Treść opublikowana przez erchi
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Żaden. Co wybrać, by jak najdłużej wytrzymały?
-
silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
Zajrzyj pod spód
-
silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
Mój też nie ma oznaczeń, ba, nie ma nawet 1.8T na tylnej klapie
-
silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
Dlaczego pytałeś?
- silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zastanawia debilny sposób promowania MS (Zosia, Marysia), który działa na korzyść konkurencji.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany, gdzie w okolicy (konin/kalisz) skupują katalizatory? Ile jest wart ten z 1.8T?
-
Jaki telefon po Z1compact?
Pozazdrościć kieszeni
-
DEFRO Eko Duo Uni 25KW - Wysuwa się podstawa paleniska optymalne ustawienia
Yates, nie będziemy tu wróżyć z fusów. Pierwsze lepsze forum o ogrzewaniu, zapodaj fotkę, zapytaj o PID i tryb ręczny, opisz dobrze problem. Chciałbym pomóc, ale mam inny sterownik.
-
Audi concert audi a4 b6 powolna praca wyświetlacza
Bardzo możliwe, że dzieje się tak właśnie z powodu niskich temperatur. Zwłaszcza, że u innych też są problemy.
-
DEFRO Eko Duo Uni 25KW - Wysuwa się podstawa paleniska optymalne ustawienia
Czujnik temperatury spalin aktywny?
-
Audi concert audi a4 b6 powolna praca wyświetlacza
Czyżby mróz zrobił swoje?
-
DEFRO Eko Duo Uni 25KW - Wysuwa się podstawa paleniska optymalne ustawienia
Pytałeś na forum tematycznym typowo o ogrzewaniu?
-
Wahacze SKV
Skrajne noty odrzucamy!
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zrobisz 30,40tys km i dopiero wtedybędzie można mówić o trwałości. 8tys to jest nic, czasem trzaskam tyle w dwa miesiące.
-
Dobry zestaw? 163KM z Multitronikiem
Zakładaj taki co na spokojnie ogarnie doładowane 200KM.
-
B6 1.8 T quattro tłumik środkowy
Cholera wie. Może ktoś się wypowie co pasuje a co nie.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Kompresor + turbo. Nie rób z niego dziada..
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem ostatnio na trzech filmach, pierwszy w zwykłym kinie, dwa kolejne w Heliosie. Niestety w Heliosie mają włączone upłynnianie obrazu rodem z telewizorów LCD, które - poprzez wprowadzaną sztuczność - psuje odbiór każdego filmu. W domu w TV mam wyłączone wszystkie algorytmy odpowiedzialne za upłynnianie, by w trybie 24 klatek osiągnąć rezultat zbliżony jak najbardziej do efektu z kliszy filmowej. No ale widać w kinie wiedzą lepiej jak to powinno wyglądać.
-
Problem z trybem makro nikon d3300
Nie zrobisz zdjęcia poniżej tej odległości.
-
Problem z trybem makro nikon d3300
Sprawdź minimalną odległość ostrzenia obiektywu.
-
B6 1.8 T quattro tłumik środkowy
podpinam się pod pytanie
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Ilość ząbków w grzechotce ma znaczenie? Gdzieś słyszałem, że tę z mniejszą ilością ząbków trudniej zerwać.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Inaczej - lepszy od Przebudzenia czy jeszcze gorszy?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
A chcesz mieć minę w aucie?