Treść opublikowana przez grzes1150
-
Regulacja biegu jalowego
W adaptacjach silnika w bloku 01
-
Blow off w Audi a4 b6 1.8t 150km
to jest chińska kopia HKSa... daj spokój z takimi tandetami
-
analiza logow
ja tu widzę nieszczelność w dolocie
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
Ja używam tylko piany marki kleen flo daje radę w 100% .
-
audi 1.8t quattro ecu project
wstaw logi 002, 115 i 032 to zobaczymy jaka moc wyszła
-
Bardzo rzadka usterka
Zmień mechanika to na dzieńdobry Albo pompa oleju zasyfiona/ pada albo napinacz łańcuszka+ łańcuszek ... wielka filozofia a najlepiej machnij to i to i będzisz miał spokój na długi czas
-
audi 1.8t quattro ecu project
Coś oszukany ten wykres bo seria też ze sporym bonusem.
-
program 1.8t
Jeśli wtryski czarne z końcówką 031BA to one mają 320ccm przy 4 Barach więc albo większe wtryski albo regulator 4 Bary zakłądaj. no i sztywny dolot by się przydał bo ten w AEB potrafi się zassać.
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Jeśli już to po płukaniu i spuszczeniu starego oleju zaglądnij pod miskę i do pompy oleju i wtedy dobry olej 5w40 (nie castrol)
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
auto już po strojeniu dmuchane 1,2Bara czekamy na pomiary
-
Wtyskiwacze mocno spocone - co robić?
Jeśli przepala olej to raczej nie za bardzo turbo zdrowe... no chyba że to uszczelnienia zaworowe. U mnie od wymiany do wymiany mógł bym nie zaglądać do oleju a olej wymieniam co 8tyś
-
Zatkany jeden króciec przy kolektorze ssącym.
Ktoś chyba zamiast wymienić zawór zwrotny w odmie to zrobił takiego "druta"
-
Wtyskiwacze mocno spocone - co robić?
Oringi na wtryskach do wymiany. Cp do błędów to może masz lpg. Co do palenia oleju to pewnie turbo powoli puszcza.
-
Montaż końcówek wydechu Ulter 90mm w A4 B6 2.5TDI
Końcówki będą zawsze zakopcone ale tył powinien być czysty
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
Silnik na tym znacznie głośniej pracował ... dobry 5w40 zalej
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Co do tego napinacza to umnie lekko drga już e lata i nic się nie dzieje. Co do łańcucha to pewnie smok zarośnięty syfem.
-
K03s + jakie wtryski? 1.8T wzmocnienie sprzęgła
będą dobre tylko te są dłuższe i pod łapki w listwie trzeba dorezać dystanse ale to prosta sprawa
-
K03s + jakie wtryski? 1.8T wzmocnienie sprzęgła
Pod k03s wkładaj wtryski 06A 906 031BC - 386ccm - szare lub jakieś 440ccm jeśli myślisz nad dalszymi modami
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
egt zmalało a czasy wtrysków max 17 boost 1,1 a przy 5tyś obr 0,9 zapłony nie świrują.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co powiecie na to... ostatnio zmieniłem wtryskiwacze na troszkę wydajniejsze bo poprzednie szły na granicy zapętlania i niby ecu to ogarnia i apetyt na paliwo nie wzrósł ale trzeba zrobić korektę??? Na fisie mam teraz spalanie jak w tdi
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
seryjny smic miałeś w prawym nadkolu??? fajna koza :decayed: czekam na wykres
-
sensor oleju
VCDSem nie da rady ale wymiana czujnika powinna załatwić sprawę
-
turbo po regeneracji
Może masz nieszczelność w dolocie lub między turbo a slinikiem a może Ci się wydaje .... zrób logi.
-
pompa paliwa 1.8T AVJ czy bedzie dobra
A czemu nie wymienisz samej wkłądki za "stófke" tak jak tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/piszczenie-buczenie-okolic-filtra-paliwa-a4-1-8t-bfb-fwd-260731/ ? padło coś więcej???
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Co to za firma??? Daj link albo adres !