Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. A stosuje ktoś dodatek Archoil AR6900-P Max ??
  2. Vcds nie pokazywał błędu położenia wałka ?? Lub nie wyskakiwał check engine ??
  3. Ja niedawno miałem wymieniany rozrząd tez w BPJ i stara pompa wody z INY już ciekła a rozrząd był robiony w 2017r. Mi mechanika dał zestaw z Conti i pompę z Hepu. Z INY poszedł łańcuch z napinaczem i ciekawe co z tego będzie za jakiś czas.
  4. Kolejny problem. Została zamontowana pompa z 2.0 tdi. Wszystko pasuje jedynie dwa otwory do zrobienia/przerobienia. Ale jest problem na jałowym pokazuje 1,4 bara wiec ok. Ale jak się doda gazu pokazuje 10 bar. Pompa ori ale używana . Mechanik sugeruje ,że zawór w pompie nie działa dla tego nie zbija ciśnienia . Co o tym myślicie ?? Chyb nie pozostaje jak kupić nową pewną pompę .
  5. Koledzy mam problem z pompą w a6 c6 2.0 tfsi. Jaką pompę zastosować ?? Taką z 2.0 tdi 23 zęby czy taką z 1.8T 31 zębów ?? Bo na allegro są gotowe zestawy ale występują właśnie te dwa rodzaje pompy.
  6. Miałem wlany 9100 przez 2 tys żeby wyczyściło silnik. Teraz mam nowy olej ale mam go na maxa i jak trochę zejdzie to raczej zdecyduję się na tego 9200v2.
  7. Kamil ,który archoil ar9100/9200/9400 poleciłbyś do 2.0 tfsi po programie ? Olej motul 5w40.
  8. Ja do mojego a6 c6 też montowałem 110ah i miał 12.9 jak go montowałem do auta.
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszę bardzo. Ja także szukałem i wybrałem je tylko dla tego ,że były bez wentylatora. Pomyślałem może sie uda a jak nie to rezystor. Ale działały bez problemu. W sumie dalej działają ale u mojego ojca. Chciałem ledy do halogenów bo były one podłączone pod moduł drl i wyglądało to o niebo lepiej niż drogowe na 30%.
  10. Gregorski3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak
  11. Gregorski3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żarówki LED H11 S9 by SENSO COB 12000Lm Dzień/Noc 7199099591 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 59,79 zł - Żarówki LED H11 S9 by SENSO COB 12000Lm Dzień/Noc (7199099591). Allegro.pl - Radość zakupów i... Ja miałem takie i zero błędów.
  12. Do 2.0 tfsi do Motula 5w40 warto dodać Archoil ?? I ewentualnie jaki 9100/9200/9400 ?
  13. Raczej standard w tych silnikach.
  14. Ja pytałem kiedyś u mnie na stacji to powiedział ,że ich "sprzęt" nawet nie wykryje braku DPF A ogólnie jak miałem diesla to przez 10 lat nigdy nie badali spalin. Teraz jak robiłem przegląd benzyny też nic nie sprawdzali .
  15. Mi tam do a6 c6 spokojnie wystarczy 18.9 . To akurat bardzo dobra opcja.
  16. Ja niedawno nabyłem 18.9 PL . I już nie miła niespodzianka bo po kilku razach kabel sie wysypał a z netem się nie połączył. Na szczęście gość wysłał mi program do ogarnięcia kabla .
  17. Tez się zastanawiam nad zakupem tego dodatku. Ktoś stosuje ??
  18. Korzystał ktoś z Was może z usług tego pana ?? Przedmioty użytkownika bednarz20 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Sprawdź oferty użytkownika bednarz20 na Allegro. Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. Lub możecie polecić kogoś do regeneracji wariatora lub macie pewne miejsce do zakupu używanego.
  19. Odgrzeję kotleta. Koledzy stosowali te specyfiki może do swoich tfsi. Aplikacja przez kolektor ssący ?? Jakie efekty ??
  20. Ja jeździłem pół roku i nic się nie działo . Obecnie nie wiem bo auta już nie mam.
  21. Ja swoją tak samo odnawiałem i też miałem na początku papier ścierny. Trochę pokręcisz kierą i wróci do normy.
  22. Ja także kilka razy kupowałem u Rafała i zero problemów.
  23. Jakaś konkretna firma tej gumy czy pierwsza lepsza z aledrogo ?
  24. Teraz świeci jak trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.