Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pzwmichal , to jakieś 4 litry wiecej niż 1.9 przy tych samych prędkościach :gwizdanie:

I raptem 1-1,5l mniej niz 2.7TT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzwmichal , to jakieś 4 litry wiecej niż 1.9 przy tych samych prędkościach :gwizdanie:

I raptem 1-1,5l mniej niz 2.7TT :)

ja szedłem raczej w kierunki ironii, bo 12.2 przy 200 jest realne w 2.7tdi, natomiast 8 przy 200 dla 1.9 jakoś zalutuje bajkopisarstwem.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast 8 przy 200 dla 1.9 jakoś zalutuje bajkopisarstwem.. :wink4

Przy 200 bedzie jakies 15 wiec bez takich prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 200 bedzie jakies 15 wiec bez takich prosze.

nie wiem ile będzie, opieram się na tym co tu ludzie piszą.. jedynie pozwoliłem sobie skomentować, że to raczej mało prawdopodobne.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 200 bedzie jakies 15 wiec bez takich prosze.

nie wiem ile będzie, opieram się na tym co tu ludzie piszą.. jedynie pozwoliłem sobie skomentować, że to raczej mało prawdopodobne.. :wink4:

dokladnie Koledzy, KmK powiem Ci ze wg mnie slusznie powatpiewasz ;)

mialem kiedys passata 2002 1.9 130 6biegowa skrzynia to w miescie.. na wolnych trasach byl bardzo bardzo ekonomiczny.. 5l srednio mozna bylo zesjc przy spokojnej jezdzie, przy dosc dynamicznej ale predkosciach raczej do 120, czasem na krotko wiecej, miescilem sie srednio w ok.6,5l/100

ale wiem jedno przy predkosciach autostradowych >160 to auto wcale nie bylo tak ekonomiczne :gwizdanie:

a predkosci pod 200 i ponad moj komputer pokazywal na pewno powyzej 10l/100 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 2.5TDI przy stalej predkosci 200km/h od Strykowa do Poznania (ja + Aydaho + Oskarko) pokazalo 13,2l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak duży jest bak w Zeciorze, ale zalałem do pełna i do zaświecenia rezerwy 920Km, także do zera pewnie z 50Km by jeszcze zrobił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bak - 410km (50% trasa, 50% miasto) zrobilem i zostalo jeszcze na jakies 20-30km.

13,9l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bak - 410km (50% trasa, 50% miasto) zrobilem i zostalo jeszcze na jakies 20-30km.

13,9l/100km

Jaka charakterystyka jazdy?

Mi przy takim ukladzie 50/50 wychodzi gdzies 8.5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczenie się po Wrocławiu unikając korków 8-9L

w korkach 9,5-10L

krótkie dystanse na niedogrzanym AVF'ie w zimie zdarzało się iż FIS pokazywał 12 :kox:

jazda po mieście a'la 'Jestem Hardkorem' do 13L

turlanie poza miastem ~7L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi kupiłem niedawno ale mam już wiarygodne wyniki:

na 51 litrach zrobiłem 720 km co daje niewiele ponad 7 litrów na 100 km, jestem bardzo mile zaskoczony bo spodziewałem się dużo większego spalania. Dodam że jazda spokojna w trybie mieszanym i postalem w korkach i wpadła jakaś trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczenie się po Wrocławiu unikając korków 8-9L

w korkach 9,5-10L

krótkie dystanse na niedogrzanym AVF'ie w zimie zdarzało się iż FIS pokazywał 12 :kox:

jazda po mieście a'la 'Jestem Hardkorem' do 13L

turlanie poza miastem ~7L

zdecydowanie za dużo Ci bierze :mysli:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________

Audi kupiłem niedawno ale mam już wiarygodne wyniki:

na 51 litrach zrobiłem 720 km co daje niewiele ponad 7 litrów na 100 km, jestem bardzo mile zaskoczony bo spodziewałem się dużo większego spalania. Dodam że jazda spokojna w trybie mieszanym i postalem w korkach i wpadła jakaś trasa.

bajki bajki i jeszcze raz bajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie po przekroczeniu 120km/h zassys wzrasta niemiłosiernie :evil: jazda bardzo dynamiczna 500-600km na baku, jazda spokojna jeszcze nie wiem ale pewnie z 700-800 w trasie uda sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bak - 410km (50% trasa, 50% miasto) zrobilem i zostalo jeszcze na jakies 20-30km.

13,9l/100km

Jaka charakterystyka jazdy?

Mi przy takim ukladzie 50/50 wychodzi gdzies 8.5L

to bardzo malo Ci wychodzi... albo jezdzisz plynnie i spokojnie.

jak mialem 2.5, to na FIS2 mialem caly czas 10,5l [30% trasy, 70% miasto].

a co do charakterystyki - miasto normalnie, spokojnie, czasem do odcinki, a trasa: 150km pelen but 180-220, duzo wyprzedzania, 50km spokojnej [100-110] - wiec ogolnie mieszana jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczenie się po Wrocławiu unikając korków 8-9L

w korkach 9,5-10L

krótkie dystanse na niedogrzanym AVF'ie w zimie zdarzało się iż FIS pokazywał 12 :kox:

jazda po mieście a'la 'Jestem Hardkorem' do 13L

turlanie poza miastem ~7L

zdecydowanie za dużo Ci bierze :mysli:

ale auto jest na koksie,

poza tym jak jeździłem na serii to różnica w spalaniu była tylko w trasie (-2L przy mega eko jeździe) lub po mieście ale w nocy, w korkach spalanie było podobne....

spotkałem się z opiniami że AVF pali ludziom po 7L w mieście w korkach, ale to bajki jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...