Treść opublikowana przez grzes1150
-
[ALL B5] Pytanie o zakup przednich lamp
Albo takie coś: http://www.allegro.pl/item870016606_reflektor_nowy_audi_a4_94_fk_ring_angel_eyes_w_wa.html i wtedy nie trzeba ciąć błotników
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
Niebieskie wnętrze wygląda i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje. W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa Reszta widać ok. i dobrze że sedan bo kombi są paskudne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przydało by się Quattro Ja już dzisiaj jechałem na łopacie
-
Fiat Brava
W tych fiatach odpadają klamki na zewnątrz i samo się robi tjuning- opcja bez klamek
-
[B5 AHU] Duży luz wałka turbiny plus tego efekty
Lepiej odwiedź innego mechanika i niech to potwierdzi albo sam zdejmij wąż z turbo, złap w palce i sam sprawdź czy jest luz wzdłużny i poprzeczny bo coś mi się wydaje że jak by było tyle luzu to już dawno oliwka by poszła w świat.
-
Spotkania na drodze
Byłem na zakupach
-
[B5 AHU] Duży luz wałka turbiny plus tego efekty
Nie pomyliło Wam się??? Czasami nie chodziło mu o pół mm???
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
Za mało oporników i razi po oczach Robiłem kiedyś w Audi Coupe ale dałem diodę 3mm. i więcej oporników Dioda powinna mieć przyszlifowane czoło żeby nie skupiała światła.
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
Prawdopodobnie jakaś kaleka od cofania liczników spartoliła robotę Jaki masz przebie?: 195 czy 214tyś. - ulubione wartości w PL
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Jest to na środku odmy idącej od dołu do góry i w środku są tak ułożone przegrody że olej się tam zatrzymuje i spływ spowrotem do komory silnika.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1L. wódki na głowe to sporo Czacha mi pęka ale specyfiki musujące sprowadzają mnie na ziemie
-
Moja zielona niunia
Przy zdrowej jednostce taki wynik jest do osiągnięcia na seryjnych gratach. Albo masz coś nieteges albo kiepski tuner Przy turbo AWXa przydały by się też końcówki wtrysków 216 i powinno spokojnie przeskoczyć 145km i 320Nm.
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Wala mi się taka puszeczka po regale. Mogą tanio oddać Ooo:
-
Moja zielona niunia
Tymi zdeżakami, progami i tą uspawaną maską popsuł ktoś tylko auto. Przy FMIC i turko AWX coś za mało Nm Ci wyszło (kto robił soft?). Całe szczęście wnętrze ostało się ładne.
-
Wędkarstwo
Odświeżam temacik fajnym filmikiem: http://www.smog.pl/wideo/31767/polacy_zlapali_2_5_metrowego_suma/
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Kwestia rezerwy bezpieczeństwa odeszła z dniem kiedy zaczołeś modzić
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
Fajny spoyler kolor zielony= ekologiczny Poka wnętrze
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Albo polerka? albo malunek Nawet fajnie Ci to wyszło
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
W AHH to bym wtryski 230 wkładał :gwizdanie: Pompa 11 przy tych 216 nadal się marnyje
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Do polifta co są pod maską to jeszcze coć dobierze ale przedlift ma na msace i tu już nie bardzo
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
Jeżcze czegoś takiego nie widziałem
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Ja bym czegoś takiego nie zakładał Po kilku tyś.km. filterek od środka się mocno zasyfi a nawet pewnie będzie z niego kapał olej i spływał po silniku a ja lubie mieć silnik czyściutki
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
A Ty gdzie masz stary mieszek? Naprawde chce Ci się szyć??? Skórkowy na allegro kosztuje 19zł.
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
W ASO całe wiązki sobie kupcie i odetnijcie co Wam trzeba Majątku nie kosztuje- wiązka tylko kilka stów