Treść opublikowana przez grzes1150
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Na pewno Zsuwasz obudowę, puźniej chyba 2 śrubki żeby odkręcić podstawę z żarówkami. Tą podstawkę od kręce od wewnątrz czy od strony bagażnika? od wewnątrz
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Na pewno Zsuwasz obudowę, puźniej chyba 2 śrubki żeby odkręcić podstawę z żarówkami.
-
[ALL B7] Nie działający tempomat
Odświeżam temat Wczoraj przestał mi działać tempomat. Błędów na vagu nie ma, manetka sprawdzona vagiem 16-Steering wheel -> Meas.Blocs-08 -> Group 004, kodowanie się nie zmieniło. Każdy pisze że można czujniki sprawdzić [1 - Engine], następnie [Measures Blocks] --> group 006 ale u mnie tak się ne da... może przez to że benzyna Co radzicie teraz zrobić???
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
Kręci normalnie??? masz jakieś dodatkowe odcięcie?
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
Pompe paliwową słychać po zapłonie??? Niektóre instalacje lpg nie mają czegoś takiego jak awaryjne odpalanie bez paliwa czyli pada pompa i hol albo wymiana na miejscu
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Podepnij pod plusa zasilającego pompę paliwa. Po zapłonie impuls na pompę trwa ok.1-2sek. Masz moduł który nie wzbudza się po wzroście napięcia tylko po jakimś czasie.. ok 5sekund. Na przewodzie zasilającym zapodaj bezpiecznik 10A lub 5A. Ja mam 5A i od kilku miesięcy działa. Muszę tylko zapodać najzwyklejsze żarówki bo mam jakieś visionplus i jak by troszkę za mocno świeci a nie wiedziałem że Kogiel ma moduły z potencjometrem
-
[ALL B5] Wyje wspomaganie co robić?
Jak to co??? Przejechałeś 8km bez wspomagania czyli pompa przez ten czas pracowała na sucho Zaoszczędziłęś na holowaniu auta to teraz musisz kupić nową pompę.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
No ma ktoś biało za oknem? U mnie tylko deszczem ładuje i na zewnątrz 8st.
-
Komis "używane połczyńska"
A są w Polsce wiarygodne komisy?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zakłądacie już zimówki?
-
Co sądzicie o takim gadzecie.
w białym b8 przy tych ledach w lampach to świecące logo nawet wygląda ... w innym modelu tego nie widzę
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Po co Ci taki smoczek? Celujesz wyżej jak 250KM?
-
proszę o analize logów a4 b6 1.8t avj
Z logów wygląda ok. Logowałeś dynamiczne 020 ?
-
Klapa USA
o dobre pytanko sam bym skorzystal? wie ktos? Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO -tylko może być przypał za brak naklejeczji
-
[ALL B5] Wyje wspomaganie co robić?
Mam taki sam przewód ... wisi sobie w darażu bo też na nim mi wyło... wcześniej miałem wyciek. Kupiłęm originalną używkę i przestało. Cała przygoda była w poprzedniej A4 b5.
-
A4 B6 1.8T autobox -przygotowanie do zimy
a zawsze słyszałem .... BOX to zło
-
Pompa powietrza wtórnego
Nie .
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Mam moduł bez pomarańczowego kabelka. + do bezpiecznika 37 z dodatkowym bezpiecznikiem ( przez "złodziejkę", o taką: DODATKOWY BEZPIECZNIK STD ODBUDOWA BYPASS BAJPAS (2525720800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) - do masy przy nodze drogowe podłączone tuż przy wtyczce do MCE szybkozłączkami pozycyjne też przy MCE w innej wtyczce Dołożyłem 5zł i zamówiłem z potencjometrem, bo wg mnie te 30% świeci za mocno. Jaki kupiłeś potencjometr i jak go zamontowałeś ... na jakim przewodzie???
-
Adaptacja sondy lambda ??
A czasem nie pada pompa paliwa? Przekręć zapłonem z 3 razy i wtedy zobacz czy zagada od strzała.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Nic się nie psuje a i tak chce się przy niej dłubać ...teoria mojej żony
-
Jak prawidłowo zamontować zawór DV w 1.8T AEB ?
0,6Bara moż utrzyma ale powyżej 1Bar to raczej nie
-
Wędkarstwo
Co to k....@ za potwór? jak bym takiego złowił to bym się wystraszył...
-
Jak prawidłowo zamontować zawór DV w 1.8T AEB ?
odwrotnie nie utrzymuje ciśnienia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba za tydzień wybiorę się na spota
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak?... No to czemu na dużym Knechcie po nocy przy odpalaniu miałem trrr... a na małym originalnym cisza A co do oleju to do 1.8T bdb. sprawdza się Motul 5w40