki na luzie, hamowanie silnikiem i te sprawy :gwizdanie: oczywiscie to nie jest jazda na codzien bo niestety strasznie meczy :evil:

nie rozumiem, czyli przez pelny fis auto ma palic mniej? :shocked:

no dokladnie Kolego;) oczywiscie chodzi tylko o to ze majac pelny FIS kontrolujesz na biezaco spalanie i wiesz ile auto pali przy jakiej nodze, ja zawsze na jedynce i dwojce pelnym butem jezdzilem, nawet kiedy mi sie nie speszylo;) a teraz kiedy mi sie nie spieszy po prostu jade lekka noga;) w dieslu jest inaczej bo tam mozesz fure butowac i nie ma to az tak wielkiego przelozenia na spalanie jak w benzynie a dopiero turbo benzynie :wink4:

no to bardzo malo Ci pali, az dziwne bo moj diesel na 18" pali mi spokojnie jakas 7 moze nawet wiecej po miescie, moze roznica tkwi w pojeciu "miasto" po trasie to zalezy ile osob, bagazu jaki dystans, predkosc itp ale 6 trudno mi przekroczyc

Opublikowano

jakość paliw (ON i PB) też ma duże znaczenie na wynik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.