Treść opublikowana przez Darev
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
to cos słabo jak ori wydaje mi sie ze cie wydymali bo wystarczy wahlera kupic i bedzie 89 -92 cały czas Miałem WAHLERA i po założeniu miałem 89 i po 4 miesiącach tylko 82
-
[ALL B5] Zamiana radia z Chorus na ALPINE CDE 9802RB - co potrzebuję do tego ?
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
są jeszcze przejściówki na 2 chinch, pozostaje jeszcze kwestia załączenia wzmacniacza... jeśli to komuś wystarczy to nie odbierajmy mu tej przyjemności
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
staraj się nie zapominać o wymianie... sprawdź za jakiś czas gr008dyn. ja kupiłem ori na allegro, później ori czujnik i nadal mam max 85 stopni więc co do tego to się nie wypowiem
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów (po tankowaniu dymi)
Jak możesz to powiększ te fotki jakoś bo nie można ani otworzyć ani odczytać
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Nie "mogłaby" ale napewno zadziała (są też z dwoma czinczami) ponieważ jest identycznie podłączona tak jak kolego opisałeś wcześniej. ARTWER napewno nie mieszka na końcu świata www.ebay.eu
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
czyli takie coś: http://www.allegro.pl/item625984193_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_4_wyjscia_f_vat.html kwestia odszukania zasilania :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
a ile autko ma najechane ?? jak trzęsie to może poduchy się wysr..., tzn. zużyły
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Pewnie masz w bagażniku wzmacniacz na tylne głośniki, więc albo przejściówka albo sam sobie piny przerobisz na chinch Lub takie coś http://www.allegro.pl/item625984193_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_4_wyjscia_f_vat.html
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
pewnie tak, ale to już tylko Szymoonk o tym wie chyba że nam powie
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Przepływomierz - siada (czyszcznie, wymiana filtra) Suszara - może warto wywalić kata?? Kąt wtrysku - jak dobrze pali to mozna zostawić Troszke jakby wysokie korekcje Dziwnie skaczą obroty - nie wiem
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
nie wiem jak ten Twój kenwood ale np. soniak ma możliwość zamiany przewodów zasilających (żółty z czerwonym)
-
[INNE] Proszę o ocenę (Seat Alhambra)
dzięki SPANKY ... odezwe się...[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 21:05_________________________________________________A tak zanim dorwę się do tego czujnika to czy winą może być powietrze w wężykach z paliwem?? Nie ma tak dużo ale co ok 3sek leci bąbelek??
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
suszara pompuje
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów
odzim czy oby napewno??? a może vag'iem
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
A wszystko jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[INNE] Proszę o ocenę (Seat Alhambra)
Witaj SPANKY dzisiaj zmierzyłem temperaturę paliwa i była ok 20 stopni (blok 007) Próbowałem odpiąć czujnik ze skrzyni ale nie sięgłem aż tak mocno aby go wyjąć, ale tak jakoś wyczułem jeden przewód, który dał się wsunąć ok 1 cm we wtyczkę. Od tej pory obrotów nie podniósł Czyżby to było to??[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 20:18_________________________________________________ SPANKY jesteś tam??? Problem powrócił i teraz nie wiem czy to faktycznie ten czujnik?? Później już do niego nie zaglądaliśmy Może znowu przewód wypadł... przydałby się kanał
-
GŁOGÓW też żyje
wolałbym aby nasze spoty się rozkręcały
-
GŁOGÓW też żyje
na zdjęciu to troszke inaczej wygląda i faktycznie... jest to koło
-
[ALL B5] Jak poprawić bas w orginalnym systemie audio ?
:> zgadza się, są różne rzeczy które przewozimy bagażnikiem ale nie zawsze ten bagażnik jest aż tak pełny (no chyba że praca wymaga wożenia jakiegoś sprzętu), można wtedy wyciągać suba Każdy ma swój gust i zrobi jak mu się podoba. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Nierówna praca silnika
...plecionka nie ma na to żadnego wpływu... no to jak będzie złużyta i po rozgrzaniu wydech będzie wpadał w rezonans to czy nie będzie telepało silnikiem?
-
[ALL B5] Jak poprawić bas w orginalnym systemie audio ?
Bagażnik ma pojemność ok 390 litrów więc co szkodzi aby włożyć kawałek skrzyni dopasowanej do oparcia kanapy o pojemności 50 litrów? Ja własnie tak mam i wzmak przykręcony do górnej półki. Mieszczą się 3 torby bagażowe i kilka mniejszych.
-
[B5 1Z] Nierówna praca silnika
Powodów może być wiele: plecionka, wtryskiwacze, poduchy. Zaloguj grupę 013 - wtryski.
-
[B5 AVG] Dziwne dźwięki z turbiny
Przejżyj wszystkie gumowe łączniki między turbo a kolektorem ssącym. Ja miałem takie pęknięcie że musiałem gume wyginać żeby je zobaczyć. Spadku mocy nie było ale jak miałem pedał w podłodze to był świst. Pękł mi ten łącznik między rurą z tworzywa a kolektorem. Szukaj dokładnie, być może pęknięcie będzie troszke zaoliwione.
-
GŁOGÓW też żyje
Zapraszamy wszystkich :> A co do terminu to może zróbmy dłuższy czas do namysłu i umówmy sie na niedzielę 24 maja. Do tego czasu może uda nam się troche ludzi ściągnąć Co Wy na to??? Propozycje mile widziane