Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B6 AKE] Ustawienie zbieżności po wymianie łożysk
Dokładnie Chyba że komuś szkoda kilkadziesiąt zł. to za jakiś czas będzie pisał że mu opony zdarło albo jeszcze coś innego... i kilka stów wtedy leci.
-
[ALL B5] NIespodziewane padnięcie climatronika
A przewody przechodzą po prawej Jeśli by to były przewody to Vag by pokazał niskie ciśnienie w układzie. A jak włączysz odszranianie szyby to koniczynka świeci???
-
[B6 AVF] Klimatyzowany schowek
Gdzieś na jakiejś stronie Clubowej był opis jak wyrezać lodówkę ze schowka. Podobno w serwisie Skody można kupić przewód w okładzinie z regulacją siły nawiewu za kolka złotych i samemu można wyrezać
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
Nie było ani wulgarnie ani przesadnie
-
[B7 BKE] Wymiana Termostatu
Acha i temat założony nie w tym dziale co trzeba
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Furacz musi się świecić Plus za szyberdach
-
[B7 BKE] Wymiana Termostatu
Proste jak w AFNie Wymień sobie odrazu płyn. G12+ dwa opakowania po1,5L. i do tego woda destylowana (1:1).
-
[ALL] co myślicie o tych głośnikach?
szkoda kasy
-
[B5 AVG] Brak sygnalizacji centralnego zamka
Ja też bym obstawiał na przerywacz
-
[B5 AEB] Wzmocnienie przednie 1.8 a 1.8 T. Jest jakas roznica?
Napisz dokładniej o jakie wzmocnienie Ci chodzi
-
[ALL B5] zamienie sie na cos bardziej komfortowego
Za to 1BA jedzie jak łudka Ne czuć małych dziur ale się buja w zakrętach. Na codzień śmigam na 1BE a czasami 1BA.
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
coraz bardziej jestem za srebrnym paskiem cale srebrne wg mnie beda nijakie przy moim kolorze auta A czemu nie chcesz chromować???
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza
-
[ALL B5] NIespodziewane padnięcie climatronika
A tuż podpodłogą idą aluminiowe przewody klimy
-
[B5 AGA] Zapach płynu chłodniczego z ogrzewania
Jeśli czuć z pod maski to gdzieś pod maską się ślini płynem a to że czuć wewnątr to tylko przez to że nadmuch wpycha zapach do wewnątrz.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
A deszcz to niby skąd się bierze???
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Byle nie nr.2 nr.3 też są ok.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No i nie słyszałem zeby komuś kości FEBI rozsypały się po 15tyś. ani nie słyszałem o podróbkach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mogła by być z tego niezła miejscówka na spota
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
Pierwsze foto kiera Eska albo A6c4 multifunkcja: http://moto.allegro.pl/item814001571_kierownica_airbag_poduszka_sensor_a3_a4_a6_a6_c4.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja chyba zakupie na wiosne komplecik FEBIego bo chcę mieć spokój min. na dwa lata. MS przy feldze 17" i gwincie mógł by nie zwytrzymać
-
[B5 AFN] Silnik nie pali, świeci się IMMO...
Najlepiej było by pospinać wszystko do kupy, wykasować błędy, spróbować odpalić i wtedy zaglądnąć Vagiem w sterownik silnika i ABSu. Wstaw błędy to pomyślimy dalej [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 10:11_________________________________________________aaa.... i nie wiem jak jest z ABSem ale jak odepnie się panel klimatronika i włączy się zapłon to czeka nas programowanie
-
[INNE] Cykanie
Ja bym obstawiał szklanki :gwizdanie: chociaż ze słów to trudno odgadnąć. Radze odwiedzić mechanika z prawdziwego zdażenia niech obsłucha co go boli
-
[B5 AHU] Dziwna sprawa
Dobrze Ci się wydaje U mnie też kontrolka od świec jest zasilana kabelkiem a nie z płytki zegarów. Jak kupowałem A4 to właśnie dziwnie słabo się zaświecała kontrolka świec i po wyciągnięciu zegarów okazało się że oprawka z żarówką nie była odpowiednio wpięta w zegar. A kontrolka od temperatury jest zasilana z płytki zegarów. Zobacz sobie po wykręceniu oprawki z żarówką gdzie na płytce ścieżki zasilające a gdzie ich nie ma. Pozdro!!!
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
Znajomy miał kiedyś AFNa w Quattro i nie miał kata, środkowy przelot i końcowy taki : http://moto.allegro.pl/item846191576_tlumik_wm_mugen_regulacja_wrc_silencer_nierdzewka.html Oczywiście wkładka tłumiąca wyjęta i jak pomykał ostro to jak by nie to że zostawiał czarną chmurę to bym powiedział po dźwięku że to bęzyna. Na wolnych obrotach nie chodził jak traktor tylko ładnie mruczał.