Treść opublikowana przez grzes1150
-
Problemy olejowe w 1.8 t
Może ma zapieczone pierścionki? Ja bym rozkręcił ten motor i sprawdził jak wyglądają gładzie w bloku i ewentualnie zapodał nowe pierścionki, uszczelki i regeneracja głowicy. Jeśli nadal będzie pił to tylko turbo zostanie
-
Wydech w Audi A4 B7 3.0TDI
zrób pełny przelot :
-
aluminiowa osłona pod silnik z allegro.pl
Co Wy w polu oracie tymi autami? Zwykły plastik daje radę 2 razy tylko nitowałem bo kawałeczek wyrwało ale daje radę. Takiej alu bym nie kupił... pewnie sporo waży i odpadła by sama
-
Brak komunikacji z silnikiem
Miałęm raz taki przypał w b5 1.6 że vag nie łączył się z silnikiem ale kolo się przyznał że był problem z immobilajzerem i ecu było odratowywane w jakimś dziadowskim serwisie.
-
audi b5 1,8T - auto bierze olej na potęge
Obstawiam zajechane turbo zwłaszcza jak przeczytałem to: "Auto jeździ na oleju Castrol 10w40"
-
czy te wtryski podejda do avj??
Jeśli chcesz dobrze pocisnąć z tej turbiny to szukaj wtrysków Nr: 0 280 156 063 , 06A 906 031BC - 386ccm - szare - są to wtryski z TT 225KM silnik BAM lub kup nowe 440ccm
-
Wasze przebiegi benzynowców
203tyś ... nic nie kręcone
-
czy te wtryski podejda do avj??
podejdą Kupiłeś k03-073??? Gdzie i za ile???
-
MIL, ESP, EPC po myjni...
No niezłe akwarium miałeś Karpia wigilijnego tam hodowałeś???
-
prosze o pomoc
No pierwsze to zaglądnij do DVki bo opisany odgłos właśnie może wskazywać na jej końcówkę. Auto masz po lekkim remapie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zagadaj do kolegi szogun0 http://a4-klub.pl/members/szogun0-17/ Do niego będziesz miał znacznie bliżej no i chłopak coś tam zna się na rzeczy :decayed:
-
Rura kolektora wydechowego do Audi A4 B6 1.8T
No to albo zamów w aso 8E0253301DS koszt ponad 7 stów albo udaj się do dobrego zakładu zajmującego się wydechami i za 100-150 po 30min. będziesz miał wspawaną nową plecionkę w starych rurach. Pozdrawiam!!!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie w poprzednich autach nie miałaś Quattro i dlatego teraz nie czujesz tej mocy, sprawdź sobie czy silnik jest w 100% sprawny bo seryjne BEXy miały fajne nadwyżki mocy więc albo kiedyś miałaś mocniejsze diesle albo mocne benzyny albo po prostu okolice 200KM nie robią na Ciebie wrażenia, chyba że faktycznie, coś w silniku niedomaga To fakt zawsze miałem samochody o napędzie albo na tył albo na przód , ostatni mój samochód to Audi 80 b4 z silnikiem 2.3 o oznaczeniu NG napęd ośka co do mocy to w tym 2.3 seryjnie było niby 133 Km fabrycznie oczywiście ja przerobiłem dolot wałek od świątka korekta przepustnicy i kilka innych pierdół i auto fajnie śmigało nie jednego na drodze zaskoczyło , być morze faktycznie napęd Quattro zabiera Kunie albo silnik już nie ma pełnej mocy a morze to tylko moje złudzenie porównywałem z bmw od kumpla on ma 192 km i jest porównywalnie prawie to samo a jego auto jest o 300 kilo lżejsze jak znajdę trochę czasu to wezmę go schamuje i się okaże ile wypluje mocy , poniżej link do filmiku z moją starą 80 nagrywał i komentował kumpel. ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- nie patrzeć na temperatura bo miałem czujnik walnięty Coś Ci niedomaga pod maską bo 190konne b6 quattro idzie znacznie lepiej niż to 2.3NG z filmiku. Zresztą miałem kiedyś 2.3 NG fwd ale w lekkiej budzie Coupe więc też mogę mieć porównanie. Zrób logi albo pojedź na rolki.
-
zapchany cat?
Zapłony wypadają na wszystkich cylindrach to i 2 sonda czyta bogato i wywala że jest niesprawny kat. Sprawdź szczelność dolotu i całej odmy... wszystkie węże i wężyki powinny być szczelne. Zaglądnij też do zaworu odmy: Bez tytułu.jpg | grzes1150-2008 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl Jest to zawór jednokierunkowy.
-
Rura kolektora wydechowego do Audi A4 B6 1.8T
Zamów w ASO... następnego dnia będzie na miejscu
-
ile jest warty zderzak przedni w B5 przy szkodzie z OC sprawcy
Ja w b5 97r za same odpryski lakieru nad tablicą rejestracyjną (nawet ramka rejestracji nie pękła, zero pęknięć) z PZU zakasowałem 560zł Pisz odwołanie do tego dziadostwa
-
wypadek na skrzyżowaniu
To się możesz procesować ale nastaw się na dodatkowe koszta sądowe bo i tak winę przyznają Tobie. Mandatu nie dostałeś była karetka albo pojechał ktoś z auta "jadącego za szybko" do szpitala??
-
Błędy silnika
Wykasuj błędy i po kilku dniach podepnij auto ponownie bo błędy może były sporadyczne po jakimś dłubaniu przy aucie
-
A4 b6 1.8t 163km problem z zapłonem
Włąsnie ori nie mają żadnych napisów a Beru to już zamiennik i to bdb jakości. Ja już 30tyś zrobiłem na cewkach Beru i nic się z nimi nie dzieje.
-
A4 b6 1.8t 163km problem z zapłonem
Nie kupuj używek bo mogą nie zwytrzymać kilku dni Z tymi cewkami jest jak z żarówkami... pada pierwsza i zaraz następne lecą. Jeśli masz BFB to Twoje auto jest objęte akcją serwisową i w ASO wymieniają cewki za darmo.
-
drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h
Dobry warsztat da redę. Obstawiam podpore wału
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
to juz jest chyba najwiekrze hamstwo. Na dodatek będzie miał porysowany bok to dopiero wtedy będzie [email protected]ł drzwiami po innych autach myśląc sobie "i tak ja mam cały bok do przemalowania" i właśnie takimi rozwiązanaimi hamstwo się mnorzy. Pięścią też się takich tematów nie rozwiąrze. Najprostrzy sposób to wysiąść i popatrzć czy jest wgniotka... jeśli jest poprosić kierowcę żeby wysiadł i popatrzył co zrobił i poprosić o polisę. Jeśli człowiek tnie cwaniaka to policja sprowadzi go na ziemię i pomoże rozwiązać spór.
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
Wrócił byś po auto a tu policja na Ciebie czeka... koleś robi obdukcję i wyrównujecie rachunki. On Tobie nie płaci nic bo dostał nie wiadomo za co a Ty jemu 4-6 tyś.zł :decayed:albo i więcej jak koleś zacznie dobrze kręcić :decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Można o ile jest instalacja lpg dobrana z zapasem i z bexa pociska się 210-220KM
-
witam sposób na zmechconą alcantare
Maszynka do usuwania zmechaceń z odzieży