Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj około 10:45 A2 na wysokości Socho w stronę Warszawy, czarna A4 B7 2.0T Quattro, srebrna listwa na klapie, ktoś z tąd?
-
Siemianowy Golfik Gti
np ja też tak uważam ale walka o cene .
-
System operacyjny Android
mi zostały z HTC Sensaton XE Beatsy takie TO dopiero Łupie!
- B7 Crew
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, proszę o podpowiedź: szukam tarcz hamulcowych 320mm + 288mm nacinanych lub nawiercane lepiej. Przód znalazłem: ATE PD, MIKODA, ZIMERMANN SPORT Tył: Nie znalazłem nic / Ktoś podpowie jaki wziąć kit? ? Zależy mi aby tył i przód był sport " nie gładkie ". Klocki ceramiczne raczej do zestawu.
-
B7 Crew
Czyli robić DPF CUT do programu aby dało rade na 200+ ? No zależy mi na braku kłębów dymu i daltego szukam opini u kogo najlepiej to zrobić PS: W leonie miałem 193 chyba już nie pamiętam, ale jak dostawał do pieca to z tyłu czarno było , pełen przelot
-
System operacyjny Android
Ja korzystam z radia ONLINe - jeśli wogóle korzystam
-
a4 b8 "18
Podrzucę kilka pomysłów 18 i 19 the best dla mnie
-
System operacyjny Android
i ja pokaże obecnie od 7 miesięcy Galaxy Note 3 - mega narzędzie, brakuje mi tylko dual sim ;/ więc pewnie będe wymieniać na XPERIE z3 DUOS, gdyż note 4 dual sim jest dotępny tylko w Chinach ;/ Taki bajer, podstawka pad i hdmi A pozatym służy mi w szkole w pracy w domu nie zastepuje mi tylko papieru
-
odszkodowanie po kolizji
Ostatnio robiłem szkode znajomemu w A4 ubezpieczenie AC PZU, troche ją poprawiliśmy, bo wg Kosztorysu PZU wyliczyli nam 50% wartości i dali nawet zamienniki a stawka 60zł netto za h. Jako że mam dostęp do narzędzi zrobilismy kosztorys ala ASO i przesłaliśmy do ubezpieczyciela, pokreślili troche ale przeszło, wg ASO 12,500zł stawka za h 190 netto, cześci wyłącznie ori. Po sporach uzgniliśmy 9300zł, a wstepnie dali 5000zł. Nie bede pisać co tam uszkdozne bo to nie o to chodzi. Kosztorysant robi wg stawek najniższych, chcesz wiecej jedziesz do aso na ich wycene, możesz ją przedstawić nie masz obowiązku naprawy w ASO, ale pozniej jak bedizesz chciał naprawić daną częśc jeszcze raz np z AC musisz miec dowód ze jest nowa itp. PS, jeśli to jest ac na ten element: http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-black-led-i4879166473.htmlmusisz przedstawić dowód zakupu bo zawsze robione jest wyliczenie w serii, ale może Ci policzyć jako ciało obce i da ci 100zł za nie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam okolice
-
Pojedyńczy, krótki stuk przy odpalaniu BKN-a.
Zapodaj film, wtryski, rozruch, a może napinacz łańcucha nie naciąga dostatecznie?
-
B7 Crew
Masz katalizator i DPF? A to nie jest tak ze albo to albo to? Mam serie, tzn oferta zwierała wyrzucenie wszystkich puszek układu wydechowego ale po przeczytaniu opinii na forum, robie tylko program żeby auto nie zostawiało kłębów dymu później ;/ tylko pytanie, gdzie najlepiej?
-
Wymiana sprzęgła, Warszawa, gdzie?
Daj info na PW po godzinach możemy Ci zrobić KPL, kasa do dogadania, częśći albo sam albo z FOTA S.A. mogę ogarnąć.
-
B7 Crew
Szukałem tematu ale nie widzę, nie chce zakładać nowego więc zapytam znawców Zbliża się terminu modyfikacji silnika, liczę na przyrost około 210km zostawiając DPF, nie chce kpciucha. Gdzie najlepiej to zrobić w warszawie? Pytałem o kompleksowe usługi gdzie niegdzie: VTG: Mam znajomą gdyż nasze firmy współpracują, dpf cut, kat cut, program + hamowanie: 1750zł Sportmile: 2100 wycięcie katów i dpf + program + hamowanie: 2100zł wstępnie R-Performance: czekam na odpowiedz WWE Tuning: firma znajomego zaczyna robić mody ma hamownie drogową, ale chyba quattro nie schamuje, około 750zł program. Każda podpowiedź będzie dla mnie cenna
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Dla mnie bomba Podpatrzyłem pare elementów które chce do siebie wrzucić
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Piękne Szukałem CC zamiast a4 b7, różnica w cenie tylko kilka tysi ale jednak kilka tysi zostało w kieszeni
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
jest piękna bardzo chciałem srebro, ale nie było na full wypasie
-
Polecane opony letnie
Kupiłem te Falken ze jest zima a zależy na sprzedaży poszły za 600
- B7 Crew
-
Siemianowy Golfik Gti
Ile $$$ za te petardę? Wystawiony gdzieś ? Co do golfa 7 R Jeździłem na torze w bednarach , d*py nie urywa xD Jak juz to chyba bym wolał to Evo x lub audi rsa.
-
Polecane opony letnie
Witam, mam pytanie do korzystających. Do felgi 18" mam do wyboru : 1. Dunlop sport maxx Rt Dot 2013 1150zl 2. Falken Azenis FK 453 dot 2013 750zl powyzsze opony w rozmiarze 225/40/18. Falken tańsze gdyż z forum leona chłopakowi zależy na sprzedaży a cena mi pasuje Czy ktoś ma jakieś nie miłe doznania z ww oponami ?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
ja chętnie wymienię czarne moje na chromy
-
olej do skrzyni manual
Z tego co pamiętam to lewy tył skrzyni jak jest zamontowana . Wymieniałem jak była na glebie wiec mogę się mylić o centymetr xD
-
B7 Crew
na tym forum dla b7 nie ma manual ahttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/181031-all-b7-modul-swiatel-dziennych-clm02/?fromsearch=1 Zakupie sobie ta puszkę juz po świętach i będziemy montować w pracy po godzinach . Zobaczymy co to warte