Treść opublikowana przez spanky
-
Chiptuning AJM
http://vaglog.rtnet.pl
-
Chiptuning AJM
Powtorze jeszcze raz zeby potem nie bylo placzu jak kto sie jeszcze skusi na taki zakup, wrazenia z jazdy bez logowania auta sa nie istotne ;-)
-
Afn po wizycie w modpro
przy dobrym ukladzie wtryskowym [pompa,wtryski] mozna uderzac w okolice 200 PS
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
;-)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Moze byc taka potrzeba
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ooo to cieszyKolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6. Adam , pamietaj ze silniki PD juz tak ekonomiczne nie sa :-) Kowi .... Co do spalania to milo slyszec ;-)
-
Chiptuning AJM
lepiej będzie jak zrobisz logi dynamiczne , bo wrażenia z jazdy w przypadku zakupu takiego gotowca nie mają żadnego znaczenia ... ;-)
-
Afn po wizycie w modpro
moze byc potrzebna
-
Rozpędzanie silnika do ponad 3 tys. auto gaśnie - LOGI
Zacznij od : Pierwsza sprawa to dziura w dolocie wielkosci stodoly. Druga sprawa to zapowietrzony uklad paliwowy/filtr paliwa do wymiany.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jak pompa i wtryski zdrowe to okolice 145 ps i 300-320 nm .... Jak uklad wtryskowy slaby to moze nie byc nawet 135 ps :-)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Mazowieckie :-)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
kolejne pytanie ile zabawy z przerabianiem,masz kogos kto sie tym zajmuje ? Odezwij sie do forumowicza Krzysiek1606 , ogarnie Ci sprawe GTB17 w Twoim aucie , ja Ci to moge potem wystroic ;-) .
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Z takimi gratami juz zainstalowanymi w aucie wkladaj GTB17 i tyle, szkoda marnowac potencjalu .Jak ma byc koniecznie 160 ps , to sprzedaj 11-tke (bedziesz mial kase na strojenie ) , wloz zdrowa ori pompe 10-tke i bedzie 160 PS na seryjnym MAPsensorze . Oczywiscie z 11-tka tez mozna to wystroic na 160 ps z turbo AWX i seryjnym MAPsensorze ale to marnowanie potencjalu ukladu paliwowego :-) BRD sobie odpusc .
-
AEL Logi Dynamiczne
A reszta logow ?
-
[AJM] GTB+AL+Fmic+dp+przelot
Tu masz wykres AJM-a ktorego robilem dawno temu . moc i moment delikatnie nizsze ale auto jezdzilo bezproblemowo (moze nawet wlasciciel sie wypowie) . Moc w okolicach 220 ps krzywdy mu nie zrobi , a i 20 nm wiecej tez nie . http://www.edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20:audi-a4-b5-1-9-tdi-silnik-ajm-115-ps-brd&catid=12:modyfikacje&Itemid=105 P.s AL-ki do takich mocy nie potrzebne , poza tym bardzo trudno osiagalne, wiekszosc na rynku to umarlaki . Szukaj slabszych ale zdrowszych .
-
Przepływomierz do wymiany ?
Zmierzona masa powietrza jest prawidlowa ....
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
Jak Ci sie rozlozenie momentu i mocy podoba to zostaw .... Choc osobiscie bym to poprawil bo wrazenie z jazdy moga byc jeszcze lepsze , no chyba ze cos mechanika ogranicza .Seryjne zdrowe sprzeglo i dwumas spokojnie poradzi sobie z takim niutonem .... P.S ja bym bardziej skontrolowal doladowanie (logi).
-
Afn po wizycie w modpro
A czego sie tu spodziewac po seryjne pompie 10-tce
-
Prośba o ocene logów 1.9 TDI co chipie
przeicez widac to na logach
-
Afn110 + 230 wtryski +turbo 130 +program ..
oczywiscie ze jest roznica po samej zmianie z 10-tki na 11-tke bez strojenia ...
-
ASB brak mocy, brak błędów
zrób dynamiczne na zimnym razem z 007 i zrob tez 007 na cieplym....
-
1,9 BRB Dpf
Jak dobrze pamietam to silnik->adaptacje-> i wybierasz zerowanie masy popiolu
-
a 4 b7 2.0 tdi bre
Jak masz gościa ktory wgra Ci nowa mapę , to powinien On tez doskonale wiedzieć ile bezpiecznie mozna podnieść parametry ...
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jezeli mowa o dynamicznym kacie to jak najbardziej tak ...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Jezdzij delikatnie i nic mu nie bedzie ;-)