Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ulubione piwo - ZIMNE! a najlepiej "ZIMNY LECH" :naughty:

Opublikowano

dzięki opinią z forum przekonałem się już do Kasztelana, choć tak pewnie nigdy bym na niego nie zwrócił uwagi :wink4:

A to akurat dobre spostrzeżenie :good:

Zasmakuj jeszcze Perły, moim zdaniem troszku lepsza jak Kasztelan :wink4:

Opublikowano

Mam nawet stoliki i krzesla - Czas na EB :> A swoja droga, niewiem jak mozna cieple piwo pic :cool1:

Ulubione piwo - ZIMNE! a najlepiej "ZIMNY LECH" :naughty:

Zimny Lech i Sucha Marycha :decayed:

Opublikowano
135cb16600073b424c371b82
Opublikowano

Bosman Specjal i Bosman Niepasteryzowane ale zlekka gorsze niż Katsztelan

Opublikowano

Jeszcze swego czasu Goolman mi smakował :good:

Opublikowano

dzięki opinią z forum przekonałem się już do Kasztelana, choć tak pewnie nigdy bym na niego nie zwrócił uwagi :wink4:

A to akurat dobre spostrzeżenie :good:

Zasmakuj jeszcze Perły, moim zdaniem troszku lepsza jak Kasztelan :wink4:

całkiem sympatyczna ta perełka :naughty: , właśnie testuję :drinks:

Opublikowano

całkiem sympatyczna ta perełka :naughty: , właśnie testuję :drinks:

wyjebana :slina: szkoda ze musze odstawic leki na jakis czas :disgust:

Opublikowano

Ja ostatnio sącze Harnasia po 1.79zł :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

1-Lech

2-Tyskie

3-Żywiec

W ankiecie trzy górujące marki :beer1:

Opublikowano

Nie wiem czy jeszcze ten browar jest ale jak kilka lat temu byłem na Festiwalu Rowerowym w Szklarskiej Porębie to ze znajomymi raczyliśmy się litrami piwa o nazwie KOZACKIE MOCNE. Smak dokładnie taki jak wskazuje nazwa - kozacki :naughty:

Opublikowano

Leszek :beer1:

Opublikowano

Wszystkie tzw popularne piwa to jedna masówka - nic nie warta. Gdybyscie wiedzieli jak robi sie te piwa - nikt nie wzial by tego do mordy. Lech, Żywiec,Tyskie - tego nawet nie powinno sie juz piwem nazywać. Te piwa nawet nie leżakują. Największe sikacze to piwa typu Heineken i Carlsberg - tam produkcja trwa chyba 1h.

Najlepsze piwa - niepasteryzowane - Kasztelan, Bosman

Najlepsze Browary to takie, które robią piwo wg tradycyjnej receptury - podkreslam - robią, a nie trabią o tym w reklamach:

Browar Konstancin - "Dawne"

Browar Czarnków - nie do pobicia "Noteckie"

Browar Amber - Doskonałe "Zywe" oraz "Koźlak"

Spróbujcie tych rarytasów, a Żywce itp zaczną smakować szczochem. Pozdr

Opublikowano

Wszystkie tzw popularne piwa to jedna masówka - nic nie warta. Gdybyscie wiedzieli jak robi sie te piwa - nikt nie wzial by tego do mordy. Lech, Żywiec,Tyskie - tego nawet nie powinno sie juz piwem nazywać. Te piwa nawet nie leżakują. Największe sikacze to piwa typu Heineken i Carlsberg - tam produkcja trwa chyba 1h.

Najlepsze piwa - niepasteryzowane - Kasztelan, Bosman

Najlepsze Browary to takie, które robią piwo wg tradycyjnej receptury - podkreslam - robią, a nie trabią o tym w reklamach:

Browar Konstancin - "Dawne"

Browar Czarnków - nie do pobicia "Noteckie"

Browar Amber - Doskonałe "Zywe" oraz "Koźlak"

Spróbujcie tych rarytasów, a Żywce itp zaczną smakować szczochem. Pozdr

Noteckie - takie sobie :cool1:

Żywe to 3 lata temu bylo super teraz juz lipa :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a Kozlak tylko z kegi niepasteryzowany :good: :good: :good:

Opublikowano

Jak słyszę o niepasteryzowanym kasztelanie to mi się śmiać chce . . . Jak piwo niepasteryzowane może mieć tak samo długi termin przydatności do spożycia jak pasteryzowane?

Opublikowano

Noteckie ciemne z Czarnkowa jest dobre :good:

Opublikowano

Nikt nie pisał o Fortunie Czarnej i Smokach Czerwonym i Srebrnym, Miodowe jest pyszne - Browar Miłosław koło Wrześni

Opublikowano

Jak słyszę o niepasteryzowanym kasztelanie to mi się śmiać chce . . . Jak piwo niepasteryzowane może mieć tak samo długi termin przydatności do spożycia jak pasteryzowane?

4 miesiące ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.