Treść opublikowana przez erchi
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Chyba tak to działa. Kupowałem od gościa na allegro myszkę, gdzie cena samej myszy była sporo niższa od kosztów przesyłki. Gość ma firmę zarejestrowaną w stanach i tylko pośredniczy, tj. zbiera zamówienia przez allegro, kupuje u chińczyka, a ten tylko rozsyła pod konkretne adresy. Co ciekawe, kupiłem tak dwie myszki (2 sztuki przez Kup Teraz) i obie przyszły w osobnych paczkach. Przy tak rozegranym zakupie urząd się nie doczepi.
-
1.8t 163km i gaz firmy Lovato
kwestia spalania poruszana tutaj - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293288-jak-to-jest-z-tym-gazem-w-bex/?p=4237448
-
xenon czy zwykłe h7
Zwykłe lampy są na pewno tańsze, wystarczy zregenerować odbłyśnik, pomalować szkło i jest jak nówka. Xenon wiadomo, żarniki i przetwornice drogie. Ale za to xenon generuje większy strumień świetlny i barwę 4300K zbliżoną do dziennego światła.
-
xenon czy zwykłe h7
Znajomy ma zenony
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
cholera, ubiegli mnie http://www.marklines.com/en/top500/category_60/
-
Wiązka silnika 1.8T. Krusząca się izolacja.
Taśma samospajalna jak najbardziej ok, tylko trzeba szukać odpornej na temperaturę. Cholernie drogi Scotch wytrzymuje do 90st.C
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany, pilne sprawa - wejdzie czy nie wejdzie? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14808-wymiana-hamulcow-przednich-na-312mm/?p=4267184
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
tabela z napięciami ładowania prostowników automatycznych: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/test-ladowarek-do-akumulatorow/kgk1h
-
1.8t 163km i gaz firmy Lovato
33st.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
żeby nie było jaj po przeszczepie Bo alu 17" spokojnie wejdzie, a stalówki są raczej nieoryginalne. Wrzucić tu jutro fotę? edit: wrzucam foty na alu 17" i stali 16" (felga oryginalna o oznaczeniu 8e0 801 027D)
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
teraz już tak Panowie, jedna ważna kwestia. Jest prawdopodobieństwo, że przy zacisku i tarczy 312mm nie wejdzie stalówka 16"? Obecnie mam takie i przy tarczach 288 zacisk dosłownie jest parę mm od wnętrza felgi
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
miliampery masz na innym gnieździe i 10A na innym, więc jak wpinasz przewód pod COM i 10A, na mierniku ustawiasz zakres 10A. Każdorazowe przerwanie zasilania (albo zamknięcie/otwarcie auta) budzi wszystko do życia i pobór rośnie do kilku amperów. Wypadałoby przygotować miernik na zakres np. 200 lub 200mA, wpiąć szeregowo w obwód, ale jednocześnie obejść dodatkowym przewodem. Następnie zamknąć furę (przy otwartej masce wcisnąć coś w zamek maski, np. klucz imbusowy, kawałek cienkiej rurki), odczekać kilka minut i w tym momencie zdjąć dodatkowy przewód. Wtedy masz gwarancję, że prąd pobierany typowo na postoju popłynie przez miernik ustawiony na niski zakres i go nie przekroczy. Pół biedy jak nie masz alarmu, ja mam niefabryczny i za każdym razem gdy odpinam aku/przerywam obwód, syrena wyje
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
heh, to Ty zgarnąłeś ten stabilizator z allegro
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
przy 5szt wyskakuje 1200.53$ czyli po 240$/szt.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
odpusc sobie, szukaj od razu 288/12mm Da się na tył przerzucić przednie 288mm wraz z jarzmami i zaciskami? (obecnie z tyłu 255+ osłony)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przy ładowaniu starym radzieckim prostownikiem taki błąd był, przy ładowaniu automatycznym spokój (napięcie mierzone ok. 14,5V)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przy takim napięciu MCE odnotuje błąd zbyt wysokiego napięcia Chyba że odepniemy akumulator na czas ładowania.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Mnie zdarzyło się kupić mysz na allegro od firmy zarejestrowanej w USA, z wysyłką bezpośrednio z Chin
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
czyli przerzuca tam, gdzie ma lżej edit: i wtedy do gry wchodzi esp/kontrola trakcji
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
czyli mechanizm nie jest w stanie się zablokować, gdy jedna z osi potrzebuje bardzo mało momentu?
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
właśnie czytam..
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Mnie interesuje dlaczego tak się zachowuje jak na filmiku, a nie co powtarzają wszystkie portale odnośnie samego Torsena ("W każdym z typów Torsena zmiana rozdziału momentu odbywa się błyskawicznie w sposób płynny bez udziału kierowcy ani żadnych systemów elektronicznych. Dzięki temu, że jego działanie jest czysto mechaniczne jest rozwiązaniem bardzo skutecznym i bardzo trwałym.")
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
150 EURo? 20-25 USD max JAk zadeklaruje ci więcej zapłacisz cło i vat Jak zadeklaruje 20-25 usd Przyjdzie pisemko z UC byś dostarczył dowód wpłaty i z niego ci odprawia Ale duzo przesyłek przechodzi bez żadnej Kontroli TotoLotek A i Pamiętaj Przesyłka Kurierem idzie 2-3 dni Pocztą do 60 dni średnio miesiąc Zgadza się, przesyłka pocztą idzie jakieś 3-4 tygodnie.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
miałem na myśli ruszanie gdy jedna oś jest na rolkach.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
Czyli powinien zjechać z rolek bez najmniejszego poślizgu zaraz po puszczeniu sprzęgła?(błyskawiczne działanie)