Treść opublikowana przez yaboo
-
Regeneracja rączek drzwi
netto 38.80 brutto 47.30 do tego minus rabat nie wychodzi tak źle
-
Regeneracja rączek drzwi
OLO ten numer który podałeś 8E0868393A jest numerem uchwytu do tylnego boczka ale cena bez zmian u Gajosa pokazuje mi 47 zeta
-
Regeneracja rączek drzwi
z tego co ogladalem w ETCE to nie potrzeba RĄCZEK, tylko ich wypelnienie. spojrz na zdjecia w pierwszym poscie . rączka to zapewne ten element ktory jest z miekkiego tworzywa. a tu chodzi o odnowienie tego elementu ktory ma przyciski w sobie. tak chodzi o tą samą częśc czyli jak to nazwałeś wypełnienie uchwytu numery które podałem dotyczą odnowionych elementów które są tematem wątku cena zostaje bez zmain 71 i 47 zł za przód
-
Regeneracja rączek drzwi
wydaje mi się że jakość plastików jest poprawiona w B7 nie rysują się tak, mam przykład włącznika świateł w B6 wymieniłem na nowy z ASO i jakość plastiku jest zupełnie inna po 1,5 roku nie ma śladu użytkowania
-
Regeneracja rączek drzwi
rączki drzwi przednich strona kierowcy 8E1867171 u Gajosa 71 zeta strona pasażera 8E1867162B 47 zeta
-
[ALL B6] Pasy bezpieczenstwa A4 B6 od A6Wi
pasów po wystrzale się nie naprawia nadają się do wyrzucenia :gwizdanie: jeśli chodzi o zamienność z A6 to jeśli z C5 to nie będą pasować, jeśli już to z A6 C6 numery są takie same różnią się literką B6 8E0857705B A6C6 4F0857705
-
[B6 BKE] Zatrzaski mocujące siedzenie mocujące tylnej kanapy.
proszę bardzo
-
[ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby
kolego twój temat świadczy o tym jakie masz zielone pojęcie o kupowaniu samochodów, widocznie za mało jeszcze widziałeś :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Zatrzaski mocujące siedzenie mocujące tylnej kanapy.
numer częśći 4B0886373
-
[B5 1Z] Tryb awaryjny - 00575 - nietypowy problem
podmień z innego auta czujnik ciśnienia w dolocie jest z tyłu za silnikem na rurze doprowadzającej powietrze w B6 1,9 często padają te czujniki objawy są identyczne na zimnym idzie jak burza a na rozgrzanym jest dooopa tryb awaryjny
-
[ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby
Weź sam pomyśl logicznie jak w B6 z 2003 rok szyba z 1999?? musiała być wymieniana w 2009r :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Długość półosi
fajnie że się wyjaśniło
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
modele do 2002 zwane królową lawet, kolega ma 2004 1.9 dCi, i nie narzeka, ale ma symboliczny przebieg 80 tyś może wkrótve zacznie czego mu nie życzę silnik 2.2 omijaj szerokim łukiem, standard w Lagunie to inormacja o braku ciśnienia w oponach,
-
[ALL] Czy przekładnie w b5 i b6 są takie same??
numery przekładni są podobne np B6 8E1422053K i B5 8D1422053A to są przykłady numerów jest więcej producenci ZF i KOYO trzeba porównać obie ze sobą żeby mieć pewnośc w 100%
-
[B6 ALT] Długość półosi
półośki lewa i prawa różnią się długością , natomiast między manualem i automatem różnica jest w przegubach wewnętrznych tu poszukaj przyczyny różnicy długości półośki
-
[ALL B6] Poduszka silnika Lewa z czujnikiem
kolego masz kilka postów wyżej podobny temat wystarczyło poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_poduszka_silnika_gum_elektryczna_str_3_nowe_pytanie-t97864.0.html
-
[ALL B7] [ALL B7] sedan - avant - czy poszycie tylnych drzwi jest takie samo???
poszycie dzrzwi jest takie samo, ramka tylnych drzwi i szyba jest inna
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
- [B5 ADP] Brak ogrzewania
uszkodzona głowica może być przyczyną braku ogrzewania, silnik pompuje powietrze w układ chłodzenia, zapowietrza się nagrzewnica, odpowietrzenie pomaga na chwilę- Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Maniek, tak kur... zimno że się pisać nie chce- [B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
Łukasz no wreszcie śmigasz furką hehe następna ładna B7 w regionie- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
taśma do mufu ok 80 zł w ASO ładna furka, mody w dobrym kierunku- [ALL B7] Zmiana zderzaka na S-LINE
nie musisz zmieniać- [ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie
U Gajosa kpl. rozrząd z napinaczem do AWX 2001 z pompą wody (stara do zwrotu) 650zł. trochę kupiłem u nich części to i rabaty jakieś mam gwarancja na rozrząd pod warunkiem wymiany u nich :gwizdanie:- [ALL B6] Czy amortyzatory z B7 FWD podejda do B6 Quattro?
amorki pasują bez problemu, sprężyny przód też, natomiast spręzyny tył w Quattro są węższe żeby nie obcierały o półośkę, sprawdzone osobiście mam założone amorki przód i tył od 1,9 w B6 2.5 TDI quattro jedynie spręzyny zostały od 2,5Q śmigam już drugi rok na springach H&R -40mm od gwintowanego zawieszenia nic się nie dzieje - [B5 ADP] Brak ogrzewania