Treść opublikowana przez Sebastianb6
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Po kupnie audi miałem u Siebie Beru. Byłem u gazownika,filtry,sprawdzanie mieszanki i nic nie mówił. Wymieniłem na NGK PFR6Q i podjechałem do niego po około 2 mesiącach,żadnych specjalnych różnic nie stwierdził. Ja tym bardziej różnicy nie widzę. A jak to jest z tym gazem ? Mają byc jednoeletrodowe ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę na Narodowym, później oglądam spadające gwiazdy,pewnie też pod narodowym bo ma zgasnąć.
-
POMOC w sprawie wyboru felg 17 cali z góry dzięki
Zacne, wyglądają konkretnie
-
[A4 B6] Czy wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy?
Super,dziękuję za wskazówki. Dziś byłem u mechanika i zamówił części. Myślę że do przyszłego tygodnia uda mi się napełnić klimę i wystartować.
-
[A4 B6] Czy wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy?
Dławik ? Taka puszka alu ? Dobrze kombinuję? Muszę jutro to sprawdzić
-
[A4 B6] Czy wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy?
Dzięki kolego,czyli mogę posiłkować się mechanikiem i jego rabatem
-
[A4 B6] Czy wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy?
Chodziło mi o osuszacz. Przepraszam za pomyłkę,moja niewiedza. Ale oczywiście pytanie dalej aktualne ale w kwestii osuszacza.
-
[A4 B6] Czy wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy?
Takie pytanie do was,czy powinienem wymieniać osuszacz po wymianie chłodnicy klimatyzacji ? Historia wygląda tak,że miałem uszkodzony dolny przewód od klimy,podczas oględziń mechanik stwierdził że sama chłodnica jest już leciwa i warto ją wymienić,ubytki,korozja itp. Mechanik wymieni te elementy ale co do osuszacz-czy zlecić to już w miejscu gdzie będe napełniał klimę czy mogę wymienić u mechanika i dopiero pojechać do gościa od klimatyzacji ? Domyślam się że będą musieli jakoś oczyścić układ skoro został rozszczelniony podczas wymiany ww. elemntów.
-
Składanie lusterek z pilota
Super. Jutro tez postaram sie podlaczyc przekazniki. Sprawdzalem te przekazniki ale nie bylem wczesniej pewny jak to rozszyc. W ktorym miejsu to rozszyles u siebie?
-
Czasy benzyny wyższe od gazowych .
Czemu druciarzy ? Byłeś tam ? Płacisz kasę ale robią do skutku. Nawet jeśli coś spartolą to poprwią za free,mogą użyczyć Ci swoje auto na czas naprawy,jeśli załatwisz. Poza tym jak coś jest nie tak zwracasz im uwagę i mają poprawić. W ss gti też kiedyś zamontowali bez zdjemowania kolektora i musieli kupować na własny koszt. W ramach załatwwienia sprawy dwa przeglądy gratis i auto na czas naprawy. Jak idziesz do lekarza na ból głowy a on sprawdza stopy,nie zwrócisz mu uwagi to też będzie niezadowolony z wykonanej usługi.
-
pokrywa zaworow
Syl.wysokotemp. na każde zagięcie uszczelki,z dwóch stron i będzie sucho. Kolego,gwint zabezpiecz Loctite,możesz sklinować jakimś klejem fo metalu. Bądź pojechać do mechanika ...
-
Felgi pomocy!
Nie znalazłem nazwy ale masz tu wątek kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/166602-all-b8-lala/
-
Co to za felga?
Dzięki za pomocną informację
-
Co to za felga?
A orientuje się ktoś czy można coś takiego dotać w rozmiarze 17 ? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://cdn4.asteroid.pl/c17/a.swistak.pl/120/950/120950516_1024.jpg&imgrefurl=http://www.swistak.pl/a35285399,ORYGINALNE-FELGI-AUDI-A3-S3-A4-S4-S-LINE-POTENZA-.html&h=398&w=520&tbnid=I9Zuzp6lpd13YM:&zoom=1&docid=4yb5yTXCbYBDrM&ei=UeILVc_7MsbtO-6ogdAI&tbm=isch&ved=0CBUQMygNMA04ZA Domyślam się że ori pewnie nie ma ale wzór strasznie mi się podoba i szukam nawet replik bo są świetne
-
Jak usunąć drobne odpryski lakieru na masce? Co zrobić z dwoma purchlami?
Zabezpiecz lakier dookoła np.taśma,to żeby nie porysować lakieru,zacznij czyścić papierem ściernym do blachy,następnie podkład i baza. Tylko wydaje się że korozja nie postępuje. Jest to coś co warto zabezpieczyć ale przed,dokładnie oczyścić. Bąbel pod spodem,ze zdjęcia pokazuje już ognisko korozji,jak to zostawisz to będzie się powiększać,bo jest tam ciągle wilgoć. Trochę chęci i ogarniesz
-
Audi lpg z niemiec - problem
70 litrów weszło w koło ?
-
Głowica i zawory a instalacja lpg
Dokładnie. Jak będziesz bagatelizował przeglądy gazu to zawsze coś wyjdzie. I najważniejsze,jak będziesz miał złą mieszankę a gazownik powie Ci że tak ma być to zmień go na innego.
-
Czasy benzyny wyższe od gazowych .
Jak się z tym tak szarpiesz to może podjedź do Energy G.? Trochę kasy zostawisz ale powinni dać radę.
-
przepustnica do wymiany ?
A sprawdzałeś czy coś w złączce nie zgniło ? Czy jest dobre połączenie elektryczne. Ew. jak masz ten błąd a połączenie bedzie ok to podmień i zrób adaptacje.
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
Zaproponuj mu --poza allegro i żeby puścił 50 dych mniej,oczywiście za pobraniem
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
johny_bravo opisz jaki setup. Co dołozyłeś....
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
A jak jest już nagrzany to dalej masz problem z wbiciem biegu ?
-
Nie działająca elektryczna szyba prawy przód
Ja po wymianie u siebie zabezpieczyłem to jeszcze smarem,skorodowała mi szyna po ktorej to jeździ
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
a4 jest w czołówce kradzionych aut bo nie są słabo zabezpieczone. Mając samochód z fabrycznym immo można założyć,że nie ma się żadnego zabezpieczenia. Pozbycie się go wraz z otworzeniem drzwi,wyłamaniem stacyjki zajmuje max 2-3 min,przy czym nawet w bialy dzień nikt nie przejmie się tym że ktoś miota się w samochodzie. Instalujcie dodatkowe zabezpieczenia,im więcej tym ciężej będzie go ukraść. Każda blokada może nie zniechęci ale napewno utrudni życie takiemu człowiekowi.
-
mix wnętrza
To mogłoby wglądać spoko.