Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AVV] Zapalił się CHECK ENGINE i silnik stracił moc
ufff cale szczescie ze to nie rozrzad a co do pytania o gniazdo diagnostyczne - tez tak mialem, nie pasowala lekko wtczyka, spilowalem koncowki na jej krawedziach i teraz wchodzi jak w maselko
-
Strefa Śmiechu
no i co ja teraz moim dzieciom powiem??
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
jakbym mial taka trupia czache na lusterku wew to tez bym se na drodze tak poczynal
-
ciekawa teoria o ON
dlatego za nic na swiecie nie bylbym w stanie patrzec, jak przy 4 tys obrotow konczy sie zabawa w moim aucie
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
- [B5 AVV] Zapalił się CHECK ENGINE i silnik stracił moc
biala maz sie wytraca jak leci uszczelka pod pokrywa zaworow miedzy innymi- [B6 AVJ] Stukanie w silniku i przestał działać
wyglada na rozrzad rzeczywiscie...- Który aparat wybrać ?
ja jestem canonowiec 1000D zostal wybrany najlepszym konsumenckim aparatem roku ale pamietaj ze ma maly korpus - a nie kazdemu to pasuje ale jesli sie zdecydujesz, to kupujesz 3 dobre szkla i jedziesz- Prosze o ocene:)
Ty sie nie smiej jutro ja wklejam wykres dzis jestem umowiony z adamem:)- Prosze o ocene:)
szeroko poszues- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
a to juz mi wszystko jedno, czy ktos sie ze mna zgadza czy nie- [ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
daj spokoj kepasa ja nie mam zadnych kompleksow tak jak napisalem wczesniej jak zaczna montowac piece na patyki i szyszki z lasu to Twoi koledzy tez sie przesiada na to, bo to oszczednosc? dla mnie niepojetym jest, kupowac produkt, ktory wymaga wysokich nakladow finansowych, a potem zubozac go bo "oszczednosci" jak ktos chce oszczedzac to niech sobie kupi bilet miesieczny rzeklem- [B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
nie wiem z opisu Twojej bryki wynika ze masz czujniki i nie tylko a widzisz, nie napisales jakiego koloru kontrolka jak czerwona to aku jak zolta to hamulce- [B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
klocki hamulcowe Ci sie koncza (chyba)- ciekawa teoria o ON
"wstaje latem, rano to juz jasno"- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
no ale prestiz jaki! :polew:- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
nie ma czegos takiego jak lanos mi sie noz otwiera w kieszeni jak widze to auto na ulicy - no i obowiazkowo gaz dzizzz- ciekawa teoria o ON
http://finanse.wp.pl/raportwiadomosc.html?kat=98634&wid=10578498- F1, Rajdy i Motorsport
tu nie o ladnosc chodzi- [ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
no wlasnie zalezy ile kolega ma pieniazkow na prawidlowa eksploatacje auta i tyle 1.8T, jeszcze do tego w QT to super jednostka 2.8 tez, ale koszty utrzymania sporo drozsze- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
no to super - ciesze sie razem z Toba- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
brawo- [B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
!!!!!!!!!!!!- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
"Generalnie zauwazylem ze zle na temat gazy wypowiadaja sie ludzie ktorzy uzywaja diesli, lub Ci ktorzy maja benzyne ale to chyba z zazdrosci" jak zaczna w autach montowac piece na patyki i szyszki z lasu bo tak jest taniej to tez nie bede zazdroscil, uwierz - [B5 AVV] Zapalił się CHECK ENGINE i silnik stracił moc