Treść opublikowana przez spanky
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
czasami ludzie dowiaduja sie dopiero kilka dni/tygodni/miesiecy po zakupie co kupili ..... :twisted:
-
[B5 1Z] ile oleju do 1Z
do mojej ex-B4 TDI wchodziło 3,5-3,8 litra oliwy ....
-
[ALL] Cofanie licznika
na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted:
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
to zlaeży od mechanika ...... ;-)
-
Chiptronic
jest jeszcze firma www.unitronic.pl
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
A termostat wymieniles na ory.?? Moze byc tak, ze ma nizsza temp. otwierania i nie bedzie Ci trzymal 90. cholera podroba za 25 zł :-(( zamienil stryjek siekierke na kijek ..... :twisted: P.S ori do 100 zł w ASO .
-
co to są przewody IC?:)
przewody wychodzące od intercooler'a .... ;-)
-
Czy w a4 97 r z climatronic powinna się wyświetlać temp
to zalezy czy masz wyswietlacz temp zewnetrznej w zegarach i czujnik tem zewnetrznej miedzy zderzakiem a chlodnica.... jezeli tak to powinna ,jezeli nie to nie powinna..... ;-)
-
Jaki jest symbol silnika.....????
tylko w tym co mnie interesowało .... a najbardziej pewnie dziewczynki cie interesowały :mrgreen: no ba :!: :twisted: konczmy OT bo nam Admin da baty ... ;-)
-
Jaki jest symbol silnika.....????
tylko w tym co mnie interesowało ....
-
Jaki jest symbol silnika.....????
:twisted:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
- Problem ze spalaniem w Audi A4?
wina nieseryjnego ECU :!: zmien ECU albo wgraj ori soft od swojego autka .....- Radio do 600 zł
ja tam byl kupil oryginalne radyjko Audi z CD ..... :twisted:- Podgrzewane lusterka
Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają i wlasnie tego nie rozumiem ... ktory z helmutow wpadl na tak fatalny pomysł...... :neutral:- koncowy tłumik w dieslu.
-po pierwsze nie podoba mi sie bo ma tylko jedna "fajke" - co dwie rury to nie jedna :twisted: -po drugie widac ze trzeba troszke pokombinowac zeby spasowalo do A4 TDI -po trzecie co do mocy , to kiedy czytalem ze ktos zrobil wydech na zamowienie pod Octe TDI i dostal 15-20 kucy bonusa... takze efekt daje ... a czy u ciebie da ... hmmmm trzeba zalozyc i wskoczyc na rolki i zobaczyc co wypluje . P.S dolóż troszke kaski i zamiast wydechu wgraj jakis dobry sofcik - efekt bedzie gwarantowany :twisted: .- Jaki jest symbol silnika.....????
1Z 90 KM: do 1996 roku AHU 90 KM: od 1996 - do 1998 silniki 1Z/AHU sa prawie identyczne AHH 90 KM od 1998 - do 2000 silnik z turbo o zmiennej geometrii łopatek plus b.wydajna pompa wtryskowa (11mm). nr silnika sa: -na tabliczce znamionowej -na naklejce od obudowy rozrzadu -na naklejce w bagazniku przy kole zapasowym -w papierach przy sprowadzaniu. P.S :shock: kupil i nie wie co :?:- [B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
co 10-15 tys km ja zmieniam co 10 tys Mobil 1 5W50 ............ Co do oliwy Castrola ... sa rozne opinie ... ja slyszalem sporo negatywnych .- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda ze nie Avant ..... :twisted: ale moze wkoncu sie pojawie ...... ;-)- Moja A4 :P
- Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
czekamy na wykresik ..... :twisted:- Dziwny odgłos z silnika!!
nie ma sie czego dziwic 5 bieg 1500 obrotów i gaz do dechy ... panowie szanujcie troche swoje samochody :!:- Problem z mocą
Przepływomierz do wymiany :!: jak mogl byc sprawdzany i dobry jak podaje 600 zamiast 800 :roll: ..... -sprawdz rozrzad,moze jest przestawiony, -rurki podcisnien,moze mechanicy pomieszali, -sprawdz dawke paliwa P.S jezeli na VAG'u wszystkie inne parametry sa w normie to stawiam na przepływke . P.S 2.grzebaliscie cos przy wtryskach ???- 1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
co do temperatury ..... to powinna byc 90 stopni .. prawdopodobnie termostat ,albo czujnik temperatury siada podłącz pod VAga i zobacz wskazania teperatury .... co do wiatraka to po uruchomieniu powienien sie krecic .....- Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
a i ile masz teraz momentu ? - Problem ze spalaniem w Audi A4?