Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. To chyb te https://www.ladnefelgi.pl/product-pol-22760-FELGI-17-5X112-SKODA-SUPERB-OCTAVIA-II-III-RS.html
  2. Pierwsze to podpiąć komputer i sprawdzić jakie są błędy. Zrobić logi i wtedy będzie coś wiadomo. Można też sprawdzić czy któryś wąż z podcisnienia nie jest przetarty. Choć znając życie zacina się zmienna geometria w turbinie.
  3. Chodzi o turbinę. Albo przeładowuje albo daje za mało.
  4. Kolego napisz do jakiego auta. Ja na zimę w a4 b6 mam 17" 7J ET 35 i koła są nawet lekko schowane przy zawieszeniu 1BE i sprężynach eibach pro kit. Co do opon to chyba 225 45 17 będzie lepszym wyborem pod względem ceny bo bardziej powszechny jest taki rozmiar.
  5. Kilka dni temu maiłem taki sam komunikat. Dolanie płynu załatwiło sprawę.
  6. Już zamówiony nowy sachs u dzika.
  7. Może ktoś ostatnio wymieniał wysprzęglik i miał żeliwny i w jego miejsce montował z plastiku ?? Bo po zdjęciach wydaje się że one różnią się taką wypustką a może tylko mi się wydaje...
  8. Koledzy cieknie mi wysprzęglik i muszę go wymienić. I mam dylemat bo mój obecny wysprzęglik jest metalowy/żeliwny a większość widzę że jest z plastiku. Czy one są zamiennie montowane ?? Ewentualnie jaki wysprzęglik polecacie do a4 b6 avf z 2003 r.
  9. Chyba tym http://allegro.pl/boll-srodek-do-konserwacji-profili-zamknietych-500-i7156725170.html
  10. Dokładnie mam LY7W. 23 marca jadę montować i dam znać co są warte te błotniki.
  11. Mi też w garażu leżą dwa błotniki ale od ezderzaki_pl . Będę zakładać za 3 tyg to zobaczmy jak ze spasowaniem. Co do malowania jest ok. Kolor jak przykładałem wyglądał dobrze ale przekonam się dopiero po montażu.
  12. Piękne auto. Widać ogrom włożonej pracy.
  13. Ładne cacko. Biały robi robotę
  14. A czy ktoś montował takie ledy http://allegro.pl/swiatla-mijania-led-h7-cob-7600-lm-zarowki-canbus-i6725765508.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YTRiYzI2NGUtMDJmZi00MTczLTgwNDktOTA3M2FlZTE4YzhjAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=074f62ba-188a-4c64-8d79-6034814d8739 Chciałbym je podpiąć pod moduł drl na 30% mocy czy to będzie działać ?? Nie będzie to za słabo lub za mocno świecić ??
  15. Ja miałem 18 7.5J ET 54 i opona 225 40 18 na 1BE i przód był na styk z zawieszeniem. Do tego koła były maksymalnie w nadkolu co źle wyglądało. Bez dystansów będzie kicha.
  16. Z listwami jest taki problem,że w avancie trzeba całe tylne szyby wymieniać .... Na forum jest to opisane trzeba trochę poszukać i poczytać
  17. Dokładnie tak. Ja mam vaga i sam to sobie zrobiłem chwila roboty i po problemie.
  18. Nie nic nie malujesz tylko wymiana i zwykły mechanik zrobi to bez problemu.
  19. Ja akurat dziś wyjmowałem tą ramę bo wymieniałem podnośnik szyby
  20. https://www.google.pl/search?q=ramka+szyby+audi+a4+b6&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjVldfy2qjZAhUMb1AKHacjAowQ_AUICigB&biw=1138&bih=526#imgrc=KksbsLAReVn5sM:
  21. Nie ma znaczenia on czy off. Przekręciłeś kluczyk w pozycję zapłon a kostka była nie podłączona . Sam tak zrobiłem jak klimę czyściłem dla tego znam to z autopsji .
  22. Miałem dokładnie takie same felgi jak Ty z tym,że z przodu miałem eibach pro kit a tył 1be. Miałem do tego dystanse po 20 mm. U mnie z tyłu można jeszcze było spokojnie dać większe myślę,że 30 mm na tył będzie ok. Co do przodu 30 mm tez powinno być ok choć nie wiem czy bezpieczniej nie było by 25 mm. Może jeszcze ktoś się wypowie.
  23. Masz w schowku wyłącznik poduszki pasażera ? Jeżeli tak to jak miałeś zdemontowany schowek i odpaliłeś auto by je przestawić to wtedy powstał błąd poduszki bo była odpięta wtyczka. Nie pozostaje nic innego jak vagiem skasować błąd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.