Treść opublikowana przez spanky
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
ja stawialbym na nowa Octe 2 2.0 TDI 140 KM ... niestety nowe auto bierze gore nad rozsadkiem ;-) .... P.S nie jestem do konca pewien tego co napisalem ... ;-)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
wszystko w swoim czasie ;-) ... ale co by uchylic troszke tajemnicy ... pewne kroki zostaly juz podjete ... :twisted:
-
Moje A4
piekne TDI i z ładnym wypasem .... :twisted:
-
[B5 1Z] zywotnosc A4 1.9 TDI
zywotnosc zalezy od tego jak dbasz o auto .... mozesz nim jezdzic i 1,5 mln kilometrów (Seat Toledo 1.9 TDI 1Z ;-) ) a mozesz tez zajezdzic go w 10 tys km .... ;-) .
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
G-Tech'em ? tak ... Hehe, od razu widać po tych optymistycznych wynikach :mrgreen: jest dla mnie oczywiste ze bład pomiarowy jest duzy ... ale "wyniki" potwierdzaja ze autko trzyma serie i to jest dla mnie najwazniejsze ..... :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
G-Tech'em ? tak ...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
!!??!! Masz czipowany silnik ? Dla serii 110 KM podaja ok. 12 sek. do 100...217kph tez brzmi ... wysoko a ja ostatnio merzylem swoja audiczke i oto pomiary : A4 Avant 1.9 TDI (AVG) seria temp powietrza 18,5 stopnia Celcjusza trzy pomiary 0-60 MPH 1. 10.76 s 2. 10.22 s 3. 10.36 s :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
a ja juz niedlugo bede mial 16-tki .... moim zdaniem jedne z ładniejszych jakie wypuscilo Audi .... jak juz beda na aucie to wstawie fotki ..... ;-)
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
zapowiada sie interesujaco ... czekamy na relacje z dalszych prac ....
-
To moje ścierwo panowie!!
bardzo ładne TDI w Avancie .... :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatnie dane : droga Otwock-Warszawa-Otwock (jazda typowo miejska ,czasami mozna sie rozpedzic do 140 km/h (wylotówka z Warszawy ;-) ) + klima wyszło 6.67 l/100 km ... styl jazdy : dynamiczny (max do 3000 obr) niedługo jade na kilka dni powygrzewac sie na plazy wiec podam wyniki z trasy ... :twisted:
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
pamietaj ze chec pomocy na forum nie zna konca ... P.S jako ze sam zainteresowany stwierdzil ze sobie poradzil, wiec uwazam temat za zakonczony i zamykam.
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
cudna ... :!:
-
perełka z Konina
ładne nie TDI .... :twisted:
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
jak to moja kobita mowi "zobione na gumke recepturke" .... :twisted: ale trzeba wyjac ze skarpety 90 zeta i zrobic furaka jak nalezy ... ;-)
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
moze byc cizko ... w Skodzie silniki TDI sa poprzecznie ,a w Audi wzdłużnie wiec jest mozliwosc ze nie bedzie pasowac ... ale zawsze mozna sie zapytac ..... ;-)
-
Prędkościomierz na zero w czasie jazdy
w A4 nie ma zadnej linki od predkosciomierza ... ;-) a co do Twojego probemu to prawdopodobnie cos nie kontaktuje w kostkach ... wyjmij zegary ,wyjmij wtyczki,przeczysc styki i powinno byc OK .... mialem cos takiego w ex-B4 TDI i pomoglo .
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
wydaje mi sie jedyne miejsce gdzie cos takiego kupisz to ASO ... rzadko spotyka sie zamienniki do takiego typu czesci ..... ;-( ... P.S 90 zł ... to nie jest jeszcze jakis powod do rozpaczy ... ;-) ... ciesz sie ze nie 290 .... P.S 2 przewody gumowe ukladu dolotowego turbo zawsze byly w cenie .....
-
Siatka oddzielająca bagażnik - Avant
gratulacje ... profesjonalna robota ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przejezdzalem o 16.45 kolo lodziarni ale tylko stalo czarne A4 .... to ktos od nas ???
-
wachacz ma luz na jabłuszku
ale chyba regeneracja wahacza nie jest podejsciem fachowym ;-) ..... przy dzisiajszych cenach regeneracja jest nieoplacalna :!: BTW osobiscie nie odwazylbym sie zlozyc zawieszenia z regenerowanych czesci :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TDI .... :twisted: ..... ;-) duze "I" .... ;-) moze mnie przyjmiecie do swojej "paczki" ... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko ... bede czekal ...... :twisted: [ Dodano: 2006-07-15, 19:44 ] spoko ... bede czekal ...... :twisted: P.S jutro mam niedzielke dla siebie takze moglbym wkoncu podjechac i sie pokazac ... ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jutro tez cos robicie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jutro sa grane lody w Jozefowie ... :?: napiszcie co i jak ....