Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Trasa a2 caly czas rowne 1000km , srednia predkosc 150 , wachadlo czyli od 90 do 200 jak mozna pociagnac i zgodnie z przepisami :naughty:jakies 115 literkow, ale jak tankowalem na dziadowskich stacjach ta sama trasa i130 literkow lykla.Moj wniosek drozsze ale lepsze papu wychodzi taniej.V max mojego The Red October to 230 km , wskazanie licznika powtorzone trzy razy to chyba niezle, spalania w miescie nie licze ale na "łoko" jakies 8 do 9 moze.

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 621,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

titka powiedz mi co robisz ze spala ci tylko 8l, jak ty to jezdzisz? ja mam takis sam silnik tylko 97 rocznik autka i spala mi 10-11 l

Opublikowano

a moja bestia ostatnio w mixie przejechala na baku 1410km:)))) co daje jakies 4,25/100km...

aż sam nie wierzę w to co piszę...

prędkość na trasie srednio 120km/h max 150km.h

Opublikowano

Wisła-Otwock 400 km FIS 4.6l / 100 km [nie przekraczałem 120 km/h ]

jestem w szoku .... :shocked:

Opublikowano

Wisła - Łódź :decayed: - Wawa - Płońsk

130-160km/h

8.1 / 100km

Opublikowano

Warszawa-Koszalin-Warszawa

1000 km - 53 litry

5,3l/100km

Opublikowano

Dziś zrobiłem trasę ( w sumie 500km ) Stalowa Wola -> W-wa -> Stalowa Wola,

wyszło spalanie 9/100. Czy to norma ? Czy coś z tym robić ?

Po mieście dość sporo ( na krótkich odcinkach )

Opublikowano

Srednia po mieście ostatnio 13,4 na FIS-ie (delikatna jazda)

Opublikowano

Dziś zrobiłem trasę ( w sumie 500km ) Stalowa Wola -> W-wa -> Stalowa Wola,

wyszło spalanie 9/100. Czy to norma ? Czy coś z tym robić ?

Po mieście dość sporo ( na krótkich odcinkach )

A czy to duzo jak na 2.8V6?

Opublikowano

Dziś zrobiłem trasę ( w sumie 500km ) Stalowa Wola -> W-wa -> Stalowa Wola,

wyszło spalanie 9/100. Czy to norma ? Czy coś z tym robić ?

Po mieście dość sporo ( na krótkich odcinkach )

A czy to duzo jak na 2.8V6?

Wydaje mi się że na trasie to może być. Lecz po mieście to pije jak nawiedzony ;)

Opublikowano

wracajac z Wisly do Wawy ja 2.8 q i moj kolega Porsche Cayenne Turbo

tak sobie " cykalismy " od 160km/h

srednie spalanie na naszych FIS-ach (zresetowane po tankowaniu) u mnie 9.6l w kajku 13.6l , zmieniam fure niedlugo :)

Opublikowano

Rzeszów-Wisła-Rzeszów 660 km 7.1 FIS.

Opublikowano

Dom - praca - sklep - stacja - dom ( 8,3km ) -> 19,3l :P Silnik ZIMNY , caly czas butowanie :P

Dom - praca - sklep - stacja - dom ( 8,3km ) -> 10,2l :P Silnik NAGRZANY , bardzo spokojna jazda :)

Opublikowano

Dom - praca - sklep - stacja - dom ( 8,3km ) -> 19,3l :P Silnik ZIMNY , caly czas butowanie :P

Dom - praca - sklep - stacja - dom ( 8,3km ) -> 10,2l :P Silnik NAGRZANY , bardzo spokojna jazda :)

O tu już by mi się zgadzało te spalanie ;)

Trasa 500km - 9,0l

Co dziennie po 2 km lub 3 km na zimnym silniku około 20,0l

Opublikowano

Norma, w V-kach dużych można uzyskać duże rozrzuty, szczególnie zimny/ciepły

trasa, pierwsze 1-2 km, silnik lodowaty, delikatna jazda ----> 19 l / 100 km

trasa, pierwsze 1-2 km, silnik lodowaty, ostra jazda ----> 27 l / 100 km

miasto, pierwsze 1-2 km, silnik lodowaty, delikatna jazda ----> 25 l / 100 km

miasto, pierwsze 1-2 km, silnik lodowaty, ostra jazda ----> 35 l / 100 km

trasa, silnik 90C, delikatna jazda ----> 10 l / 100 km

trasa, silnik 90C, ostra jazda ----> 17 l / 100 km

miasto, silnik 90C, delikatna jazda ----> 15 l / 100 km

miasto, silnik 90C, ostra jazda ----> 23 l / 100 km

Silnik V8 4,2

Opublikowano

Szczecin-Maanheim-Szczecin 1600km srednia predkosc na FIS-136km/h Srednie spalanie na FIS-7,4

Opublikowano

Jeszcze jedno może pytanko troszkę odbiegające od tematu.

Czy silniki V palą więcej od silników R ? Które są lepsze, wytrzymalsze i jaka jest różnica w jeździe pomiędzy V-kami a R-zędówkami ?

Opublikowano

mój adr robi na baku w mieście 480 km czyli około 11litrów na setkę :evil:

Opublikowano

Mój od 7,5 do 11 :)

Morgoth myślałeś kiedyś nad zrobieniem forum o spalaniu ?

Opublikowano

Przeworsk -> Zgorzelec -> Stuttgart - 5,7 l/100 (1500 km)

Stuttgart -> Zgorzelec -> Przeworsk - 5,5 l/100 (1200 km)

Autobahn - 130 - 160 km/h

Polska autostrada - 110 - 140 km/h

Kraków - Przeworsk - 100 - 130 km/h

Średnia prędkość 110 km/h

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.