Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Mozliwe.z autem tak nie bylo.no ale 200zl w skali roku to chyba nie duzo.z reszta odpukac w niemalowane w razie czego dostaniesz dobre odszkodowanie
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi
    Haha stare golfy i polowki mozna zjesc
  3. Wyglada na napinacz z najnizszej polki
  4. Po tym co napisales stawiam na ktorys wtrysk.ciezko bedzie okreslic ktory,chyba ze podepniesz sie pod kompa.
  5. Uniqa kolego.skladki konkurencyjne ,wyplaty odszkodowan bardzo wysokie.kiedys toyote mialem ,chcialem sprzedac za 19tys.pech sie stal dziewczyna skasowala ja.uniqa wyplacila mi 23 tys.nie patrz na opinie w necie bo sa bardzo rozbierzne
  6. Ja tak mialem ale powodem byl zacinajacy sie wlacznik przy kierownicy.mowisz ze po wymianie klapy sie tak zaczelo.sprawdz kostki,moze ktos ci tam cos nakabinowal.
  7. Panowie rozebralem dzis odme.prawie polowa membrany jest pomarszczona,tym samym teflon ktory jest w srodku tej membany zle uszczelnia otwor odpowietrzajacy .ciekaw jestem czy jest dostepna sama membrana na rynku? Napewno zjadanie tej mgly oleju dobrze nie wplynie na uklad wydechowy a najbardziej na dpf.
  8. No to git
  9. quadral20004 odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    Jesli to opornica to ustaw max tem max nawiew.jesli nie ruszy to mozesz miec racje.wydaje mi sie ze przysniedzialy ci gdzies styki
  10. Pocil ci sie egr.co bylo powodem? A dwumasa od poczatku ta sama,sprawdzalem historie w aso
  11. quadral20004 odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    A siliniczek smuchawy sprawny?
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    Musi byc gdzies odpowietrznik nagrzewnicy.termostat sprawdzales?
  13. Mycha nie gadaj bzdur bo ja mam 187tys i fabryczny dwumas ktorego nie slychac i nie czuc.powiedzcie mi lepiej czy wam olej kapie z przepustnicy?nie wiem czy u mnie to norma.zagladalem dzis w przewod pow przed turbina.widac ze odma troche przepuszcza.nie wiem czy wymieniac.
  14. Kalkulatorem robisz zdjecia
  15. No to zostala ktoras cewka i kable
  16. Panowie kupilem taki czujnik w aso bo swiatlo wsteczne wlacza mi sie tylko na cieplym silniku.powiedzcie mi gdzie on jest przy skrzyni bo nie moge go zlokalizowac.sciagnalem dolna oslone skrzyni i silnika ,szukalem z godzine .bez skutku. Przy okazji ,mam olej w dolocie, niewielka ilość.wymiana odmy zalatwi sprawe?pewnie od nowosci nie byla wymieniana. http://zapodaj.net/4e08fba5862d2.jpg.html>20141112_185630.jpg</a>
  17. Ja z dwojka i trojka mam problem na zimnym silniku. Martwi mnie jeszcze olej w kolektorze ssacym. Cieknie delikatnie pod przepustnica. Wymienilem olej.po przejechaniu 4tys olej na mmi nie spadl.pewnie macie lub mieliscie ten sam problem.czytalem, ze niby odma lub separator jest tego powodem.moze mi ktos to potwierdzic.jesli tak to jaki to koszt?
  18. Daj znac jak to zrobisz
  19. 1.9 tdi to bylby najlepsxy wybor ale decyxja nalezy do ciebie
  20. Przeciez serwis daje gwar na kolejne 210kkm
  21. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Kat wtrysku ok? Jedz do mechaniora co ma blokady.niech ci to zrobi.super ze komprecha jest.
  22. Cewki pewnie masz dwie.kable, swiece tez moga byc przyczyna
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Kolega mesiu napisal jak bylo.wasza diagnoza powinna byc obiektywna.z reszta pasek strzelil na wolnych obrotach a nie podczas jazdy.co do krzywego zaworu i braku kompresji:wydaje mi sie ze wcale by nie zapalil, a jednak odpala.mesiu sprawdz cisnienie i rozwiej ich kolejne watpliwosci
  24. Klimatronic siadl.a mryga ci wyswietlacz bo przez noc naciagnie wilgoci.
  25. Cewka albo wtryski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.