Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ja mam pytanko ... jakie oznaczenia ma silnik ... bo na tylnej klapie masz napis TDI co by sugerowalo ze pod maska jest jednostka 110-cio konna ...... jednostki 90-cio konne mialy TDI .... chyba ze ktos sobie nakleil inne oznaczenia ..... P.S ładny Avancik .... :twisted:
  2. a to w B6 dawali caly wyswietlacz tylko kodowali funkcje i zabierali manetke ... :?: szkoda ze w B5 tak nie robili ....
  3. robie tak..a reflektory nadal suche...ni sladu mokrego... a spryskiwacze sie wysuwaja ???? słychac jak pompka pracuje ???
  4. ach te przebiegi ... 10-letnie TDI i 154 tys ... ;-) jak nie ubywa Ci oliwy,silnik klekocze jak nalezy to nic nie zmieniaj ... lej pelen syntetyk ... pamietaj to najlepsza oliwa dla TDI .... :twisted:
  5. kiedys jak mialem B4 TDI i pokazalo sie BP Ultmate Diesel to po zatankowaniu kilku kociołkow doszedłem do wniosku ze autko zaczeło mniej palic,lepiej jezdzic,mniej dymic itp ... od tej pory tankuje tylko na BP ... czasem Shell V-Power ..... :twisted:
  6. zmienajac filtr powietrza pospinales wszystko (opaski,obudowe,rury gumowe) .... moze lapie lewe powietrze ... ??? tak jak basket mowi ... zapnij Vag'a moze cos pokaze .... P.S moze cos sie wysrało i wymiana filtrow to zbieg okolicznosci .....
  7. spanky odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    czekamy .....
  8. spanky odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    cena jakas promocyjna ..... :twisted: he he he .... cudne autko ..... jezdzilem seria 450 kucy i jak wysiadlem to mi kolanka sie uginały .... ciekawe jak to jedzi ze stajnia 505 kucy .... :?:
  9. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wiem wiem .....
  10. włącz swiatla .... pociagnij manetke do siebie i przytrzymaj (dłuzej niz 1s) ...
  11. w A4 nie ma czujników zuzycia klocków w tylnych kołach ....
  12. spanky odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    :twisted: czekamy na wiecej fotek ......
  13. bardzo ładne ....
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tez czekam na koszuleczki .... :twisted:
  15. Opis dotyczy tylko A4 B5 Avant po 1 liftingu (po drugiej połowie 1997 roku) (gdyz te samochody maja jeden wspólny zbiorniczek na plyn do spryskiwaczy (przód i tył) ... w poprzednich modelach zbiorniczek plynu do tylnego spryskiwacza był w prawym tylnym błotniku. Jako ze od momentu kupna Audiczki nie działał mi tylni spryskiwacz postanowiłem go naprawic. Efekt był taki ze w momoencie zalanczania tylnego spryskiwacza pompka sie zalaczała ale szyba była sucha .... po kilkunastu sekundach plyn lecial ale z prawego progu :twisted: wiec podejrzenie padło na pekniety przewód który leci od komory silnika wzdłuż lewego progu az do tylne klapy. Po odkreceniu osłony przy nogach : ukazał sie gąszcz kolorowych wtyczek ... niby nic nadzwyczajnego ale dziwne było to ze wszystkie były mokre (w płynie od spryskiwaczy) .... wiec mialem trop ... ;-) po właczeniu spryskiwacza okazalo sie ze płyn pryskał ale całym strumieniem na kolorowe wtyczki,spływał po podłodze,potem do kanałów odpływowych i dziurkami na zewnatrz ..... efektem tego było ze podłoga wraz z gabczasta wykladzina podłogowa byla cala mokra ..... po przeszukaniu gaszcza kabli znalazłem przyczyne : jak widac rozeszło sie łaczenia miedzy przejsciem przewodu z komory silnika do kabiny (jakim cudem to sie stało tego nie wiem ..... :roll:) po złaczeniu, tylny spryskiwacz zaczal psikac na szybke mocnym strumieniem .... :twisted: a ja zabrałem sie do osuszania autka .... Moze sie to komuś przyda bo z tego co wiem niedzialajacy spryskiwacz w A4 Avant to dosc czesty przypadek... Pozdrawiam....
  16. Wymiana filtra powietrza w Audi A4 1.9 TDI silniki AFN/AVG [zdjecia dotyczą silnika AVG] Tak wyglada standardowy silnik 1.9 TDI AVG. jak widac powietrze doprowadzane jest do filtra powietrza poprzez kierownice.Skladaja sie one z dwoch czesci . Pierwsza czesc przykecona jest z jednej strony do pasa przedniego (na dwie sruby krzyzakowe) natomiast z drugiej strony jest wciskana w druga czesc kierwonicy. Druga czesc z jednej strony łaczy sie z wyzej wymieniona, natomiast z drugiej wchodzi bezposredni do obudowy filtra powietrza. po zdjeciu kierownic odkrecamy cybant (opaska) co by zdjac gumowa rure odchodzaca od przepływomierza,zdejmujemy ja i wyjmujemy wtyczke takze od przepływomierza. nastepnie odpinamy 4 zatrzaski (1 po kazdej stronie) od obudowy filtra aby mozna bylo zdjac górna czesc.Po zdjeciu ukazuje nam sie zasyfiały stary filtr powietrza (tutaj oryginalny Audi ;-) ). nastepnie powinnismy włozyc nowy filtr powietrza i poskrecac wszystko ..... ja zrobilem troszke inaczej, jako ze wewnatrz obudowa filtra byla mocno zakurzona z odrobinka piasku postanowilem ja wyczyscic. W tym celu odkrecilem srube mocujaca do prawego blotnika i wyjałem cala obudowe a nastepnie umyłem ja wraz z kierownicami nastepnie wkreciłem spowrotem ,włozyłem nowy filtr powietrza (Filtron AB 063/1) i poskrecałem wszystko spowrotem. mam nadzieje ze ten mały opis wraz z fotkami przyda sie poczatkujacym uzytkownikom Audi A4 .... Pozdrawiam....
  17. niesety seryjne audio w Audi (glosniki+sub) nie zachwyca ... ale zestaw Bose to zupełnie inna bajka ..... :twisted:
  18. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    cholera wie czy pasuje ... po Tym numerze bedzie ciezko sprawdzic ...
  19. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    i w silnikach SDI tez ... ciekawe dlaczego zastosowali takie rozwiazanie :?:
  20. wyglada na to ze wszystko masz ... ;-) :arrow: http://www.tdi-tuning.pl/chiptuning_krok.htm
  21. odpinaj klemy bo po spawaniu obudzisz sie z reka w nocniku ..... :twisted:
  22. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    moze jakis dokladniejszy opis ... co ,gdzie i jak ... ;-)
  23. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    Sprinter , a gdzie kupiles ta rolke ... :?: jakies namiary ... :?: P.S jakiej firmy jest ta rolka .... :?:
  24. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    no wlasnie martwi mnie to ze jest tam sprzegiełko i roleczka moze sie niedługo calkiem wysrac ... :roll: co do ceny to slyszalem ze do tanich nie nalezy .... P.S masz moze gdzies zapisany nr tej rolki .... P.S 2 tam jest taka plastikowa zaslepka (z przodu rolki) ,moze ja zdjac i nasmarowac wewnatrz (moze wewnatrz jest jakis rdzawy nalot i stad ten dzwiek ala syczenie) ... moze pomoze ... :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.