Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pd...to tak dla wyjasnienia pompowtryskiwacze ma sie rozumiec tak??? :tongue4::cool1:

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pd...to tak dla wyjasnienia pompowtryskiwacze ma sie rozumiec tak??? :tongue4::cool1:

Pumpe Duce dlatego PD ale dużo o tym było..

Opublikowano

Po przeczytaniu calego tematu stwierdziłem iż wymienie olej na Motula 505.01 Chce się tylko upewnic ze zrobie najlepiej zalewajac go do mojej B6 1,9 TDI AWX z końca 2001 r., przebieg ~ 143 tys. Teraz mam zalany ( polecony przez mechanika ) Castrol Edge 5W40. Czy zrobilibyście to samo ?

Pozdrawiam Żanetka Leta :decayed:

Opublikowano

Łukasz na pewno zrobisz bardzo dobrze i nie będziesz żałował .... Motul Specyfic 505.01 to bardzo dobry olej do Twojego motoru .... zobacz ilu jest zadowolonych ludków na forum....

nie oznacza to że Castrol jest słabym olejem ... bo jest bardzo dobrym tylko zdarzają się często podróbki .....

Opublikowano

I o taką odpowiedź mi chodziło. Dziękuje Adamie :) Castrol dobry, no ale właśnie te nieszczęsne podróbki. Także juz zamawiam Motula

Opublikowano

a jaki motul nadaje sie do mojej B7 BRD?

w toruniu w aso mówią że tylko i wyłącznie Mobil (nie ma co sie dziwic skoro wszedzie wiszą jego reklamy i mają pewnie umowe z mobilem )

Opublikowano

Arturze wg. mnie cena jest podejrzana. Obecnie mam zalany taki sam olej jak chcesz kupić ( w warsztacie mi taki polecili i wlali ) Jednak teraz po opiniach ludzi z forum, zamawiam polecanego przez nich Motula. Na oleju się nie oszczędza. Lepiej zapłacić troszkę więcej i z dobrego źródła niż potem żałować.

Opublikowano

czemu z allegro i czemu castrol? :confused4:

a czemu nie? miałem już dwa razy zalany tym Castrolem i nie widzę żadnych przeciw wskazań żeby zalac kolejny raz

jest jeszcze takie coś, proszę o wasze opinie

8147334e2992eb93.jpg

Opublikowano

Panowie zbliża mi się zmiana oleju i zastanawiam sie nad kupnem z allegro

czy ta cena jest OKI czy jakaś podejrzana??

http://www.allegro.pl/item645395109_castrol_edge_turbo_diesel_5w40_4l_bmw_vw_ford_f_ra.html

ta cena to jak za darmo.nie wiem dokladnie ile ten olej kosztuje ale wydajemi sie ze gdzies kolo 200zl

Opublikowano

czemu z allegro i czemu castrol? :confused4:

a czemu nie? miałem już dwa razy zalany tym Castrolem i nie widzę żadnych przeciw wskazań żeby zalac kolejny raz

jest jeszcze takie coś, proszę o wasze opinie

8147334e2992eb93.jpg

to nawet nie jest full syntetyk :thumbdown:

Opublikowano

to nawet nie jest full syntetyk :thumbdown:

5W/40 to co to jest??

Opublikowano

synthese technology - jedna z kombinacji w nazwach czyli krótko mówiąc półsyntetyk - ale brzmi lepiej (a to że 5W 40 to nic do tego nie ma - to jakiś kolejny mit wśród niedouczonych sprzedawców, w tej klasie lepkości występują zarówno pół jak i full syntetyki), proszę link do karty produktu: http://datasheets.bp.com/bpglis/lubtds.nsf/technicaldata/8A99B1FAECF1851EC125717A0033939A?OpenDocument

Opublikowano

Antonio, no co Ty, kupuj Motula!!!!!!!!!

i na pewno nie na allegro... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Antonio, no co Ty, kupuj Motula!!!!!!!!!

i na pewno nie na allegro... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zmieniłem już, 3 raz Castrol (ale nie z allegro)

Opublikowano

castrol to najwieksze gowno

Opublikowano

może nie największe, ale gówno :D

mi spadło spalanie prawie o litr jak wlałam Motula :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja zmieniam co 10kkm więc Castrol da radę

Opublikowano

też zmieniam co 10kk i castrol nie da rady :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobra już nie targujmy się, następnym razem może będzie motul :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.