Treść opublikowana przez Jaro666
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dokładnie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kurde ja tez byłem wtedy w Katooo
-
Wtryski 2.5 tdi
Ostatnio płaciłem 200 zł od sztuki W nich jedynie końcówki padają pozdrawiam
-
Nie reaguje na pedał gazu
Wyjmij pedał i sprawdź czy potencjometr nie wytarty...
-
Czy łapy do skrzyni biegów od Skody Superb 2.0 TDI będą pasowały do Audi A4 B7 2.0 TDI ?
na 100% nie pasują...
-
Delikatne falowanie na biegu jałowym
Sprawdź EGR.... zrób logi i przy jakiej temp oleju skrzyni Ci sie tak dzieje...
-
Delikatnie szarpie przy ruszaniu
Sprawdź czy nie kończą ci sie popychacze i czy wałek jest ok... miałem to samo u klienta.... Wymienili mu dwumas. pozniej pompki a nie zauważyli że popychacz już był dziurawy na wolnuch równo pracował natomiast przy przyśpieszaniu szarpało całą budą
-
Brak mocy muli silnik
Zmienna geometria do czyszczenia ... koszt jakos 200 zł.
-
Przymulone A4 B7 1.9 tdi 116km BRB
Sprawdź kolego czy wężyki ciśnieniowe są ok i czy taka gruszka duża plastikowa czarna owinięta srebrną folią nie jest pęknieta.... miałem taki przypadek po wymianie wszystko ustało autko zaczęło normalnie zbierać się od dołu
-
Wyrobione gniazda PD
Dokładnie.... Później przy wymianie sprawdź czy oringi są ok... bo są dwa rodzaje
-
Dziwny szelest i brzęczenie w okolicy turbiny
Może być sprzęgło na alternatorze. a moze byc poducha na silnika która jest akurat pod turbem musiałbym to słyszeć jakiś filmik ?? Nie zauważyłem wybacz Wesołych Świąt !!
-
[B6 AVF] W ogóle nie odpala
Ok więc czekam . pozdrawiam
-
duża dawka paliwa na jałowym
Sprawdź ustawienie napinacza paska rozrządu, może pasek jest za luźno napiety. Jak zmienia się kąt synchronizacji w zależności od obrotów silnika? Jaka jest dawka wtryskiwanego paliwa na wolnych obrotach? Jak nie będzie poprawy to przestaw kąt na -1 stopień. Raczej nie może być za mało napięty pasek... jakby tak było to możliwe że juz by sie spotkały zawory z tłokami... obstawiał bym raczej żeby spróbowac wgrac inny soft... powinno pomóc . Miałem taki sam przypadek i zostało też wymienione szklanki i wałek na zamiennik.... odnowienie softa i gra...
-
[B6 AVF] W ogóle nie odpala
Sprawdź czy masz paliwko w wężach co idą z filtra Jak pokręcisz dłużej możliwe że Ci się sam odpowietrzy... Daj więcej informacji to Ci wszystko powiem
-
Brak mocy na 1 biegu
Sprawdź sobie EGR apózniej zobacz czy przypadkiem ta gruszka duża która jest od turbiny przy rozrzadzie czy nie masz pęknietego króćca
-
Dziwnie odpala po remoncie głowicy 1.9tdi 74k AVG
Dokładnie jak nie będą z tego silnika to będzie szwankował
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
Lepiej pokaż swoją turbawke po nocnych przejażdżkach po mieście
-
Zapowietrza się układ paliwowy
Dokładnie wymieniaj uszczelniacze pod pompkami
-
gorzej odpala gdy cieply [1.9 tdi AVF]
Jak Ci tak długo pali na ciepłym to załąćż wtedy postoje czasami w tych naszych bestiach przełącznik od świateł robił zamieszanie ... wiem ze to dziwnie brzmi ale czasami taka pierdoła a ratuje życie
-
łącznik elastyczny / prosze o sprawdzenie foto
Wymień wymień !! to drżenie to jest ta plecionka
-
Wymiana uszczelki pod głowicą co przy okazji
Rozrząd dobrze ustawiony? Kąt synchronizacji itd sprawdzone ?? filtr paliwa ok ?
-
Czarny mat - BFB na gratach BEX
Pieknie trzy furmanki wyglądają
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Piękny ten felunek mmmm
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Czarna piękna Kiedy szyby w czerń ??
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Trzeba sie pokazać furą