Treść opublikowana przez bartekzks
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Skąd masz tą turbinę ?? Pozdrawiam
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Potrzebowałeś jakiegoś dodatkowego wzmacniacz ?? Coś czy tylko tubę z Q5 i zmostkować ?? Widziałem w pierwszym poście ,że chcesz mieć zderzaki klapę USA mam przedni zderzaka ORI USA bo tył z SEDANA to Ci się nie przyda hehe Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Napisz do kolegi Wandej lub zadzwoń do Dev'a
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
W A4 tak bo jeśli chodzi ogólnie o2.0 TFSI to jest już na forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291694-czarne-a3-8p-axx-20tfsi-quattro-300km-400nm-by-gregor10pl/ A idziesz z modami jak przecinak , czekam na wykres ile to wypluje Pozdrawiam
-
Spryskiwacze zwykły zderzak A4 B7 a A4 B7 S-line
Ja je wywaliłem i jeździłem bez jakiś czas , a teraz mam centralnego ICKA więc też mi nie potrzebne
- B7 Crew
-
Obudowy/nakładki lusterek chrom Audi A4 b7
Dokładnie tylko ORI , za 600 już komplet kupisz
-
Spryskiwacze zwykły zderzak A4 B7 a A4 B7 S-line
Witam miałem ten sam dylemat przy pakiecie S4 u Siebie masz 3 wyjścia : A/ kupić ori czyli 700-800zł pęka B. Przerobić Swoje ale wtedy niszczysz zderzak chyba ori C. spryski z A3 najtańsze i nic nie niszczysz ja tak zrobiłem Tu masz wszystko : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320830-update-spryski-od-a3-w-a4-spryskiwacze-reflektorow-zwykle-w-zderzaku-s-line-s4-b7/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie pod 345 tarcze jakie wybrać : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3035192016300-DF4757S-O19739-tarcza-hamulcowa.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3216221417150-09A81511-O19739-tarcza-hamulcowa.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3121193118160-DDF1661-O19739-tarcza-hamulcowa.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3113132020300-240130_01191-O19739-tarcza-hamulcowa.html Bo klocki padł wybór już na : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3116213231340-FDS1629-O17145-klocki-hamulcowe-tuningowe.html Czy inne ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
w RS4 B7 chyba były 330 ( dokładnie to 324 tarcza)
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
A właśnie doczytałem Twój post an temat przełożenia ramki . Można z mojego 2DIN do tego co mam 1 DIN przełożyć przód i będzie pasował ??
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Witam jest błąd w tabelce 8E0 820 043 AP jest panelem 1 DIn http://vagfans.info/PL/audi/RDW/A4Q/A4-S4-Avant-quattro/2006/454/R/820/820000/modu%C5%82-wskaza%C5%84-i-obs%C5%82ugi ( a potrzebuje 2 DIN) w którym miejscu trzeba przyciąć ten panel żeby pasował pod 2 DIN ?? POMOCY!!
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Też mam amerykańca i do dizś dzień nie rozgryzłem po co te kable z tyłu w tej obudowie i jak podłączyć płetwę dzięki bogu poprzedni właściciel zamontował RNS-E i działa w miarę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pytanie czy turbo z AUDI A4 B7 2.0 TFSI 200HP K03 do 1.8 T da rade jakoś wstawić ?? Coś jest potrzebne jak w przypadku K04 ?? Pozdrawiam
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
100ml na 1 000 000 ? mi 5W30 Motula nie bierze NIC, zrobiłem narazie od wymiany ok 10tys km Miałem to samo na motulu 0 ale dużo zależy od kondycji motoru i poprzedniego właściciela wiadomo jak dbasz tak masz
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Tylko w tym problem ,że VIN G... da bo po vinie wyjedzeni ,że pod maską powinno być 2.0 TFSI BPG a nie 1.8 T AJQ i tu jest pies pogrzebany ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam pytanie o TIP'a mam turbo z BFB czyli pewnie 42 mm przepływkę z 2.0 TFSI 75 mm czy jak będę miał Tipa 42 mm - 70 mm sylikonem to nadrobię ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Każde B5 ma takie coś czy tylko S4 B5?? Tutaj to będzie : http://allegro.pl/amortyzatory-przod-lewy-prawy-audi-a4-b5-1-8-benz-i5801351882.html ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
8D0412103B TARCZA SPRĘŻ. 106.24 130.67 http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ Ok mam do B7 tez pasuje : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/378576-B5-lowering-caps-on-my-B7-to-even-out-the-stance Teraz pytanie do tych co mają talerzyki z B5 założone jakie gumowe podkładki macie ?? Bo tu widzę mają dylemat http://www.audizine.com/forum/showthread.php/646510-Tell-me-why-these-B5-perches-won-t-fit
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam 1BA - Standard suspension/shock absorption więc chyba to samo tylko nie chce wydać 250 zl na marne
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ale te talerzyki B5 do B7 będą pasować to główne pytanie ?? Bo nie chce zamówić na marne
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Raczej nie Podkładki z B6 oryginalne założyć Mam B7 to będzie tak samo ?? Podkładki wtedy dać z B7 czy B6 ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ponawiam prośbę
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Jak będą jeszcze robione pisze się na jeden . Może ktoś jeszcze ? ( im więcej ans tym lepiej )
-
B6 DIVISION
8E0 798 151B wygląda tak : https://www.ecstuning.com/ES437673/