Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Czarny sedan B5 WRA zaparkowany przy Puławskiej w piątek ok. 10:00.
  2. ja jebie :polew: :polew: :polew:
  3. Format c: a tak na serio to popuść przewody wysokiego ciśnienia z wtrysków przy odpalaniu (następnym razem).
  4. spetsnaz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    wrzuć fotę wlepki z bagażnika (we wnęce koła zapasowego)
  5. a jaki masz kabel?
  6. Ma ktoś może gwintownik M12 x 1,50 ??
  7. od kiedy, na jak długo i czy wróci cały? na jak długo..myślę że max 2 tyg. wróci cały masz materiał czy coś lepszego ? Naleśnik w czarnej szmacie.
  8. od kiedy, na jak długo i czy wróci cały?
  9. dzieki wszystkim
  10. Również pozdrawiam, cisnąłem trochę żeby mi fura po myjni wyschła.. mało brakowało i bym się na laser wpakował, bo jak wyjeżdżałem to jeszcze nie stali
  11. Zrób zdjęcie tylnej belki i amorka. Coś mi się tu nie podoba. Na pierwszy rzut oka na zdjęciu widać amorek i zwrotnicę!!! a ona występowała w B5 tylko w quattro.
  12. Wczoraj ok. 20:00 na Mokotowie wyhaczyłem szarą B6 w Avancie z czarnymi listwami s-line`owymi i listą płac na drzwiach. Pozdro dla kierownika
  13. Również pozdrawiam, następnym razem trąb latam tą trasą codziennie do pracy.
  14. potwierdzam
  15. Możesz montować.
  16. Patrz gdzie jest odpowietrznik. W pozycji roboczej zacisku zawsze ma być na górze.
  17. Akurat w przypadku tego rocznika problem nie jest w linkach tylko w zaciskach, często uszkadza się mechaniczny układ hamulca awaryjnego. Powodem jest zużycie, bądź nieumiejętne wciskanie tłoczka (zamiast wkręcania). Prawdopodobnie regeneracja zacisków nie będzie opłacalna. Poszukaj aluminiowych zacisków montowanych od rocznika 1997. Co jest potrzebne do swapa alu zacisków: 2 x jarzmo aluminiowego zacisku hamulcowego 8E0 615 425 w ostateczności mogą pozostać jarzma zacisków żeliwnych. zestaw klocków hamulcowych (są inne niż w przypadku zacisków żeliwnych) 8E0 698 451A - (TRW GDB1330, ATE 13.0460-2820.2) 2 x przewód hamulcowy 240mm dla zacisku aluminiowego 8D0 611 775J - (TRW LUC PHD543 lub ATE 24.5244-0240.3) Tarcze mogą zostać stare o ile nadają się jeszcze do użytku. Tu masz przykładową aukcję: http://allegro.pl/a4-b5-lift-99-01rok-zacisk-hamulcowy-lewy-tyl-i1725242215.html
  18. AVG ma aluminiową miskę.
  19. Będzie można je zobaczyć na aucie późną wiosną
  20. Bo są inne i tarcze Ci nie wejdą.
  21. najpierw kup zaciski z jarzmami
  22. Toczenie nic nie da. Lite tarcze, które masz zamontowane (280x13) w swoim aucie są pomyłka inżynierów. Auto jest zbyt ciężkie do tego typu hamulców. Popieram to co napisał devastation, wymień hamulce na 288mm. Zrobiłem dawno temu to w swoim 1Z i od tamtej pory zero problemów z tarczami. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg544370#msg544370

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.