Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamietam to po regulacjach nie wpinalismy vaga zeby skasowac byki. Moze to stare ? Skasuj i zobacz co sie bedzie dzialo... Moze w koncu by sie zmienilo swiece ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to po regulacjach nie wpinalismy vaga zeby skasowac byki. Moze to stare ? Skasuj i zobacz co sie bedzie dzialo... Moze w koncu by sie zmienilo swiece ?

może :good: terazod poniedziałku będę miał 2 zmianę to pomyślimy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna tapeta :polew:

jeden z powodów zagazowania :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Missfire u wujasa zniknął po wymianie świec. Przy czym on zmieniał również przewody zapłonowe. Ty masz inne rozwiązanie - jedna cewka na jedną świecę, brak przewodów zapł.

Jeśli nie zmieniałeś świec przed instalacją LPG to radzę to zrobić. Ponoć nie trzeba platynowych do gazu. Ja kupiłem platynowe i jeżdżę bez problemów.

Ostatni błąd masz spowodowany gazem.

Tapetę masz zacną :decayed: Musisz być bardzo grzecznym i przykładnym mężem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może po prostu komputer żony :kox: Chłopaki noo..

Marcin Świece komplet ok 70 zł u tego mojego dostawcy.

i zara bede wiedział o tym akumul..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie 130zł w łapkę i po nowe świece NGK platynowe :> jak chcesz to nawet ja Ci je mogę zmienić :)[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 13:26_________________________________________________

no może po prostu komputer żony :kox: Chłopaki noo..

Marcin Świece komplet ok 70 zł u tego mojego dostawcy.

i zara bede wiedział o tym akumul..

widzę że cena jeszcze bardziej przystępna wiec prezesie kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś tylko nie trafił felernej!

Ja trafiłem... 4 cewki poszły w piz*u, jedna po drugiej na tym samym (czwartym) cylindrze.

Także bierz świece z pewnego źródła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mu sprzedam te moje co 6 miesięcy temu wymieniłem i szkoda było wyrzucić : :polew: :polew: :polew:

A tak poważnie to NGK nie zalatwie w tej cenie. tak że za 130 to dobra cena

a przy wymianie mogę i ja pomagać jak będzie :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mu sprzedam te moje co 6 miesięcy temu wymieniłem i szkoda było wyrzucić : :polew: :polew: :polew:

A tak poważnie to NGK nie zalatwie w tej cenie. tak że za 130 to dobra cena

a przy wymianie mogę i ja pomagać jak będzie :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

popraw się jutro podjadę i będę miał 70 zł na nówki :gwizdanie:

dzisisiaj znowu Ostrowiec Kielce w obie strony zrobiłem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smigalem na lpg majac 1,5 bara doladowania na swiecach za 10 zl i nic sie nie dzialo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tygodnie spokoju i kolejny zonk http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185634.0 :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 16:28_________________________________________________ale miałem wczoraj drogę do stolicy- dojechałem do Radomia-zalałem LPG a tam mi się kabelek z cewki upierdzielił-oczywiście ja laik tego nie zauważyłem i wracałęm 3 cylindrach do NOSBa gdzie on się produkwał a ja sobie ESKĘ oglądałem. :gwizdanie:

a co najgorsze żę jak już w końcu wracałem z Wawy znowu mi się Check zapalił :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale będzie wymiana świec i może się poprawi :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kup piątkę benzyny, zapałki i burn mada faka burn :D

chodzi mi to po głowie-ale jakoś się jeszcze nie skusiłem :polew: :polew: :polew:

muszę podstawowe rzeczy wyminić ale zebrać się nie mogę do chwili aż się check zapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kup piątkę benzyny, zapałki i burn mada faka burn :D

chodzi mi to po głowie-ale jakoś się jeszcze nie skusiłem :polew: :polew: :polew:

muszę podstawowe rzeczy wyminić ale zebrać się nie mogę do chwili aż się check zapali

Ja juz wezne 5 lit ropy na moj koszt i zalatwimy to raz na zawsze :kox: bo mi cie tak zal ze sie z tym parchem tak mordojesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale ci sie pierd... te autko :mysli:

To samo miałem napisać :confused4: Jakaś nie udana ta sztuka :kwasny: a Ty ją jeszcze gazem pokarałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie powiedz ty mi jak kupiłeś auto to ile flaszek na oblanie poszło???bo ja nie wiem żeby drugie auto z którym co trochę coś się dzieje, ty chyba za mało %%%% wypiłeś za to auto i przez to się tak dzieje .Kup te świece i będziesz miał problem rozwiązany ,bo tak to szkoda twoich nerwów chyba że się lubisz denerwować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam nieudana... Marcin powinien raz a dobrze zainwestowac, wymienic wszystkie podejrzane pierdoly i miec spokoj - ale z tego co pisze nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...