Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. http://www.wykop.pl/ramka/74968/anonimowe-grzeszki-kobiet-na-forum
  2. nie do końca: ja mam czerwone z tyłu drzwi a pod spodem białych nie mam. Mam zamiar białe dorezać w najbliższym czasie
  3. rurkowa 12v 10w bo 12v 5w jest krósza.
  4. O ile dobrze widzę jest to wężyk odprowadzający opary elektrolitu z akumulatora: takie odpowietrzenie.
  5. Skrzypienie wycieraczek spowodowane jest przez to ,że gumka wycieraczki przylega pod złym kątem do szyby. Sprawdź jak dolega do szyby i przypatrz się jak się zachowuje podczas pracy wycieraczek (powinna zmieniać położenie na jednocześnie na całej długości przy zmianie kierunku wycieraczek). Weź kombinerki i przegnij ramię wycieraczki wzdłuż jego osi tak aby gumka była ustawiona do szyby pod kątem 90 stopni. Ewentualnie podegnij delikatnie pióra wycieraczek na końcach do dołu.
  6. Prawdopodobnie panel klimy. Zastanawia mnie jednak czemu ogrzewanie lusterek w takim razie działa skoro załącza sie je tym samym przyciskiem. Możliwe ,że jest to układ dwuobwodowy i ten od tylnej szyby padł.Nie mam jednak pewności i lepiej niech wypowie się ktoś bardziej kumaty w elektryce.
  7. Najpierw sprawdziłbym czy jest napięcie na przewodach wpinanych w tylną szybę, przekaźnik i bezpieczniki.troche dziwne,że lusterka działają a szyba nie.
  8. Proponowałbym sprawdzić najpierw chłodniczkę oleju.
  9. prawdopodobnie przegub.
  10. Łożysko masz napewno do wymiany. Co do reszty to ocenisz po zdemontowaniu.Na Twiom miejscu wymieniłbym jednak komplet ,bo po jakimś czasie może okazać się, że sprzęgło pada i będziesz miał podwójne koszty robocizny.
  11. A glębiej z chłodnicy oleju? Luzujesz śrubę mocującą chłodnicę do podstawy i pięknie spłynie.
  12. Piszesz,że auto kopci po remoncie a czy mechanik wymienił uszczelniacze zaworowe? Co do oleju to Cristoforo dał Ci powyżej namiary.
  13. poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html co prawda temat dotyczy innego silnika ale może mieć coś wspólnego z Twoim problemem.
  14. Ja używam nawiewu na szybą głównie przez krótki czas rano gdy szyby po nocy zaparowane,reszta dnia to AUTO i ECON temp 18-21 i jest ok.
  15. Wydaje mi się, że powinien być wyłącznik asr. Jak nie ma to znajdź bezpiecznik od asr wepnij w jego obwód jakiś wyłącznik i po robocie.
  16. Jakby było zwarcie na czujniku cofania to by światła cały czas świeciły (czujnik załącza masę) niezależnie od tego czy wsteczny jest wrzucony czy nie.
  17. Powodem szarpania sprzęgła może być pęknięta sprężyna docisku lub skrzywiona tarcza sprzęgłowa np. w wyniku nieprawidłowego montażu.
  18. Najprawdopodobniej sprężarka zatarta i zablokowana. Nic się nie dzieje poniżej 4 stopni ponieważ przy tej temperaturze i poniżej klima się nie załancza.
  19. 2001 napewno już był bo u mnie jest co do wcześniejszych wypustów to inni użytkownicy niech się wypowiedzą.
  20. ASR- anti slip regulation- zapobiega utracie przyczepności kół przy ruszaniu (boksowaniu).ESP- electronic stability program - koryguje tor jazdy auta w razie poślizgu i zawiera też w sobie ASR.
  21. To lepiej dobrze obejrzyj i obwąchaj wszystko pod maską i zlokalizuj usterkę żeby Ci czasem autko z dymem nie poszło
  22. tak w temperaturze pokojowej szkło się doskonale hartuje
  23. T o znaczy, że esp dołożyłeś ?
  24. Może nieszczelny wydech w okolicy komory silnika lub obryzgany olejem zależy czym ten dym czuć mogło też się coś w instalacji przykopcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.