Treść opublikowana przez nike166
-
wymiana wachaczy przód
Tutaj masz odpowiedź : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6901-all-ranking-wahaczy/
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
I robi robote EDS? Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ?
-
audi a4 1,6 avant bierze dużo oleju
Ja miałem problem z wyciekaniem płynu też mi leciało. Wyciek był między blokiem silnika, a króćcem plastikowym (tam gdzie siedzi termostat). Stare uszczelnienie puściło i leciało, posmarowałem czerwonym silikonem króciec, skręciłem i do dziś mam spokój z uciekaniem płynu. Jeżeli mechanik Ci zmieniał termostat to myślę, że źle uszczelnił właśnie ten króciec i z niego leci. Diagnoza ciężka bo słaby dostęp i ja musiałem wyciągać alternator aby to zobaczyć.
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Eibach pro kit ma podobno bardzo dobry komfort , praktycznie jak seria, obniża o -30mm . Kupiłem go lecz zakładam dopiero na wiosnę. Wiele osób na forum go ma stąd to pewne info A kolega barhaj89 może miec jakiś twardy zawias dlatego ma złe odczucia . Różne firmy springow różny komfort
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Już wyjaśniłem sobie sam
-
pękł przedni prawy wahacz...
Też mam lewego banana jeszcze ori przebieg 225, chyba zastanowię się nad wymianą
-
Spadek temperatury silnika przy duzych prędkościach
Wymienie termostat i powiem czy coś się poprawiło
-
Wymiana przewodow wysokiego napięcia i problem....
Jak zmieniałem cewkę to myślę, że najszybszym sposobem jest demontaż dolotu i odkręcenie przepustnicy, w zupełności wystarczy aby przerzucić przewody i nie ma dużo rozkręcania
-
Wymiana rozrządu co ile?
Również polecam kolegów z forum, profesjonaliści w swojej dziedzinie i sam się przekonałem niejednokrotnie
-
Wymiana przewodow wysokiego napięcia i problem....
Ja zmieniałem i tylko demontowałem osłonę silnika, kwestia jakie masz dłonie i jak zwinne palce, mi się udało
-
Spadek temperatury silnika przy duzych prędkościach
Hej, Dużo jeżdżę ostatnio między innymi przez obwodnice gdzie można rozwijać prędkości i dziś zaskoczył mnie pewien kaprys auta , jadąc powyżej 130km/h temperatura na liczniku zaczela spadać delikatnie , gdy zwiekszalem prędkość to temperatura zaczela spadać bardziej i przy chwilowej jeździe przy prędkości 180km/h wskazówka na liczniku temperatury silnika spadła prawie do zera skali . Gdy zmniejszyłem prędkość do 120 , temperatura powoli wróciła do normy . Dodam, ze silnik rozgrzewa sie szybko i stoi twardo na połowie skali nie ma spadków temperatury podczas normalnej jazdy oraz temperatura nie rośnie powyżej połowy skali np w korkach . Tylko przy szybkich prędkościach powyżej 120 km/h zaczyna spadać w zależności od prędkości auta. Co jest nie tak ? Termostat takie by miał objawy ?
-
Konfiguracja cb radia z rf-gain
Witam, Panowie mam pytanie, zaczynam przygodę z CB i nie wiem jak poprawnie je skonfigurować pokrętłami aby dobrze działało ? Dodam, że mieszkam w okolicy gdzie przebiega tranzyt "ruski" i bardzo często mi łapie jakieś trzaski i niewyraźne rozmowy rosyjskich kierowców na kanale 19. Jak powinno być ustawione pokrętło SQ do redukcji szumów i rf-gain tak aby inni kierowcy mnie słyszeli i żebym ja ich dobrze słyszał. Czasem mam wrażenie jak pytam o info, że mam za bardzo skręcony SQ w prawo i nie słysze nikogo, a jak dam go w lewo to coś tam słychać ale w strasznym szumie i już sam nie wiem ? Radio to yosan pro-120 antena wilson little wil. Dzięki za podpowiedzi
-
Antena CB na tylnej klapie
Dzięki za porady, przy najbliższej okazji pojadę dostroić antenę
-
Antena CB na tylnej klapie
Ok dzięki, a co do montażu "bata" w podstawie anteny(bo ta antena ma oddzielny bat) to musi on być włożony maksymalnie do tej podstawy czy nie ? Skręca się go później na małego ampulka bodajże "2" i nie wiem czy jest różnica jak włożę bat do końca w podstawę czy np do połowy, będzie łapała tak samo ?
-
Antena CB na tylnej klapie
Hej, Możecie mi powiedzieć czy jeśli zamontowałem antene cb na środku tylnej klapy to dużo stracę na jakości odbioru i czy może ona tam zostać ? Tam mi najlepiej odpowiada ale właśnie jak z odbiorem tak zamocowanej anteny? Jest ona jeszcze niestrojona. Antena to Wilson Little Wil.
-
Żarówka Osram Night Breaker
Te 40m to zwykły chwyt marketingowy, jedyna różnica to taka, że lepiej świecą.
-
Problem z przednim zawieszeniem Pomocy
Też mi mówili, że sworznie ok, a jednak nie były ok tak to jest im wierzyć na słowo
-
Problem z przednim zawieszeniem Pomocy
Mi pukał lewy banan i pomimo sprawdzenia na dwóch stacjach diagnostycznych na szarpakach, breszką itp nic nie pokazywało. Dopiero po ściągnięciu wahacza (banan) bo się domyślałem który puka ze względu na stan tulei gumowej. Sworzeń miał sopory luzy góra dół. Po wymianie nastała upragniona cisza. Także czasem ciężko zdiagnozować stan sworzni w naszych zawiasach
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Dzięki myślę nad antena wilson little will co myślicie ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Panowie, zakupiłem radyjko yosan pro 120 i teraz zastanawiam się nad anteną, jaką mi polecicie pod te radyjko, dodam iż rozważam raczej krótką bo nie podobają mi się te długie baty jak sirio 145 ... Wiem, że im dłuższa tym dłuższy zasięg. Chcę jakąś estetyczną, a zarazem dobrą.
-
Stuki z tylu z prawej strony w avancie
Zasługa tulei
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie można jakoś ocenić wizualnie stan soczewek w sensie czy nie wypalone ? Lub jak to sprawdzać ? Bo jeśli wypalone to przecież nie będę miał punktu zaczepienia, szukać drugiego a4 do porównania z soczewkami ?
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
Ja zastosowałem coś takiego na oryginalną uszczelkę poprawiło się dużo w porównaniu co było wcześniej i jest cicho Wizualnie wygląda jak oryginalnie zrobione przez fabryke http://allegro.pl/uszczelka-do-okien-drzwi-gumowa-samoprzylepna-sd54-i4860122782.html
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
http://a4-klub.pl/in...ednich-wahaczy/ też mu przód poszedł do góry przez wahacze. A skoro Ty ustawiałeś wahacze na oko tak jak mi napisałeś to mogły unieść przód. Wahacze muszą same się ułożyć po opuszczeniu przodu na klockach i skręcić je na maxa przy pozycji roboczej.
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
gdzie takie dostanę ? na allegro nie widzę