Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oraz do moderatora usuwającego posty czy to jest dział kupie, sprzedam bo widzę że cabanmat umieszcza ogłoszenia w podpisie typu sprzedam lampy, kupie dywanik i jakoś jego posty nie są usuwane.
odsyłam do regulaminu pkt 15 http://a4-klub.pl/newbie-11/regulamin-forum-14839/

a posty usuwane są tylko takie, które nie wnoszą nic do tematu

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oraz do moderatora usuwającego posty czy to jest dział kupie, sprzedam bo widzę że cabanmat umieszcza ogłoszenia w podpisie typu sprzedam lampy, kupie dywanik i jakoś jego posty nie są usuwane.
odsyłam do regulaminu pkt 15 http://a4-klub.pl/newbie-11/regulamin-forum-14839/

a posty usuwane są tylko takie, które nie wnoszą nic do tematu

Czyli około 6000 postów w tym wątku i niepotrzebne aluzje moderatora też.

Ktoś tu musiał dobrze popłakać się moderatorowi bo już daaaawno moda nie widziałem w tym wątku a tu nagle się zjawia i robi "porządek".

Opublikowano

Czyli około 6000 postów w tym wątku

już wcześniej na to odpowiedziałem
Dobrze, ale tu trzeba jeszcze blisko 8 tys. postów usunąć.

poprzestaniemy na tym, co jest:wink:

i niepotrzebne aluzje moderatora też.

Ktoś tu musiał dobrze popłakać się moderatorowi bo już daaaawno moda nie widziałem w tym wątku a tu nagle się zjawia i robi "porządek"

były zgłoszenia, więc działam, które posty moje uważasz za "niepotrzebne aluzje"?
Opublikowano

Hej,

za miesiac szykuje mi sie zmiana oleju, b5 99' 1,9tdi ATJ quattro. Obecnie jest castrol 5w30, jakies pomysły na zmiane?

Opublikowano

Lej to samo co miałeś zalane nie musi być castrol, tyle tematów i dalej dziwne pytania.

Opublikowano
Hej,

za miesiac szykuje mi sie zmiana oleju, b5 99' 1,9tdi ATJ quattro. Obecnie jest castrol 5w30, jakies pomysły na zmiane?

Tu masz test oliw:

BMW

Wybierz sobie jakiś olej ,który ma najmniej osadów , spełnia normę 505.00 i jest dostępny na naszym rynku.

Opublikowano

505.00 :facepalm:

Kolego, ten silnik jest na PD-ku, a wiec 505.01

Opublikowano

Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F

Opublikowano
Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F

A w sklepach.polecanych na forum lookales?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F

Za pare dni bede "przelatywał" przez DE to moge sie rozejrzec

Opublikowano
Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F

Za pare dni bede "przelatywał" przez DE to moge sie rozejrzec

Dev jakbyś tylko dał radę to od razu przelewam kasę. Thx :)

Opublikowano

Pojecia nie mam ile toto kosztuje.

Jak bede wiedział cosik to dam znac

Opublikowano

Koledzy po zakupie auta chce wymienić olej w silniku... 2,5tdi 180 konny w a4 b6 ... przelot niecale 300tyś słyszałem wiele opinii że najlepszym rozwiązaniem dla tegomotoru jest liquid moly... tylko jaki dokładnie?? będę mega wdzięczny za podpowiedź bo niedługo wyjezdrzam na wakację a chciałbym to zrobić teraz bo ja już zrobiłem autem ponad 6 tyś więc napewno trzeba to zmienić...

Opublikowano

Diesel synthoil 5w-40

Opublikowano

Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F

A 5L nie moze byc...?

Bo to chyba o ten olej chodzi...?

Synthoil Energy 0W-40 5L

Opublikowano

Nie mają

Opublikowano

Nie mają

Rozumiem, no to w DE bedzie kosztował mniej wiecej tyle co w linku.

Liqui Moly 2050 Synthoil Energy 0W-40 Motor Oil - 5 Liter : Amazon.com : Automotive

Czyli około 50 - 60 euro.

Albo tu...

LIQUI MOLY Synthoil Energy 0W-40 (5 l) Auto-Motoröl: Motoröl Preisvergleich - Preise bei idealo.de

Informacyjnie, wysyłka do PL (DPD) kosztuje okolo 23 euro.

Czyli wszystko razem około 80 euro tj. 340 zł.

Opublikowano

ja go tam nie widzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.